Про нас

microcash

1,7

Відсотків на день

В перші 30 днів користування кредитом

3 дні

Пільговий період

Після завершення обраного терміну позики

Пролонгація

Достатньо сплатити відсотки

Швидко і зручно робити пролонгацію в особистому кабінеті

Фінансовий сервіс microcash

Видаємо гроші на картку з 2018 року

Фінансовий сервіс microcash був заснований в 2018 році фінансовою компанією "Фінтаргет" . Фінансова компанія пройшла реєстрацію в Нацкомфінпослуг - тоді цей орган займався контролем ринку фінансових послуг, що здійснюються небанківськими установами. Перший кредит на карту було видано нами в жовтні 2018.

Місією компанії завжди було і залишається забезпечення максимально комфортного і швидкого доступу до фінансових послуг для широкого загалу. Для здійснення цієї місії microcash використовує найбільш передові інформаційні технології. Це дозволило нам з самого початку дотримуватися високих стандартів якості і швидкості послуг, що надаються: кредит в microcash можна оформити за 5 хвилин, без участі в процесі живої людини з нашого боку.

microcash в пресі

payspace

Кредит онлайн за 5 хвилин з сервісом microcash

Microcash

Детальніше про те, як можна отримати дійсно моментальний кредит онлайн на картку

finance.ua

Швидкі онлайн кредити microcash

Microcash

Мікрофінансовий організація microcash була створена в 2018 році. Вона запропонувала інноваційний підхід до мікропозик на українському ринку – оформити кредит онлайн можна абсолютно без допомоги співробітників компанії.

liga.net

Кредит онлайн за 5 хвилин – реальність чи міф?

Microcash

Чи можна отримати гроші в борг без відвідування відділення, бесіди зі співробітником банку, довгого втомлюючого очікування?

rbc.ua

Простий та швидкий кредит онлайн - можливий

Microcash

Якщо терміново потрібні гроші, але фінансову підтримку друзі і родичі надати не можуть, згадайте про МФО. Тут ви зможете отримати терміновий кредит на картку.

Наша команда

Сервіс microcash був придуманий і побудований людьми, далекими від бюрократичної культури великих корпорацій. В основу побудови команди були закладені принципи горизонтального управління, гнучкості та поваги до індивідуальності кожного працівника. Завдяки такому нестандартному підходу нам вдалося побудувати міцну команду, яка працює повністю віддалено, при цьому уникнути такого поняття як "текучка кадрів".

Багато з наших співробітників працюють з нами з дня заснування компанії, а 95% нових рекрутів приходять, щоб залишитися. Ми - надійний роботодавець, який може забезпечити комфортні і продуктивні умови праці, а також - гарантувати гідну і своєчасну оплату.

Правові аспекти роботи microcash

microcash - зареєстрована в Україні торгова марка, право володіння якою належить фінансовій компанії "Фінтаргет". Під цією торговою маркою ФК "Фінтаргет" надає фінансові послуги населенню України. ТОВ "Фінтаргет" є зареєстрованою фінансовою установою. Чинне свідоцтво про реєстрацію фінансової установи Серія ФК №1073, реєстраційний номер 13103810, видано Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг рішенням №1389 від 07.08.2018 року.

Діюча ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) надана розпорядженням Національної комісії з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг №1490 від 28.08.2018. Скани всіх дозвільних документів можна переглянути на сайті фінкомпанії.

Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі