Чорний тиждень 2020: путівник по розпродажам

Чорний тиждень 2020: путівник по розпродажам

Ми вже писали про те, звідки взялася "чорна п'ятниця", чому вона саме чорна (це ніяк не пов'язано з неграми), і чи є в цьому заході користь для покупця, а не тільки лише для продавця. Якщо пропустили, можете почитати тут.

Цього року, в тому числі у зв'язку з карантинними обмеженнями, в Україні відбудеться не просто "чорна п'ятниця", а цілий "чорний тиждень" знижок і розпродажів.

Де знижки?

Якщо коротко - всюди. Більшість великих онлайн-рітейлерів вже почали розпродажі в понеділок. До них приєдналися великі торгові мережі, які працюють і онлайн, і офлайн, а також великі торгові центри по всій Україні. 

Причому, в торгових центрах акції відбуватимуться в робочі дні до 27 листопада включно, а онлайн-вакханалія знижок триватиме аж до 30 листопада. 

І, звичайно ж, Алі Експрес не залишить своїх користувачів без знижок в чорну п'ятницю. Ми вже раніше писали про те, як отримати максимум від розпродажу на Алі, присвяченому Дню Холостяка, всі ті самі рекомендації спрацюють і в чорну п'ятницю. 

На що знижки?

Знижки та акційні пропозиції можна знайти для будь-якої категорії товарів. Голосніше за всіх сурмлять про свої акції великі торговельні мережі і онлайн-майданчики. 

Знижки на побутову техніку та гаджети дають "Алло", "Ельдорадо", Moyo, Rozetka, TTT, "Фокстрот", Citrus, Comfy.

Знижки на одяг, взуття та аксесуари можна знайти в Kasta.ua, Answear, Lamoda, Jasmine, Intimo, Skinandskin, Intertop, Bonprix, Born2be, Antoshka, Shoppingmall, Bershka, Colins, Leboutique, Columbia Ecco, Adidas, Chicco, Lotto Sport, Mango, Zara, MD Fashion.

Продавці косметики і парфумерії також не хочуть залишитися в стороні: Watsons, Pur Pur Shop, Wmarket, MakeUp, Avon, Odekolon, Kosmo, Eva анонсували знижки на свої товари як онлайн так і офлайн. 

Найбільші продавці дитячих іграшок і товарів для дітей, такі як Будинок Іграшок, теж у грі. 

Навіть авіакомпанії і туркомпанії хочуть долучитися до загальних веселощів і обіцяють дати привабливі пропозиції на свої послуги. Навіть цікаво, якими будуть пропозиції від МАУ, SkyUp, Ryanair, Wizz Air, Booking.com в умовах світової епідемії і тотального закриття кордонів.

Невеличка корисність: можна переглянути всі актуальні акційні пропозиції на спеціальних сайтах-агрегаторах, наприклад тут. Подібні сайти збирають акції у продавців по всій Україні і їх цілком можна використовувати в якості зручного універсального довідника. 

Як отримати максимум від розпродажів

Ми вже наводили кілька корисних порад на цю тему минулого року, і навіть рік потому вони не втратили актуальність. Повторимо тут основні з них:

  1. Оцініть кошторис, доступний вам для покупок.

  2. Складіть список речей, які вам потрібні. Не обмежуйтеся великими цілями, включіть в список навіть найдрібніші повсякденні речі, або, наприклад, подарунки до Нового Року, або до Дня святого Миколая (а вони вже навіть ближче, ніж зима).

  3. Дотримуйтесь складеним списком і не купуйте речей, які вам взагалі не потрібні, тільки тому що на них дають хорошу знижку.

Але головне - дотримуйтесь протиепідемічних заходів: тримайте дистанцію від інших людей, уникайте натовпу, носіть маску в людних місцях і мийте руки. Шопінг повинен бути не тільки вигідним для гаманця, але і безпечним для здоров'я. 

Чи буде знижка на кредити microcash?

Звичайно ж так!

Спеціально для самовідданих шопоголиків ми приготували промокод: 

bf2020

Цей промокод дає вам право на знижку 40% і буде діяти з 00:01 25 листопада до 23:59 27 листопада. Промокод дійсний як для нових, так і для повторних клієнтів. 

Тому, якщо вам раптом забракне коштів на всі бажані покупки, ласкаво просимо! Ми, як завжди, працюємо 24/7 без перерв і винятків. 

Подiлитись:

Пов'язані статті

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

  • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
  • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
  • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
  • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
  • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
  • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі