Кредит без паспорта

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Як взяти кредит без паспорта та коду?

Ніхто з нас не зможе передбачити, коли саме станеться щось непередбачене і знадобиться певна сума грошей. Як правило, саме в той момент, коли грошей немає, до зарплати залишилася пара днів, і трапляються проблеми, вирішення яких потребує грошових вкладень. У деяких випадках гроші можуть вимагатися негайно.

Добре, якщо у вас є накопичення або родичі, друзі, які матимуть змогу позичити потрібну суму. Інакше багато хто приймає рішення взяти кредит у банку або звернутися до мікрофінансових структур за позикою. Як правило, такі структури беруть високі відсотки, однак багатьом громадянам підходить саме цей варіант.

Для отримання кредиту у банку потрібен час, тому що доведеться збирати пакет обов'язкових документів, підтверджувати офіційне працевлаштування та рівень заробітної плати. Не завжди і не в кожній ситуації людина має час, іноді необхідно діяти максимально швидко, тому багато хто і вибирає кредит на картку без паспорта в компанії Мікрокеш.

Ми не вимагаємо пред'явлення паспорта або коду, всі дані вказуються в анкеті, після чого надсилаються нам на перевірку. У дуже рідкісних випадках наші співробітники просять вислати скан-копії документів.

кредит без паспорта та коду

Кредит без документів – це реально

У ситуації, коли при собі немає оригіналу паспорта, краще скористатися послугами мікрокредитування. Навіть якщо у вас погана кредитна історія, є висока ймовірність схвалення заявки.

Сервіс Мікрокеш пропонує кредит без паспорта в найкоротші терміни, ми не вимагаємо підтвердження вашого працевлаштування та заробітної плати. У вас є можливість без відвідування офісу заповнити анкету на позику на нашому сайті, оперативно отримати відповідь, у 98% випадків вона буде позитивною, і відразу отримати гроші на картку. Ми працюємо із позичальниками, яким вже виповнилося 18 років, і є громадянами України.

При оформленні позики ми не вимагаємо надати паспорт, є інші способи виявлення шахраїв. Коли ви заповнюєте анкету на видачу кредиту, вам необхідно вказати реквізити будь-якої банківської картки, виданої на те саме ім'я, що й паспорт. Навіть якщо шахрай намагається на ваш паспорт оформити кредит, йому не вдасться отримати гроші на вашу картку. Тому в Мікрокеш можна без проблем взяти кредит без паспорта.

На сайті нашої компанії запропонований калькулятор, що дозволяє розрахувати оптимальну суму позики та щомісячних платежів. Якщо ви вперше звертаєтеся до Мікрокеша, вам буде доступна для позики сума до 5000 гривень. За умови дотримання умов договору, своєчасного погашення заборгованості та відсутності прострочок за подальшого обігу ви зможете оформити кредит на суму до 20000 гривень.

Як оформити кредит без документів?

Якщо вам терміново знадобилися гроші, ви можете будь-коли на сайті Мікрокеш оформити заявку на позику. У режимі онлайн заповнюйте просту анкету вночі, у свята або у вихідні. Ми приймаємо рішення максимально оперативно, здебільшого воно буде позитивним. Відразу після отримання схвалення за заявкою гроші надійдуть на картку, прив'язану при заповненні анкети.

Співпрацюючи з нами, клієнти відзначають собі такі переваги:

 • можливість подання заявки на видачу кредиту без паспорта та ІПН у будь-який час доби, не виходячи з дому;

 • для оформлення позики немає потреби збирати пакет документів, підтверджувати працевлаштування, шукати поручителя тощо;

 • для отримання грошей потрібно заповнити просту анкету, вказавши банківську картку;

 • схвалення вашої заявки не займе багато часу, відповідь ви отримаєте максимально оперативно, схвалення практично гарантоване;

 • навіть за наявності поганої кредитної історії, коли вам відмовили в різних банках, ви можете оформити позику в Мікрокеш.


кредит без документів


Кредит онлайн без паспорта

Перш ніж заповнювати анкету на видачу позики, радимо позичальникам визначитись із розміром суми. Для цього ви можете скористатись зручним кредитним калькулятором на нашому сайті. За його допомогою можна розрахувати максимально комфортну для вашого бюджету суму щомісячного платежу.

Співпрацюючи з нами, ви можете впевнено користуватися отриманими грошима і витрачати їх на власний розсуд. Ми схвалюємо позики нашим клієнтам не лише для вирішення термінових фінансових проблем, ви можете купити те, про що давно мріяли, з'їздити за кордон у відпустку, відремонтувати квартиру тощо.

Ситуації, коли гроші можуть знадобитися терміново, можуть статися з кожним, незалежно від рівня доходу. І тут можна втратити пильність, поставляючи важливі моменти без уваги. Сьогодні на ринку фінансових послуг можна зустріти багато шахраїв, які наживаються на нещастя людей. Тому потрібно шукати постачальників послуг максимально уважно. Інакше можна оформити кредит із величезними відсотками, а процесі виплат дізнатися, передбачені комісії, додаткові платежі тощо.

Сервіс Мікрокеш працює на максимально прозорих умовах, ми гарантуємо нашим позичальникам зрозумілі та оптимальні умови договору, у нас не передбачені приховані платежі та не зазначені у договорі комісії. Співпрацюючи з нами, ви можете бути спокійні та впевнені у завтрашньому дні. Якщо вам потрібні гроші, ми готові надати вам допомогу, при цьому ви самі вибираєте суму кредиту та розраховуєте щомісячний платіж за допомогою кредитного калькулятора.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі