Як отримати кредит:

Microcash видає кредити онлайн. Кредити видаються на картку будь-якого банку України. Щоби отримати кредит на картку, достатньо пройти 5 простих кроків:

  1. Зареєструватися в особистому кабінеті
  2. Заповнити анкету
  3. Прив’язати вашу картку (підходить картка будь-якого банку України)
  4. Прочитати договір і прийняти умови
  5. Отримати гроші на картку

Умови користування кредитом дуже прості:

Відсотки нараховуються за кожен фактичний день користування кредитом. Кредит можна погасити як в день закінчення строку кредиту, так і раніше строку. За дострокове погашення кредиту не буде застосовано жодних штрафних санкцій - ви просто сплачуєте відсотки за дні фактичного користування.

Відсотки:

В Microcash діє 2 типи кредитних програм: для нових клієнтів та для тих, хто вже брав у нас кредит і успішно його повернув.

Програма для нових клієнтів дозволяє взяти кредит від 500 до 6000 грн на строк до 30 календарних днів.

Відсотки такі:

Перший день користування кредитом - 2.5% від суми, але не менше 0 грн.

Всі наступні - 2.5% від суми.

Розберемо на прикладі:

Петро хоче взяти кредит в розмірі 1000 грн на 4 дні.

Перший день такого кредиту коштуватиме йому 0 грн.

Другий, третій та четвертий дні - по 25 грн кожний.

Загалом наприкінці терміну Петро сплатить 1000 грн + 0 грн + 3*25 грн = 1075 грн.

Для повторних позичальників доступні більш лояльні умови та більші суми позик.

Погашення кредиту

Після завершення строку кредиту у вас є декілька варіантів дій:

  1. Погасити кредит. Найбільш простий варіант. Просто сплачуєте суму кредиту та нараховані відсотки. Повертаєтесь за новою позикою, коли виникає необхідність в цьому. (Всі дані, внесені в анкету під час отримання першого кредиту, зберігаються, тому отримувати наступні кредити в Microcash - ще швидше та легше!)
  2. Подовжити строк кредиту. Кредит можна подовжувати скільки завгодно разів. Єдина умова строку подовження кредиту - сплата процентів, нарахованих на день подовження. Ви також можете частково сплатити тіло кредиту, щоби зменшити відсотки, які нараховуватимуться вам після подовження строку.
  3. Частково сплатити кредит або реструктуризувати його. У випадку, якщо у вас виникли складнощі із вчасною оплатою кредиту, бо якщо ви дуже сильно пішли в прострочку - не хвилюйтеся. Microcash готовий піти вам назустріч та домовитися про реструктуризацію боргу. Бля обговорення реструктуризації зв’яжіться, будь ласка, з нашим контакт-центром за телефоном.

Штрафні санкції

Якщо кредит не погашено вчасно, застосовуються штрафні санкції: кожен день затримки коштуватиме вам 2.5%. Ми лояльно ставимося до наших клієнтів, тому починаємо нараховувати підвищені відсотки лише з 4-го дня після дати закінчення строку кредиту. Тобто, якщо ви не змогли (забули / не встигли) сплатити за кредитом до дати його завершення, ви можете зробити це, наприклад, через день, при цьому за 2 додаткових дні користування вам будуть нараховані звичайні відсотки. Якщо ви затримали виплату на 4 дні та більше, то кожен день затримки, навіть перші три, буде пораховано за тарифом 2.5%.

Будь ласка, ставтеся уважніше до строків вашого кредиту! Пам’ятайте, що нарахування штрафних відсотків завжди можна уникнути шляхом подовженя строку кредиту (зробити це можна в особистому кабінеті), або домовитись про реструктуризацію кредиту (для обговорення можливості реструктуризації кредитів дзвоніть за телефонами (050) 315-06-11, (067) 209-36-17 з понеділка по п’ятницю с 9:00 до 18:00)

Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі