Швидку позику на карту взяти терміново в МФО

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Швидка позика на картку: особливості отримання і куди краще звернутися?

Коли в житті людини з'являються фінансові проблеми або незаплановані витрати, перше що спадає на думку - це отримання банківського кредиту. Як правило, комерційні банки вимагають від клієнтів пакета документації, до якого входить довідка про працевлаштування, документ про доходи. Але навіть маючи на руках ці документи, немає впевненості, що заявку схвалять. Можливо, банк попросить надати поручителя. В наш час на цю роль погоджується далеко не кожен, оскільки на людину покладаються фінансові зобов'язання щодо виконання договору у разі неспроможності позичальника.

Якщо ви не хочете залучати до своїх фінансових негараздів сторонніх людей, то краще взяти швидко позику в МФО Мікрокеш. Для оформлення знадобиться лише паспорт та ідентифікаційний податковий номер. Компанія не вимагає довідки з місця роботи та документа про доходи, також не потрібна застава та гарантії. Сервіс Microcash пропонує оформити позику онлайн. Протягом півгодини ви можете пройти всю процедуру, не залишаючи вдома чи офісу. Заявлена сума надходить з цього приводу позичальника моментально.

Як правило, мікропозики видаються на невеликий термін, що становить від кількох днів до одного місяця. Клієнт має право витрачати отримані гроші на будь-які цілі, байдуже, що це – комунальні платежі, чергове медичне обстеження, купівля дорогого телефону чи ремонт побутової техніки.

Як правило, непередбачені витрати виникають не вчасно, коли на них не чекаєш або до зарплати залишається кілька днів. Оптимальним рішенням стане звернутися до МФО, оскільки вони видають позику на картку терміново навіть позичальникам з поганою кредитною історією.

Кредит у МФО доступний громадянам з будь-яким соціальним статусом:

 • домогосподаркам;

 • молодим мамам у декреті;

 • інвалідам;

 • пенсіонерам;

 • студентам;

 • фрілансерів;

 • спеціалістам, які не мають офіційного працевлаштування.

Мікрокеш не створює перешкоди для оформлення швидкої мікропозики на карту. Його можуть отримати особи, які мають заборгованість у банку чи інших фінансових структурах.

швидка позика на картку

Швидку позику на картку - як погасити?

На сьогоднішній день відомо кілька способів повернення кредитних коштів:

 • готівкою у відділенні МФО;

 • банківський платіж;

 • переказ із кредитки і т.д.

Погасити борг за позичальника може будь-яка інша людина, у випадках, коли перша не має змоги виконати цю процедуру самостійно. При настанні форс-мажору доступно послугу пролонгації договору, але для цього потрібно буде погасити нарахований відсоток. Як правило, продовжувати можна необмежену кількість разів. 

Плюси позик на картку: швидко, без перевірок та дзвінків

До переваг оформлення позики на картку, що видається дуже терміново в нашому МФО:

 • Простота процедури. Клієнти не стикаються з бюрократією, для кредиту їм потрібно лише пред'явити паспорт та ідентифікаційний код. Після підписання договору позику на картку моментально надходить. Як правило, процедура не триватиме багато часу, позичальнику потрібно лише заповнити анкету-заявку на сайті кредитора. Після того, як вона буде схвалена, гроші відразу ж будуть переведені на вказану в заявці картку, потім ви можете їх за необхідності перевести в готівку в будь-якому банкоматі.

 • Прозорість. Позичальнику потрібно буде повернути тільки позику та винагороду. Жодних інших платежів та комісій немає, умови повернення зафіксовані у положеннях договору.

 • Безпека. МФО гарантує конфіденційність процедури, відомості про позичальників не передаються стороннім особам.

 • Мобільність. Ми запустили онлайн-сервіс для заощадження часу клієнтів. Завдяки цьому сьогодні позичальники можуть взяти позику на карту моментально   незалежно від свого місця розташування. Щоб оформити його знадобиться лише пристрій із виходом в інтернет, документ, що засвідчує особу, код та активний банківський рахунок.

 • Чудовий сервіс. Переконатись у цьому ви зможете вже з перших хвилин звернення до нас. За першої співпраці вся процедура кредитування може зайняти приблизно 20 хвилин, але при повторному цей час скоротиться. Якщо у вас виникли запитання під час заповнення заявки, зверніться до консультантів, які нададуть на них вичерпні відповіді.

Визначальне значення у виборі кредитора має відсоткова ставка. Зараз мікропозики видають під 2-2,5% на день. Що це означає? Припустимо, ви взяли кредит 2000 гривень, за ставки 2% за кожен день нараховуватиметься 40 гривень. Якщо термін кредитування становитиме 5 днів, то до суми основного боргу додасться 200 гривень тощо. Жодних інших комісій та платежів не повинно бути, проте деякі МФО вказують комісію при частковому погашенні позики, тому уважно вивчайте договір.

У разі невиконання фінансових зобов'язань, МФО може:

 • розпочати процедуру стягнення боргу із позичальника у примусовому порядку;

 • за невиконання/неналежне виконання зобов'язань за договором нарахувати неустойку, яка становить 2% на день від суми основного боргу.

Невиконання фінансової частини договору перед кредитором загалом негативно позначиться на вашій КІ, також може бути знижений рейтинг, через що в майбутньому вам відмовлять у наданні послуг інші фінансові компанії.

Ринок представлений великою кількістю фінансових установ, у зв'язку з чим вибір кредитора у деяких позичальників викликає подив. Якщо вам потрібен надійний і чесний кредитор, радимо звернутися до Мікрокеша. Нам довіряють багато українців, ми допомагаємо своєчасно вирішувати фінансові негаразди та споживчі запити. Якщо вам терміново знадобилася фінансова підтримка, не губіться, надсилайте заявку прямо зараз.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі