Свята березня

Свята березня

Березень, який теоретично має бути першим весняним місяцем, не завжди бавить нас погодою. Проте в березні свої професійні свята відзначають працівники багатьох прекрасних професій. А Міжнародний жіночій день 8 березня дарує нам один додатковий вихідний.

Отже, професійні свята в березні 2019 в Україні:

3 березня - Всесвітній день письменника.
3 березня - Всесвітній день дитячого телебачення.
8 березня - Міжнародний жіночій день. Припадає на п’ятницю та дарує 3 вихідних поспіль.
9 березня - Міжнародний день ді-джея.
9 березня - день землевпорядника.
17 березня - день працівників ЖЕК.
18 березня - день працівників митної та податкової справи України.
21 березня - міжнародний день лялькаря.
21 березня - всесвітній день поезії.
22 березня - день таксиста.
25 березня - день Служби безпеки України.
26 березня - день Національної гвардії України.
27 березня - міжнародний день театру.

Якщо серед ваших близьких є представники однієї з славетних професій, що відмічають свої професійні свята в березні, привітайте їх. Гарантуємо, що їм буде дуже приємно!

І, звісно ж, нікого з нас стороною не обходить 8 березня (окрім хіба що жителів чоловічих монастирів, і те не факт). Якщо раптом для святкування жіночого дня вам знадобиться додаткова фінансування - звертайтесь до нас в microcash, ми допоможемо!

Надаємо кредити онлайн на банківську картку, і не лише 8 березня, але і кожного дня. Працюємо 24 години на добу без перерв та вихідних.

Подiлитись:

Автор:
Image

Пов'язані статті

Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі