Знижка на день космонавтики

Знижка на день космонавтики

12 квітня - Міжнародний день польоту людини в космос. Саме цього дня в 1961 році Юрій Гагарін відправився у свій незабутній політ, а 20 років потому, в 1981 році, космічний корабель "Колумбія" зробив свій перший виліт за програмою пілотованих космічних польотів "Space Shuttle". 

Взагалі-то, 12 квітня відбулось багато цікавих подій. Наприклад, саме цей день вважають днем народження Юніон Джека - Британського прапора, якому сьогодні виповниться 413 років.
Але ми вітаємо вас саме з днем космонавтики, а працівників ракетно-космічної галузі України - з їхнім професійним святом.

В якості подарунку - знижка 50% для всіх клієнтів, стареньких і новеньких, яка діє лише сьогодні до 23:59.

Забирайте знижку з промокодом "космос" в своєму особистому кабінеті

Подiлитись:

Автор:
Image

Пов'язані статті

Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі