Реструктуризація. Спосіб списати штрафи за прострочку.

Реструктуризація. Спосіб списати штрафи за прострочку.

Багато хто з клієнтів МФО знає, що за порушення погоджених раніше строків виплати кредитіу компанії штрафують. При тому, штрафи часто сягають величезних позначок, дуже швидко збільшуючи обсяги боргових зобов'язань.

За цим всім стоїть просте пояснення: компанія-кредитор зацікавлена в тому, щоби всі позичені кошти повернулися вчасно. Штраф - це такий батог, який має стимулювати клієнта вчасно повертати кредит. Але часто буває і так, що клієнт не лише не взмозі вчасно сплатити кредит, але і не може вдатися до пролонгації - продовжити строк дії кредитного договору.

І лишається один на один з кредитом, прострочка за яким сягнула колосальних розмірів, штрафи перевищили початкову суму відсотків. Коротше, з кредитом, який став вже настільки коштовним, що повертати його взагалі не хочеться. Саме для таких кредитів і придумона реструктуризацію.

Реструктуризація - визначення

Реструктуризація кредиту - дії кредитора по зміні умов погашення кредиту, направлені, в першу чергу, на полегшення обслуговування боргу. ОК, цей інструмент вигадали не ми, він давно та успішно використовується банками. Однак в банківській практиці поняття реструктуризації може передбачати дещо інакші умови.

Також і багато які інші МФО в Україні пропонують можливість реструктуризувати кредити з великою прострочкою, і у кожної компанії - свої умови. Розповідаємо про те, як це відбувається у нас в microcash.

Реструктуризація кредитів в microcash

В нашому розумінні, реструктуризація кредиту - це зупинення нарахування відсотків, не лише штрафних, але і звичайних, узгодження фінальної суми боргу, яку клієнт готовий реально сплатити і розбиття цієї суми на кілька рівних частин, із встановленням прийнятного графіка платежів.

З кожним, хто готовий на реструктуризацію, підписується окремий договір, в якому закріплюються всі домовленості, яких було досягнуто. При дотриманні цих домовленостей(після здійснення всіх платежів) ми закриваємо кредит і оновлюємо дані в БКІ - не псуємо кредитну історію клієнта.

В чому вигода реструктуризації для позичальника?

  • Зупинення нарахування нових відсотків - борг не зростає.
  • Можливість сплатити борг чатинами - не треба перенапружуватись.
  • Збереження нормальної репутації позичальника - не буде відміток про заборгованість в БКІ.
  • Немає необхідності у спілкуванні з колекторами - нерви в порядку.
  • Можливість закріпити притомну суму боргу - не потрібно переплачувати.

Як оформити реструктуризацію?

Якщо ви раптом знайшли у себе захаращений та покинутий кредитв від нашої компанії, і на ньому вже наросли гігантські відсотки що лякають, зверніться до нашого контакт-центру за телефонами: +380 50 344 99 11, +380 96 344 99 11, +380 73 344 99 11. Контакт-центр приймає дзвінки з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 20:00, і в суботу з 11:00 до 16:00.

Вже дуже невдовзі можливість реструктуризації з'явиться в особистому кабінеті сервісу microcash. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті).

Подiлитись:

Автор:
Image

Пов'язані статті

Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі