Гроші в борг

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Хто видає гроші в борг, крім банків в Україні?

Банківська система дуже широко відома в Україні та у всьому світі. Саме до неї вдаються люди, коли виникає різка потреба оформити позику. Здебільшого банки схвалюють позику грошей платоспроможним громадянам України. Щоб переконатися в цьому, вони використовують свій алгоритм перевірки потенційного позичальника та великого списку документів, які має надати клієнт. Також людина обов'язково перевіряється за базою боржників або людей із поганою кредитною історією.

Для того, щоб отримати позику під відсотки в банку, не буде достатньо показати посвідчення особи. Крім паспорта запитується низка документів, які гарантують наявність власності у потенційного позичальника, постійного доходу, а деяких випадках угода укладається лише із заставою майна.

Гроші у позики видаються у банківських установах не всім категоріям населення. Ті, хто мають солідний вік, можуть легко потрапити до червоного списку людей, яких дуже уважно вивчатимуть на платоспроможність та стан здоров'я. Адже саме така вікова група людей може в деяких випадках стати боржниками, оскільки вони найчастіше хворіють та використовують свій щомісячний дохід лише для особистих витрат. За статистикою пенсіонери важко справляються з виплатами відсотків за боргом.

Банки привітні до людей, які перебувають у зрілому віці, надають великий портфель документів, що підтверджують платоспроможність або можуть дати фінансового поручителя із позики грошей.

Навіть якщо у людини не виникає проблем із отриманням кредиту в банку, все одно вона стикається з нюансами роботи великих банківських корпорацій, якими є: тягомотина з документами, дотримання формальності та тривалий період очікування рішення щодо позики.

Куди ж звернутися звичайному клієнту, який не має часу на довгі очікування рішення від банку? В Україні широко представлено різні кредитні організації. Серед них досить відомі та популярні мікрофінансові компанії, що спеціалізуються на оперативній видачі грошей. МФО не вимагають детальної перевірки за документами позичальника, достатньо лише паспорта громадянина України. Полегшена форма оформлення позики пояснюється високою процентною ставкою за позикою та коротким періодом кредитування, що відрізняє МФО від банків.

гроші в борг

Можливості, які відкриває позику в Мікрокеш під відсотки

Беззаперечним перевагами співпраці з Мікрокеш є  кваліфікованість та якість роботи сервісу. Клієнтоорієнтоване ставлення до позичальників починається з індивідуального підходу у спілкуванні з кожною людиною. Наш сайт має продуманий інтерфейс, який дозволяє легко знайти відповіді на всі питання з мінімізацією часу та сил витрачених на пошуки. Розроблена професійна платформа Мікрокеш надійна та безпечна. А це для фінансових онлайн систем дуже важлива складова успіху.

Важливі бонуси роботи з Мікрокеш:

 • швидка реєстрація особистого кабінету на сайті;

 • система оформлення заявки із позики проста, зрозуміла;

 • відповідь на запит на отримання грошей готівкою надходить протягом 20 хв.;

 • онлайн система дозволяє оформити заявку на позику у будь-який зручний час доби;

 • менеджери компанії Мікрокеш на зв'язку 24/7; 

надходження грошей на карту позичальника відбувається відразу ж після підтвердження заявки і становить цей час до 30 хвилин (за винятком ситуацій коли банк особистої банківської картки клієнта сам затримує зарахування коштів, тоді готівка потрапляє на картку до 3-х робочих днів і МФО не може впливати на цю ситуацію).

Якщо проаналізувати перелік переваг, то стає зрозумілим, що для людини, яка має обмежену кількість часу для закриття раптового фінансового питання, МФО стають "рятувальним колом" в останній момент. Безумовно оперативність і лояльність, а також ризики, які можуть зазнати мікрофінансові організації, дозволяючи абсолютно всім повнолітнім людям, працевлаштованим і ні, отримувати позику, компенсуються високими відсотковими ставками і досить невеликим у порівнянні з банками терміном оформлення кредиту. Але коли на кону взагалі питання "життя і смерті", тоді люди готові піти на такі фінансові умови, щоб закрити свої термінові потреби і отримати гроші протягом півгодини собі на карту. 

Гроші у позики: ризики та нюанси

Є люди, які не довіряють МФО, тому що не вірять у безпеку роботи онлайн систем. Тут треба розуміти те, що не всі користувачі звикли до думки, що технічний прогрес у всьому, а також ситуація, що склалася в останні два роки у світі сприяють активній диджиталізації сфери послуг, у тому числі і кредитної, в онлайн простір. Зараз всі сфери життя максимально намагаються організувати роботу з дому, тому переведення своїх офісів в онлайн режим є природним етапом пандемії.

Ще один момент, який заважає людям оформити позику – це найпоширеніші випадки шахрайства. Для того, щоб переконатися в легальності роботи МФО, людина може зіставити документи мікрофінансової організації з реєстром компаній, який у вільному доступі в інтернеті. Кожна організація має низку документів, що підтверджують законність надання послуг.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі