Як взяти кредит

Ви отримуєте кредит в microcash вперше

  1. Скористайтеся кредитним калькулятором, щоби обрати потрібні вам суму та строк кредиту. Зробіть це за допомогою повзунків в лівій частині калькулятора. В правій частині ви зможете перевірити не лише строк і суму позики, але й повний обсяг відсотків, які доведеться сплатити після завершення строку позичання. Коли результат маніпуляцій з калькулятором вас повністю задовольнятиме, натисніть кнопку “Отримати кредит”.

  2. Пройдіть простий та зрозумілий процес реєстрації. Просто виконуйте всі інструкції, що з’являтимуться на екрані.

  3. Після завершення реєстрації ви опинитесь в особистому кабінеті. Там треба заповнити невеличку анкету (дійсно невеличку, всього близько 8 полів). Будь ласка, вносіть дані уважно, від їх точності залежить схвалення вашої заявки. Цю анкету доведеться заповнити лише 1 раз, коли ви звертаєтеся за позикою вперше. Для наступних звернень це не знадобиться.

  4. Наступний шаг - перевірка умов кредиту та відправка даних в обробку. Це найпростіший та найшвидший з шагів, всю роботу тут робимо ми. Просто натисніть кнопку “Отримати кредит” і лише за декілька секунд ми повідомимо вам про наше рішення.

  5. Після прийняття рішення про видачу вам кредиту ви опинитесь на стрінці з кредитним договором. Будь ласка, прочитайте його уважно перед тим, як підпишете. В договорі детально викладені умови, які діятимуть для вашого кредиту.

  6. Після підписання договору залишилось лише прив’язати вашу банківську картку, на яку ви бажаєте отримати гроші. Зверніть увагу, що для підтвердження дійсності картки наш платіжний партнер тимчасово заблокує невеличку суму на ній. Тому обирайте картку з невід’ємним балансом.

Наразі все. Одразу ж після прив’язки карти ми ініціюємо переказ коштів на неї. Реальні строки зарахування грошей можуть відрізнятися в залежності від банку, що випустив картку. Але зазвичай цей процес не потребує більше 2-3 хвилин.

Вітаємо! Ваш перший кредит microcash отримано! Залишилося простежити за своєчасним поверненням. Не знаєте, як сплатити кредит microcash? Читайте докладну інструкцію.

Ви позичаєте гроші в microcash вже не вперше

Якщо ви - регулярний користувач послуги онлайн-кредитування microcash, для вас все ще простіше та швидше! Адже вам не потрібно заповнювати анкету та прив’язувати картку. Отримання позик онлайн на вашу картку відбувається лише за 3 простих кроки:

  1. Оберіть необхідні вам суму і строк кредиту

  2. Підпишіть договір

  3. Гроші на картці

Ви можете скористатися кредитним калькулятором на головній сторінці нашого сайту, або підібрати потрібні суму і строк позики вже зсередини вашого особистого кабінету.

Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі