Позика онлайн на картку
цілодобово

Всього 5 хвилин на оформлення!

Працюємо 24/7

З нами позики - це просто!

Як це працює?

 • Визначаєтесь з сумою та строком
 • Заповнюєте невеличку анкету
 • Прив''язуєте картку
 • Отримуєте позику!
AI на службе

AI на службі

Аналіз даних і рішення про видачу позики приймає справжній штучний інтелект.

24/7

24/7

Працюємо для вас цілодобово, без переви на обід, сон та інші неважливі справи.

Скорость

Швидкість

Прийняття рішення - за секунду. Грошики на вашій картці - за 5 хвилин максимум.

Простота

Простота

Проста та коротка анкета. Жодних прихованих платежів.

Чим наші позики кращі

Перша
позичка online
 • Гроші доступні в будь-який час, вдень та вночі
 • Мінімум документів
 • Найкоротша анкета
 • Рішення приймаємо миттєво
Постійним
клієнтам
 • Найлояльніша програма лояльності на ринку
 • Прогресивне скорочення відсоткової ставки
 • Збільшення суми
 • Прискорена подача заявки

Як повернути позику

В особистому кабінеті

Дізнатися більше

Через платіжні
термінали

Дізнатися більше

В касі
будь-якого банку

Дізнатися більше
Прозорі умови позичання

Прозорі умови

У нас - простий та зрозумілий сервіс видачі позик через інтернет. Ви отримуєте гроші онлайн на картку будь-якого українського банка за попередньо відомих умов. Жодних прихованих комісій, незрозумілих платежів та умов дрібним текстом. Ми - повністю прозорі.

Реєстрація в Нацкомфінпослуг

Реєстрація в Нацкомфінпослуг

Микрокеш - легально зареєстрований фінансовий інструмент. Ми отримали ліцензію на надання кредитів, пройшли всі необхідні перевірки та процедури.

Ваші дані надійно захищені

Ваші дані надійно захищені

Дані наших позичальників - головний актив компанії. Ми зберігаємо їх виключно у зашифрованому вигляді і ніколи не передаємо третім особам. Дані кредитних карт обробляються платіжними сервісами з міжнародною сертифікацією PCI DSS

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Розрахунок відсоткової ставки для кредиту зі стандартними умовами, під 1,7% на день: При оформленні позики на суму 1000 грн і терміном 70 дней відсоткова ставка становитиме 1,7% в день. 1000,00 * 1,7 / 100 = 17,00 грв. Загальна сума відсотків за весь строк кредиту: 17,00 * 70 = 1190 гривень. Разом до сплати наприкінці терміну: 2190 грн.

Строки кредиту та відсоткова ставка за кредитом

Сервіс онлайн-кредитування microcash надає короткострокові позики на карту. Мінімальна сума позики складає 300 гривент, максимальна - 10000 грв. Мінімальний термін, на який укладається договір позики, складає 62 дня, максимальний - 185 днів. При цьому клієнт зберігає за собою право як перервати договір достроково, так і подовжувати його дію необмежену кількість разів. Максимальна годова відсоткова ставка, в тому числі позичковий відсоток та будь-які інші витрати, складає 620,5% на рік. Додаткові платежі в будь-якій формі з клієнта не зтягуються.

Державна реєстрація фінансової установи

Сервіс microcash надається фінансовою компанією ТОВ “Фінтаргет” (ЄДРПОУ 41955906, зареєстровано 2018). Єдиний вид діяльності компанії - Надання коштів у позику в тому числі на умовах фінансового кредиту.

ТОВ “Фінтаргет” є зареєстрованою фінансовою установою. Діюче свідоцтво про реєстрацію фінансової установи Серія ФК №1073, реєстраційний номер 13103810, видано Національною комісією з державного регулювання в сфері ринків фінансових послуг рішенням №1389 07.08.2018 року.

Діючу ліцензію на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) надано розпорядженням Національної комісії з державного регулювання в сфері ринків фінансових послуг №1490 від 28.08.2018.

Ознайомитися зі сканами всіх перерахованих вище документів можна тут.

Повна інформація щодо колекторських компаній, яких залучено для стягнення проблемної заборгованості:

ТОВ «Фінколлект Україна»
Код ЄДРПОУ: 43420394
Місцезнаходження: 01033, м. Київ, вул. Саксаганського, будинок 36-В
Керівник: Гуцул Олена Василівна
Сайт
Контактні дані та порядок подання та розгляду звернень компанією:

Механізм захисту прав споживачів і вирішення суперечок

Якщо ви вважаєте, що ваші права споживача фінансової послуги було порушено, або в разі виникнення будь-яких інших спірних питань стосовно сервісу microcash, закликаємо вас звертатися до нас в один з наступних способів:

 1. Напишіть листа на поштову скриньку info@microcash.com.ua. Вкажіть в темі листа “Скарга на ім’я директора”. Скарги, отримані електронною поштою, розглядаються протягом 7 робочих днів. Або
 2. Направте паперового листа зі скаргою на адресу реєстрації товариства - 01054, м. Київ, вул. І. Франка, 42Б. Скарги, отримані поштою, розглядаються протягом 20 робочих днів. Або
 3. Зателефонуйте за одним з номерів контакт-центру +380 50 344 99 11, +380 96 344 99 11, +380 73 344 99 11 в робочі дні з 9:00 до 18:00. Час розгляду скарг, отриманих за телефоном, складає 7 робочих днів.

В разі неможливості вирішення шляхом перемовин з компанією, ви можете звернутися до державних органів, відповідальних за захист прав споживачів фінансових послуг:

 • Національний Банк України (адреса: 01601, Київ, вул. Інститутська, 9; телефон 0 800 505 240, bank.gov.ua E-mail: nbu@bank.gov.ua)
 • Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів - 03680, м. Київ, вул. Антоновича, 174, тел. (044) 417-21-01

Якщо вирішити проблему в позасудовому порядку неможливо, ви маєте право звернутися з позовом до суду.

Вимоги щодо взаємодії із споживачами при врегулюванні простроченої заборгованості (вимоги щодо етичної поведінки)

Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі