Технічні роботи в Приватбанку

Технічні роботи в Приватбанку

УВАГА ВЛАСНИКАМ КАРТ ПРИВАТБАНКУ!

Найбільший роздрібний банк України Приватбанк випустив попередження про те, що в суботу, 4 вересня, в період з 01:00 до 06:00 ранку в системі банку будуть проводитися технічні роботи. При цьому не будуть працювати банкомати і термінали, Приват24 і платіжні термінали в точках продажів. Також неможливо буде перевести гроші з або на карту Приватбанку в цей період. 

Фахівці банку обіцяють, що з 7 ранку суботи все знову запрацює в штатному режимі. 

У зв'язку з цією новиною просимо своїх клієнтів-власників карток Приватбанку: якщо плануєте скористатися нашими послугами в ніч з п'ятниці на суботу, краще зробіть це до початку робіт. 

 

Подiлитись:

Автор:
Image

Пов'язані статті

Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі