Гроші до зарплати на карту 💳 онлайн заявка

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Кредити до зарплати з Microcash - Коли чекати дня "ікс" зовсім не обов'язково

Що поганого в дні виплати заробітної плати? Нічого, крім того, що він трапляється тільки один раз в місяць. Що ж робити якщо ви "на мілині", а до зарплати ще кілька тижнів або роботодавець затягнув з виплатою? Комунальні платежі самі себе не оплатять, вже не кажучи про обов'язкові витратах на проїзд і харчування. Але вихід є завжди - ви можете позичити гроші до зарплати на карту за допомогою сервісу Microcash.

Нам не важливо, для чого ви хочете взяти мікропозик. Ми видаємо кредити від 500 до 5000 гривень на термін від 3 до 30 днів без настирливих запитань і багатоетапних перевірок кредитної історії. Навіть якщо вам відмовили в отриманні кредиту банки або інші фінансові організації, це не означає, що ви не зможете взяти позику з Microcash.

Позбавте себе від необхідності просити грошей у борг у друзів і економити на всьому, без чого ви не можете обійтися. Сервіс Microcash працює без перерв на обід і сон, надаючи кредити швидко і цілодобово.

кредит до зарплати

Гроші на карту до зарплати за лічені хвилини

Якщо у вас є всього 5 хвилин вільного часу, цього буде достатньо, щоб оформити мікропозик на потрібну суму. З нашого боку процес повністю автоматизований, а це значить:

 • немає черг

 • процес оформлення і отримання кредиту відбувається в режимі онлайн

 • миттєві рішення про видачу кредиту або відмову

 • швидке зарахування грошей на карту

Визначилися з сумою і терміном? Щоб отримати гроші до зарплати онлайн, досить зробити наступне:

 1. Увійти в свій особистий кабінет або створити новий профіль на сервісі Microcash.

 2. Заповнити онлайн-заявку на гроші до зарплати,вказавши суму, термін кредиту, паспортні дані, ідентифікаційний код та інші деталі.

 3. Перечитати, а потім підписати електронний кредитний договір.

 4. Додати номер банківської карти, на яку ви хочете отримати гроші (це може бути карта будь-якого типу, видана будь-яким банком України).

 5. Перевірити баланс на карті протягом пари хвилин.

Кредити до зарплати доступні всім громадянам України від 18 до 70 років. Після заповнення онлайн-заявки, починається процес верифікації особистості і перевірки достовірності зазначеної інформації. Цей процес автоматизований і займає всього кілька миттєвостей. Якщо проблем із заявкою не виявлено, ви отримаєте підтвердження про видачу кредиту онлайн, а гроші до зарплати будуть нараховані на вашу карту.

Сервіс Microcash - Завжди вигідні умови

Ми розглядаємо заявки всіх громадян України, незалежно від їх соціального і фінансового статусу. Будь-яка людина, відповідним нашим вимогам, може розраховувати на:

 • кредит до 5000 гривень або більше (для учасників програми лояльності сервісу Microcash)

 • процентну ставку в 1,7% в день за кожен день фактичного використання кредиту (учасники програми лояльності можуть розраховувати на позики з меншою ставкою)

 • кредит без поручителів і застави, незалежно від суми і терміну

 • зарахування коштів на карту в будь-який час

 • послугу пролонгації кредиту без пені, якщо ви не встигли погасити позику в зазначений термін (послуга доступна тільки після виплати всіх відсотків)

 • 3-денний пільговий період, протягом якого пеня за прострочення кредиту не нараховується

Сервіс Microcash допоможе впоратися з фінансовими труднощами на вигідних для вас умовах. Розрахуйте відсотки по кредиту і майбутнє виплати за допомогою нашого калькулятора, заповніть онлайн-заявку, і гроші до зарплати швидко виявляться на вашій карті!

 

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі