Пролонгація, як спосіб відкласти виплату за кредитом

Пролонгація, як спосіб відкласти виплату за кредитом

Буває, що на момент сплати кредиту життєві обставини змінюються і повернути позику в строк ніяк не виходить. Свята, нові непередбачені витрати, хвороба, затримка заробітної платні та багато інших обставин можуть вплинути на вашу платоспроможність. 

Одночасно, прострочка виплат за кредитом неминуче призводить до нарахування штрафів, неконтрольоване зростання відсотків за кредитом, зіпсований кредитний рейтинг. Тобто проблеми, яких могло і не бути. 

Не можете вчасно сплатити позику? Просто продовжіть її термін!

Пролонгація - це продовження терміну дії кредитного договору. Цей інструмент існує в арсеналі більшості фінансових організацій. В деяких, як-от у нас в microcash, пролонгація автоматизована і може проводитися клієнтом самостійно в особистому кабінеті. У когось оформити продовження кредиту можна лише зв'язавшись з контакт-центром.

Пролонгація кредитів в microcash

В особистому кабінеті microcash можливість пролонгації кредиту доступна з 3-го дня користування ним. Навіть якщо ваш кредит вже прострочений, його термін все ще можна подовжити. 

Для подовження кредиту достатньо сплатити суму відсотків, нараховану на момент подовження і підписати додаткову угоду. Все це можна зробити повністю самостійно, без участі працівників контакт-центру. 

Пролонгація, у найкращіх традиціях microcash, доступна цілодобово, 7 днів на тиждень і 365 днів на рік, без перерв та вихідних.

Навіщо пролонгувати?

Вчасно оформлене подовження кредиту дозволить вам:

  • Уникнути нарахування штрафних відсотків; 
  • Зберегти в нормальному стані кредитний рейтинг;
  • Не зіпсувати кредитну історію;
  • Уникнути нав'язливих дзвінків та смс з нагадуванням про прострочений кредит;
  • Зберегти довірливі відносини з кредитором. 

Себто, пролонгація - як кредитний аквафреш, 3 в 1: допомагає уникнути зайвих витрат, зберегти нерви і репутацію надійного позичальника. 

Коли пролонгація не допоможе?

Трапляються випадки, в яких пролонгація просто позбавлена сенсу: коли прострочка за кредитом надто велика. Коли сума відсотків наближається за розмірами до суми самої позики, простіше реструктурувати кредит. Про реструктуризацію - в окремій статті.   

Подiлитись:

Автор:
Image

Пов'язані статті

Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі