Дооооовгий кредит від microcash

Строк: Від 1 до 5 місяців

Вартість: 1% на день

Сплата частинами 1 раз на 2 тижні

Що потрібно для отримання кредиту

Паспорт + ІПН

Вік 21+

Банківська картка

Мобільний телефон

Чому клієнти обирають нас

Видача за 5 хвилин

Весь процес реєстрації, заповнення анкети та перевірки даних займає не більше 5 хвилин завдяки оптимально простій анкеті і добре налагодженим процесам перевірки даних

Працюємо цілодобово

Сервіс доступний без перерв та вихідних, цілодобово. Так, навіть на Новий Рік та Великдень, якщо вам терміново знадобиться позика, ви її отримаєте в microcash

100% автоматизація

З нашого боку немає жодних веріфікаторів, в процесі оцінки кредитної заявки ми взагалі не задіюємо людину. Саме тому наші кредити - дійсно швидкі, без дзвінків та доступні 24/7

Як отримати кредит

 • 1
  Заповніть заявку
 • 2
  Отримайте рішення
 • 3
  Отримайте гроші

Умови кредитного продукту

Тип кредиту Кредит з виплатою 1 раз на 2 тижні
Доступні сумиВід 1000 до 5000 грн
Доступні строкиВід 28 до 84 діб
Вартість1% на день - до 56 доби включно, з 57 доби - 2% на день
Графік платежівОдин раз на 14 діб
Склад кожного платежуЧастина тіла кредиту + % до залишку тіла за 14 днів
Час розгляду заявки1 хвилина
Спосіб видачі кредитуонлайн
Вік позичальникаВід 21 до 70 років
Що потрібно для подачі заявкиПаспорт, ІПН, мобільний телефон, дійсна платіжна картка, видана українським банком. Кредити доступні лише громадянам України, які фізично присутні на території України під час отримання.
ПеревагиЗнижені відсотки порівняно зі звичайним короткостроковим швидким кредитом, підвищений термін користування

Відгуки

Ось що кажуть наші клієнти
 • Testimonails

  Адекватная компания. Весь процесс правда быстрый. Если всё вовремя гасить - вообще никаких проблем.

  Игорь Самойленко
 • Testimonails

  Послугами МФО користуюсь дуже рідко, намагаюсь швиденько все повернути. З Micro Cash все зручненько виходить, нарікань немає.

  Оксана Миколаївна
 • Testimonails

  Нормальна компанія. Виникла невелика прострочка, але дівчатка зрозуміли ситуацію, вдалося дуже удачно домовитись. Все дуже по-людськи.

  Олена

Microcash співпрацює з

Строки кредиту, сума і відсоткова ставка за онлайн кредитами

Кредитний продукт з виплатою 1 раз на 2 тижні - це швидкі онлайн-кредити з подовженим строком виплати, що видаються на картку будь-якого українського банку.

Позичальнику доступні суми від 1000 до 5000 гривень

Мінімальний термін, на який укладається договір позики, складає 28 днів, максимальний термін - 84 дня (приблизно 3 місяці). Обов`язковий перший платiж завжди здійснюється через 14 днів з дати укладання договору.

Протягом строку дії подовженого кредитного продукту застосовуються різні процентні ставки в залежності від терміну кредиту: в перші 56 діб користування позикою застосовується ставка 1% на день. З 57 дня користування грошима нараховуємо відсотки за ставкою 2% на день. В обох випадках щоденні проценти нараховуються на залишок тіла кредиту.

УВАГА! Радимо повністю сплачувати кредит впродовж перших 56 днів, коли діє акційна відсоткова ставка, це значно скоротить загальні витрати.

Максимальна річна відсоткова ставка при погашенні кредиту в період 1-56 днів - 228%, при повному погашенні в період 56-140 днів - 258%.

При цьому клієнт може завершити договір позики достроково, сплативши залишок тіла кредиту і відсотки, нараховані на дату погашення за ставкою, яка діє на той момент.

Додаткові платежі в будь-якій формі з клієнта не стягуються.

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Наведені нижче приклади допоможуть вам зрозуміти, як саме розраховується вартість фінансової послуги в кожному конкретному випадку.

Розрахунок відсоткової ставки для довгострокового кредиту онлайн з 2-тижневим погашенням, під 1% на день і терміном 70 днів:

ЕЩоденна процентна ставка = 1% на день до 56 дня і 2% на день з 57 дня.

Сума кредиту – 1000 грн.

Кількість обов’язкових платежів - 5, з інтервалом 14 днів.

Перший платіж: 340 грн = 200 грн тіло кредиту + 140 грн відсотки за 14 днів (1000 грн * 1/100 * 14).

Другий платіж: 312 грн = 200 грн тіло кредиту + 112 грн відсотки за 14 днів (800 грн * 1/100 * 14).

Третій платіж: 284 грн = 200 грн тіло кредиту + 84 грн відсотки за 14 днів (600 грн * 1/100 * 14).

Четвертий платіж: 256 грн = 200 грн тіло кредиту + 56 грн відсотки за 14 днів (400 грн * 1/100 * 14).

П’ятий платіж (останній): 256 грн = 200 грн тіло кредиту + 56 грн відсотки за 14 днів (200 грн * 2/100 * 14).

Загальні витрати за кредитом – 448 грн.

Разом до сплати за весь термін (загальна вартiсть) - 1448,00 грн.

Реальна річна відсоткова ставка: 2945.02 %

Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі