Чому мені відмовили?

Чому мені відмовили?

Якщо ви опинились на цій сторінці, значить, або ми відмовили вам у видачі кредиту, або ви просто досліджуєте тему про всяк випадок. 

По-перше, ви маєте розуміти, що, коли ми кажемо "Рішення приймає штучний інтелект" - це не просто бабусині казочки, і насправді це 1000 працелюбних самотніх геніальних гномів швидко-швидко перебирають ваші заявки та виносять за ними рішення. Ні. 

Система приймає рішення автоматично, спираючись на велику кількість різноманітних даних провас, які ми аналізуємо, поки ви проходите реєстрацію та заповнюєте форму. Це надає нам можливість зробити процес видачі онлайн-кредиту швидким та по-чесному цілодобовим. 

Але є і зворотня сторона медалі: ми не знаємо, який саме фактор, або сукупність кількох факторів, вплинуви на рішення про видачу кредиту, або про відмову, Однак, спираючись на досвід, можемо сказати таке: більшість відмов завжди корелює з поганою кредитною історією.  

Поганими сигналами для нашого робота є: 

  • Багато незакритих кредитів, навіть якщо вони ще не у прострочці;
  • Наявність в кредитній історії кредитів з дуже довгою прострочкою;
  • Раптовий спалах активності у людини, яка до цього взагалі не цікавилась кредитуванням.

Щоби виправити ситуацію, в цьому випадку варто розібратися з уже інуючими боргами, не створюючи при цьому нових. Адже, якщо ви опинились у глибокій ямі, з якої не знаєте як вилізти, перше, що варто зробити - припинити копати. 

Подiлитись:

Автор:
Image

Пов'язані статті

Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі