Поскаржитись на оператора

Відправте скаргу

Керівництво сервісу microcash високо цінить довіру своїх клієнтів. Під час роботи ми дотримуємося принципів етичного спілкування і вимог Законів України. (Вимоги щодо взаємодії із споживачами при врегулюванні простроченої заборгованості (вимоги щодо етичної поведінки)).

Нашим операторам заборонено турбувати клієнтів в неробочій час, під час спілкування використовувати грубу лексику та погрози.

Якщо із вами зв'язалась особа, яка представилась співробітником сервісу microcash, і в процесі спілкування порушила правила щодо етичного спілкування, будь ласка, повідомте нам про це, щоб ми могли провести розслідування і покарати винуватих.

адреса для листів01054, м. Київ, вул. І. Франка, 40Б

зателефонуйте нам+380 50 344 99 11

відправте emailinfo@microcash.com.ua

Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі