Обережно, промокоди!

Обережно, промокоди!

У нас чудова новина! Особливо вона потішить постійних клієнтів: ми запустили промокоди! Тепер отримати онлайн-кредит microcash зі знижкою стало набагато простіше!

Щоб якось відзначити цю радісну подію, даруємо всім нашим постійним клієнтам одноразову знижку 20% з промокодом “promo1”. Цей промокод діятиме до кінця березня, і лише для постійних клієнтів.

Як користуватися промокодами? Дуже просто! Увійдіть до особистого кабінету microcash, оберіть на калькуляторі потрібні вам суму і строк кредиту, а потім натисніть посилання “В мене є промокод”, яке розташоване одразу ж під кредитним калькулятором. У поле, що відкриється, внесіть потрібний промокод та натисніть “Застосувати”.

Як бачите, все достатньо просто і зрозуміло. Приємного користування та дякуємо, що ви з нами)

Промокоди на березень 2021

Промокоди на квітень 2021

Промокоди травня 2021 від microcash

Подiлитись:

Автор:
Image

Пов'язані статті

Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі