О нас

microcash

1,7

Відсотків на день

В перші 30 днів користування кредитом

3 дні

Пільговий період

Після завершення обраного терміну позики

Пролонгація

Достатньо сплатити відсотки

Швидко і зручно робити пролонгацію в особистому кабінеті

Фінансовий сервіс microcash

Видаємо гроші на картку з 2018 року

Фінансовий сервіс microcash був заснований в 2018 році фінансовою компанією "Фінтаргет" . Фінансова компанія пройшла реєстрацію в Нацкомфінпослуг - тоді цей орган займався контролем ринку фінансових послуг, що здійснюються небанківськими установами. Перший кредит на карту було видано нами в жовтні 2018.

Місією компанії завжди було і залишається забезпечення максимально комфортного і швидкого доступу до фінансових послуг для широкого загалу. Для здійснення цієї місії microcash використовує найбільш передові інформаційні технології. Це дозволило нам з самого початку дотримуватися високих стандартів якості і швидкості послуг, що надаються: кредит в microcash можна оформити за 5 хвилин, без участі в процесі живої людини з нашого боку.

microcash в пресі

payspace

Кредит онлайн за 5 минут с сервисом microcash

microcash

Подробнее о том, как можно получить действительно моментальный кредит онлайн на карточку

finance.ua

Быстрые онлайн кредиты microcash

microcash

Микрофинансовая организация microcash была создана в 2018 году. Она предложила инновационный подход к микрозаймам на украинском рынке – оформить кредит онлайн можно совершенно без помощи сотрудников компании.

liga.net

Кредит онлайн за 5 минут – реальность или миф?

microcash

Можно ли получить деньги в долг без посещения отделения, беседы с сотрудником банка, долгого утомительного ожидания?

rbc.ua

Простой и быстрый кредит онлайн - возможен

microcash

Если срочно нужны деньги, но финансовую поддержку друзья и родственники оказать не могут, вспомните про МФО. Здесь вы сможете получить срочный кредит на карту.

Наша команда

Сервіс microcash був придуманий і побудований людьми, далекими від бюрократичної культури великих корпорацій. В основу побудови команди були закладені принципи горизонтального управління, гнучкості та поваги до індивідуальності кожного працівника. Завдяки такому нестандартному підходу нам вдалося побудувати міцну команду, яка працює повністю віддалено, при цьому уникнути такого поняття як "текучка кадрів".

Багато з наших співробітників працюють з нами з дня заснування компанії, а 95% нових рекрутів приходять, щоб залишитися. Ми - надійний роботодавець, який може забезпечити комфортні і продуктивні умови праці, а також - гарантувати гідну і своєчасну оплату.

Відгуки

Ось що кажуть наші клієнти
Customer Testimonails

Адекватная компания. Весь процесс правда быстрый. Если всё вовремя гасить - вообще никаких проблем.

Игорь Самойленко
Customer Testimonails

Послугами МФО користуюсь дуже рідко, намагаюсь швиденько все повернути. З Micro Cash все зручненько виходить, нарікань немає.

Оксана Миколаївна
Customer Testimonails

Нормальна компанія. Виникла невелика прострочка, але дівчатка зрозуміли ситуацію, вдалося дуже удачно домовитись. Все дуже по-людськи.

Олена

Правові аспекти роботи microcash

microcash - зареєстрована в Україні торгова марка, право володіння якою належить фінансовій компанії "Фінтаргет". Під цією торговою маркою ФК "Фінтаргет" надає фінансові послуги населенню України. ТОВ "Фінтаргет" є зареєстрованою фінансовою установою. Чинне свідоцтво про реєстрацію фінансової установи Серія ФК №1073, реєстраційний номер 13103810, видано Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг рішенням №1389 від 07.08.2018 року.

Діюча ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) надана розпорядженням Національної комісії з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг №1490 від 28.08.2018. Скани всіх дозвільних документів можна переглянути на сайті фінкомпанії.