Мова та персональні дані: оновлення в особистому кабінеті

Мова та персональні дані: оновлення в особистому кабінеті

Чергові приємні доповнення до вашого особистого кабінету в сервісі microcash: тепер ви можете увімкнути українську або російську мову в налаштуваннях кабінету. Для цього натисніть іконку налаштувань в правому верхньому унлу екрану та оберіть потрібну вам мову зі списку, що випадає. Встановлена тут мова буде визначена для будь-яких взаємодій з нашим сервісом. Нею відображуватимуться не лише сайт і кабінет, але і повідомлення від нас, що їх ви отримуєте через електронну пошту чи смс. 

Окрім того, за вашими численними проханнями, ми додали можливість передивлятися дані профілю. Правда, змінювати їх як і раніше неможна. 

Дякуємо, що користуєтесь сервісом microcash. 

Подiлитись:

Автор:
Image

Пов'язані статті

Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі