Кредит на картку

Кредит на картку

Кредит на карту можна оформити як в банку, так і в мікрофінансової організації. У другому випадку діяти потрібно за спрощеною схемою. На отримання грошових коштів в МФО йде набагато менше часу. 

Насамперед потрібно подати заявку - особисто в офісі або дистанційно. Онлайн оформлення займає набагато менше часу. Вам не доведеться нікуди їхати. Кредит на картку реально взяти, не виходячи з дому.  

Переваги швидких кредитів на карту

Оберіть організацію, в якій ви будете оформляти кредит. Зіставте кілька пропозицій, у різних МФО різні умови. Деякі компанії влаштовують акції для постійних і нових клієнтів.

Щоб взяти швидкий кредит на карту, необхідно заповнити заявку. Перелік даних, які потрібно в неї внести, фінансові організації визначають індивідуально. В обов'язковому порядку вказується ПІБ, діючий телефонний номер.

Банку потрібно адреса прописки, довідка, в якій вказано розмір зарплати, інші джерела доходу (офіційні). Документ можна отримати в бухгалтерії організації, де ви працюєте. МФО таку довідку не запитує. 

Банки вимагають велику кількість додаткових відомостей, серед яких контакти роботодавця, сімейний стан, перелік нерухомості, яка перебуває у власності. В обов'язковому порядку знадобиться інформація про заставне майно.

Чим більше відомостей надасть про себе клієнт, тим більше довіри він викличе у банку - це підвищить його шанси на отримання кредиту. У МФО все набагато простіше.

Перш ніж відправити заявку з проханням отримати кредит на банківську карту, переконайтеся в коректності введених в спеціальну форму даних. 

На офіційному сайті МФО є захист персональних даних. Їх передача здійснюється через криптографічний протокол. Це виключає викрадення і розшифровку даних шахраями. 

Скільки часу займає оформлення кредиту на карту

Щоб отримати кредит на банківську картку, багато часу не знадобиться. microcash обробляє запити дуже швидко, і приймає рішення за кілька секунд. Велика частина заявок схвалюється. Схвалення отримують навіть ті громадяни, у яких раніше були прострочення, позбавлені з цієї причини можливості взяти позику в банку.

З заповненням анкети не виникає проблем. Адже в microcash анкета складається всього з 8 простих полів.

Отримати кредит на карту онлайн швидко можуть люди, шанси яких взяти позику в банку мінімальні:

 1. Студенти;

 2. Жінки в декретній відпустці;

 3. Пенсіонери.  

 4. Громадяни без офіційного працевлаштування;

 5. Особи з будь-кредитною історією.

Мікрофінансових організація гарантує конфіденційність отриманих даних, що не передає інформацію про своїх клієнтів третім особам. Ніхто не дізнається, що ви берете гроші в борг, якщо ви самі про це не розповісте.

Отримати кредит на карту онлайн можуть громадяни повнолітнього віку. Анкету-заявку заповнити дуже просто. Для цього потрібно зайти на сайт мікрофінансової організації. Різниця між оформленням кредитів в банках і мікрофінансових організаціях значна. Банківське відділення доведеться відвідувати особисто, у випадку з МФО це необов'язково. Мікрофінансові компанії спеціалізуються на дистанційному обслуговуванні, роблять сервіс максимально зручним для клієнтів. 

Одне з ключових переваг співпраці з МФО полягає у відсутності бюрократичних зволікань. Вам не доведеться витрачати час на збір значного пакета документів, доводити власну платоспроможність. Отримати грошові кошти в борг у мікрофінансової організації реально навіть людям без офіційного працевлаштування. Трудовий стаж також не має значення. Крім того, ви зможете розпорядитися отриманими коштами на свій розсуд.

Плюсів оформлення кредитів на карту в МФО більш ніж достатньо, саме тому даний спосіб вирішення матеріальних труднощів користується такою популярністю. Люди звертаються в мікрофінансові організації, щоб швидко врегулювати тимчасові фінансові проблеми. Більшість з них бере гроші до зарплати і повертає борги в стислі терміни.

Суми МФО видають не великі, тому позичальникам і не доводиться надавати великий пакет паперів. На відміну від банків співробітники мікрофінансових компаній не займаються докладним вивченням резюме громадян, що претендують на отримання фінансової допомоги.

Розгляд заявок в більшості випадків відбувається в автоматичному режимі. Зазвичай гроші на картку надходять протягом декількох хвилин після звернення в мікрофінансову організацію. Для багатьох людей це стає справжнім порятунком. Позбавляє їх від необхідності просити про фінансову допомогу друзів або родичів.

Головне, щоб карта, на яку МФО переведе гроші, була чинною. Відсотки за користування позиковими засобами цілком прийнятні. При поверненні боргу в стислі терміни переплата вийде не такий вже великий.

Якщо в планах покупка машини або квартири, має сенс звернутися в банк. Коли сума потрібна невелика, раціональніше подати заявку в МФО. Ліміти кредитів там невисокі, але грошей досить, щоб зробити термінову покупку. 

Терміни, які МФО відводять на повернення боргу, різняться і можуть становити від декількох днів до декількох місяців. Кожен клієнт може отримати індивідуальну консультацію. Взяти позику на карту на привабливих умовах. Скористайтеся можливістю оформити кредит онлайн швидко.

 

Подiлитись:

Пов'язані статті

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі