Праздники декабря

Праздники декабря

Грудень… Звичайно, всі знають, які свята відзначатиме вся країна цього місяця: завершення чергового турне навколо Сонця, явлення дітям Святого Миколая,  Різдво в католицькій традиції.

Але не лише всенародні гуляння відбуваються в грудні, цього місяця свої професійні свята відзначають представники поважних професій:

 • 6 грудня - день збройних сил України;
 • 9 грудня - всесвітній день дитячого телебачення та радіомовлення (привіт дідові Панасу);
 • 12 грудня - день сухопутних військ України;
 • 14 грудня - день ліквідатора. Привід згадати всіх героїв, які долали наслідки найважчої в історії людства ядерної катастрофи, що відбулась 1986 року на Чорнобильській АЕС. Якщо ви знайомі з кимось з цих видатних людей, просто подякуйте йому.
 • 15 грудня - день працівників суду;
 • 17 грудня - день працівника державної виконавчої служби;
 • 18 грудня - день працівників РАГСів;
 • 19 грудня - день адвокатури;
 • 20 грудня - день поліції;
 • 22 грудня - день працівників дипломатичної служби України;
 • Також 22 грудня відзначають свій день енергетики;
 • 24 грудня - день працівників архівних установ України.

Як бачимо, в грудні - цілих два дні, присвячених нашим славетним військовим. Чи це не привід виказати їм свою подяку за їхню нелегку службу?

В вашому місячному бюджеті не передбачені витрати на такі привітання, але і обходити людей увагою не хочеться? Не біда, адже у вас є ми! microcash може позичити гроші на короткий термін і під будь-які потреби, швидко та просто.

Ну і, звичайно ж, не забувайте про кінець місяцю, де зосередились саме ті свята, котрі майже завжди вимагають додаткових витрат, чи то на подарунки, чи просто на пишне застілля.

19 грудня - день Святого Миколая. Всі знають, що Микола-чудотворець - то заступник дітей. Але окрім того цей святий опікає водіїв, мандрівників, купців та моряків. В цей день дітлахам зазвичай дарують невеличкі подарунки. Ну а дорослі в день святого Миколая просто “варять пиво та бавляться”. 19 грудня в Україні не є офіційним вихідним, але цей день так би мовити відкриває довгу чергу різдвяно-новорічних розваг.

25 грудня католики всього світу відзначають Різдво Христове. Незважаючи на те, що Різдво - свято суто релігійне, в багатьох країнах світу цей день - загальнодержавний вихідний. І Україна не виняток. В 2018 році 25 грудня припало на вівторок. Уряд нашої держави рекомендував перенести робочій день понеділка24 грудня на суботу 22 грудня. Таким чином, багатьох з нас ждуть 3 вихідних дні поспіль: за неділі 23 грудня по вівторок 25 грудня.

31 грудня - останній день 2018 року. В ніч з 31 грудня на 1 січня відбувається символічна зміна року. Наша планета завершує свій круг навколо своєї зірки. Дехто вважає, що в цей день варто замислитися про те, як ми прожили рік, що минув, а також про те, що робитимемо наступного року. Але ми з вами знаємо, що насправді це просто загальнонаціональний марафон із поїдання олів’єшечки.

Новорічні вихідні цього року будуть такими ж, як і на католицьке Різдво: субота 29 грудня - робочій день, а з 30.12 по 01.01.2019 - відпочинок та гуляння.

Ми знаємо, що всі ці зимові свята, окрім приємного передчуття, радощів та втіхи, приносять з собою купу метушні та непередбачувані витрати. Просто хотіли нагадати, що хоча б в плані витрат ви можете покладатися на microcash. Адже ми працюємо завжди. Навіть в новорічну ніч. Навіть зранку 1 січня. Тому, якщо вам терміново знадобляться гроші - просто зайдіть і візьміть!

З майбутніми святами!

Подiлитись:

Пов'язані статті

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі