-30% для нових. Акція закінчується, покваптеся встигнути!

-30% для нових. Акція закінчується, покваптеся встигнути!

С 01 червня 2019 наша акція "-30% для нових клієнтів" перестає діяти. З приходом літа всі стануть рівними перед відсотковою ставкою, яка складе 1,7% на день.

Щоб встигнути скористатися поки що чинною знижкою 30%, не потрібно вдаватися до жодних особливих зусиль, достатньо просто бути новим клієнтом, зареєструватися в нашому сервісі та запросити кредит. Знижка 30% (поки що) застосовується автоматично.  

Подiлитись:

Автор:
Image

Пов'язані статті

Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі