Як сплатити кредит

В особистому кабінеті microcash

Найбільш простий та швидкий спосіб виплатити займ, який ви у нас взяли - використати платіжну картку будь-якого банку та свій особистий кабінет в сервісі microcash.

Просто увійдіть до свого особистого кабінету. Ви одразу ж опинитесь на сторінці відкритого кредиту, на якій можно побачити суму кредиту, його строк суму виплати з усіма процентами та іншу важливу інформацію.

Кнопку “Погасити кредит” шукайте в правому нижньому куті. Ми навмисне виділили її червоним, щоб зробити більш помітною.

Після того, як натиснете на кнопку “Погасити кредит”, просто виконуйте інструкції. Ви можете вносити платежі за кредитом не лише з тієї картки, на яку ми вам його видали, але й використовуючи інші банківські картки.

City24

Платіжна система City24 дозволяє сплатити кредит за допомогою терміналів (мережа з більш ніж 9000 терміналів самообслуговування, приблизну мапу розташування терміналів можна переглянути тут), або на сайті City24

Для сплати на сайті:

 1. Натисніть 👉сюди👈

 2. На сторінці що відкрилася вкажіть номер телефону, прив`язаний до особистого кабінету microcash і суму, яку хочете внести.

 3. Натисніть "Далі". Дійте відповідно до інструкцій на екрані

Для сплати в терміналі:

 1. Знайдіть microcash за допомогою пошуку, або в розділі "Банки і фінансові послуги.

 2. на сторінці погашення вкажіть номер телефону: прив’язаний до особистого кабінету microcash і суму, яку хочете внести.

 3. Натисніть “Далі”. Виконуйте інструкції, які з’являтимуться на екрані.

Приват24

Увійдіть до свого Приват24.

 1. Перейдіть на вкладку “Мої платежі” - ви побачите зелене поле “Створити новий платіж”.

 2. Внесіть в поле наш код ЄДРПОУ - 41955906.

  Сплата позики microcash за допомогою Приват24, шаг 1

 3. Приват24 покаже вам варіант "ФІНТАРГЕТ ТОВ - погашення кредитів". Клікніть по ньому і ви опинитесь на сторінці з деталями платежу.

  Сплата позики microcash за допомогою Приват24, шаг 2

 4. Просто внесіть номер вашого договору та потрібну суму у відповідні поля.

  Сплата позики microcash за допомогою Приват24, шаг 3

  Номер договору можна дізнатися в особистому кабінеті сервісу microcash. Також ваш договір було відправлено вам на електронну пошту, адресу якої ви вказали під час реєстрації.

 5. Перевірте всі дані, переконайтеся, що їх внесено вірно і натисніть на кнопку “Додати платіж у кошик”. Далі дотримуйтесь інструкцій Приват24.

В касі будь-якого банку

Ви можете сплатити кредит, оформлений в сервісі microcash, через касу будь-якого українського банку, або через інтернет-банк будь-якого українського банку.

Для цього вам знадобляться наступні дані:

 1. Платіжні реквізити нашої компанії

  ТОВ "ФІНТАРГЕТ"
  ОКПО 41955906
  p/р UA063052990000026505006200238
  в КБ "Приватбанк"

 2. Номер вашого кредитного договору, знайти його можна в своєму особистому кабінеті.
Взять деньги до зарплаты на карту в Украине Кредит без проверок кредитной истории за 5 минут Оформить кредит с плохой кредитной историей онлайн Микрозайм онлайн на карту 👉 подать заявку Быстрый займ Кредит онлайн без отказа Взять кредит без справок срочно в Украине Кредит онлайн Кредит онлайн на карту быстро Кредиты онлайн на карту Срочно деньги Кредит по паспорту Кредит на 15000 грн Кредиты в Одессе Деньги в долг в Харькове Кредит в Киеве Кредиты с 20 лет Онлайн кредит с 19 лет Кредит онлайн с 21 года Кредиты онлайн с 18 лет Кредиты онлайн пенсионерам Кредит безработным Кредит без паспорта Кредиты наличными Деньги в долг в Полтаве Быстрый займ в Мариуполе Кредит онлайн в Днепре Кредит онлайн в Кривом Роге Взять деньги в долг Кредит студентам Кредит онлайн в Черкассах Кредит онлайн в Николаеве Кредит наличными в Херсоне Кредит онлайн в Запорожье Кредит в Черновцах Кредит в Тернополе Кредит в Виннице Кредит в Хмельницком Кредит в Кировограде Кредит во Львове Кредит в Кременчуге Кредит в Чернигове Кредит в Ужгороде Кредит в Луцке Кредит в Ровно Кредит в Ивано-Франковске Кредит в Житомире Кредит в Белой Церкви Кредит в Сумах Кредит в Каменском Кредит в Мариуполе