Як сплатити кредит

В особистому кабінеті microcash

Найбільш простий та швидкий спосіб виплатити займ, який ви у нас взяли - використати платіжну картку будь-якого банку та свій особистий кабінет в сервісі microcash.

Просто увійдіть до свого особистого кабінету. Ви одразу ж опинитесь на сторінці відкритого кредиту, на якій можно побачити суму кредиту, його строк суму виплати з усіма процентами та іншу важливу інформацію.

Кнопку “Погасити кредит” шукайте в правому нижньому куті. Ми навмисне виділили її червоним, щоб зробити більш помітною.

Після того, як натиснете на кнопку “Погасити кредит”, просто виконуйте інструкції. Ви можете вносити платежі за кредитом не лише з тієї картки, на яку ми вам його видали, але й використовуючи інші банківські картки.

City24

Платіжна система City24 дозволяє сплатити кредит за допомогою терміналів (мережа з більш ніж 9000 терміналів самообслуговування, приблизну мапу розташування терміналів можна переглянути тут), або на сайті City24

Для сплати на сайті:

 1. Натисніть 👉сюди👈

 2. На сторінці що відкрилася вкажіть номер телефону, прив`язаний до особистого кабінету microcash і суму, яку хочете внести.

 3. Натисніть "Далі". Дійте відповідно до інструкцій на екрані

Для сплати в терміналі:

 1. Знайдіть microcash за допомогою пошуку, або в розділі "Банки і фінансові послуги.

 2. на сторінці погашення вкажіть номер телефону: прив’язаний до особистого кабінету microcash і суму, яку хочете внести.

 3. Натисніть “Далі”. Виконуйте інструкції, які з’являтимуться на екрані.

Приват24

Увійдіть до свого Приват24.

 1. Перейдіть на вкладку “Мої платежі” - ви побачите зелене поле “Створити новий платіж”.

 2. Внесіть в поле наш код ЄДРПОУ - 41955906.

  Сплата позики microcash за допомогою Приват24, шаг 1

 3. Приват24 покаже вам варіант "ФІНТАРГЕТ ТОВ - погашення кредитів". Клікніть по ньому і ви опинитесь на сторінці з деталями платежу.

  Сплата позики microcash за допомогою Приват24, шаг 2

 4. Просто внесіть номер вашого договору та потрібну суму у відповідні поля.

  Сплата позики microcash за допомогою Приват24, шаг 3

  Номер договору можна дізнатися в особистому кабінеті сервісу microcash. Також ваш договір було відправлено вам на електронну пошту, адресу якої ви вказали під час реєстрації.

 5. Перевірте всі дані, переконайтеся, що їх внесено вірно і натисніть на кнопку “Додати платіж у кошик”. Далі дотримуйтесь інструкцій Приват24.

В касі будь-якого банку

Ви можете сплатити кредит, оформлений в сервісі microcash, через касу будь-якого українського банку, або через інтернет-банк будь-якого українського банку.

Для цього вам знадобляться наступні дані:

 1. Платіжні реквізити нашої компанії

  ТОВ "ФІНТАРГЕТ"
  ОКПО 41955906
  p/р UA063052990000026505006200238
  в КБ "Приватбанк"

 2. Номер вашого кредитного договору, знайти його можна в своєму особистому кабінеті.
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі