Знижка 30% - кожні вихідні жовтня

Знижка 30% - кожні вихідні жовтня

Жовтень для нас - особливий місяць. Саме в жовтні 2018 ми видали перші кредити.  

Протягом всього жовтня 2019 святкуватимемо 1 рік компанії разом з вами: 

  1. Кожні п'ятницю, суботу та неділю можна скористатися промокодом w102019 і отримати знижку 30%. Промокод на має обмежень за кількістю застосувань, тож, якщо вам раптом знадобиться отримати більше 1 кредиту, протягом жовтня - зможете мати знижку на всі. 
  2. Серед усіх, хто оформив позику в сервісі microcash протягом жовтня, розіграємо призи - новенький телефончик, фітнес-браслет, пауербенк та набір промокодів. Подробиці цього - окремим постом)

Тож, дякуємо, що користуєтесь нашими послугами протягом всього цього часу!

Промокод  w102019

Знижка 30% старим та новим клієнтам.

Можна скористатися в будь-яку п'ятницю, суботу або неділю протягом жовтня. 

Гврних вихідних!

Подiлитись:

Автор:
Image

Пов'язані статті

Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі