Хто видає кредит на 20000 гривень?

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Хто видає кредит на 20000 гривень?

Послуги мікрокредитування в Україні сьогодні перебувають на піку популярності. Підвищений попит на цей вид кредиту пояснюється впровадженням інтернет-технологій у роботу МФО. Вони суттєво спростили процедуру кредитування, зробили її більш зручною та доступною багатьом категоріям громадян.

Вам знадобилися терміново гроші? В даний час існує безліч організацій, які дають у борг невелику суму коштів на короткий термін, позичальнику потрібно лише вибрати відповідний варіант. Не знаєте, до кого краще звернутися?

Наша компанія  може стати вашим надійним фінансовим помічником на все життя! У разі складної ситуації, ви можете у будь-який час подати заявку на отримання кредиту у розмірі 20000 грн. З нашою допомогою ви зможете швидко та легко вирішувати будь-які проблеми, пов'язані з фінансами. Мікрофінансова установа вже багато років працює у фінансовому секторі України та має бездоганну репутацію. За час діяльності ми надали фінансову підтримку тисячам громадян.

Нові клієнти вже з першого звернення можуть заявити суму до 20 тис. гривень. Цей кредитний ліміт перевищує майже вдвічі той, який встановлено в інших МФО. На оформлення такої позики піде не більше 20-30 хвилин.

Ми видаємо кредити на строк від кількох днів до одного місяця, одразу врахуйте, що відсотки за цією позикою нараховуватимуться за кожен день використання коштів. Незважаючи на це, позика на таких умовах вважається досить вигідною, оскільки береться на невеликий період і за спеціальними умовами, що передбачає зниження винагороди.

 взяти кредит 20 тисяч гривень

Хто може взяти кредит у розмірі 20000 грн

Багато українців при появі складних ситуацій зазвичай звертаються до банку за позикою або випуском кредитної картки. У нашій компанії теж можна отримати позику 20000 гривень на картку або готівкою, причому ми її видаємо всім повнолітнім громадянам України. Вимоги до позичальників дуже прості:

 • вікова група 18-65 років;
 • наявність паспорта та українського громадянства;
 • карта будь-якого українського банку.

Щоб взяти кредит 20 тисяч гривень у МФО, не потрібно підтверджувати офіційний дохід та місце роботи, збирати багато документів та шукати поручителів. Взяти гроші в борг без особливих труднощів може і студент, і пенсіонер. Навіть кредитний рейтинг не є визначальним фактором під час розгляду заявки. Дуже часті випадки, коли позику видають особам, які перебувають у чорних списках комерційних банків або мають відкриті заборгованості  на момент отримання позички в Мікрокеш.

Отримати позикові кошти можна різними способами:

 • ви можете заповнити та надіслати заявку з сайту кредитора, отримати фінанси на банківську картку;
 • з'явитися особисто у відділення МФО з паспортом та ідентифікаційним кодом, та заповнити заявку на місці.

Мікрокеш видає кредит 20000 грн без довідки про доходи, поручителів, ліквідної застави готівкою або на картку.

Якщо ви віддали перевагу онлайн позиці, то щоб її оформити потрібно пройти реєстрацію на сайті,  та заповнити коротку анкету-заявку. На процедуру піде не більше 10 хвилин, але позичальнику перед відправкою заявки необхідно ще раз її перевірити та переконатися в тому, що він запровадив правильні дані. Пояснюється ця вимога тим, що обробкою заявки буде займатися система і будь-яка помилка може стати причиною відмови у видачі коштів.  

Якщо система схвалила вашу заявку, то ви миттєво отримаєте гроші на картку. Розгляд заявки нових клієнтів може зайняти трохи більше часу, ніж незмінних. Але якщо новий позичальник виконає свої зобов'язання у зазначений термін, то він отримає репутацію відповідального позичальника, і подальші процедури пройдуть набагато швидше.

Які плюси має кредит онлайн 20000?

Мікрокредитування на відміну від банківського кредиту має ряд переваг:

 • заявки приймаються 24/7;
 • розгляд заявки відбувається набагато швидше , при цьому вам не потрібно буде особисто з'являтися в компанію, сидіти в черзі і чекати на відповідь;
 • позичальник може в спокійній обстановці перевіряти ще раз відомості, зазначені в заявці.

Фахівці компанії Мікрокеш максимально спростили процес отримання коштів, зробили його більш комфортним для всіх позичальників, як нових, так і постійних. Якщо у вас виникли труднощі із заповненням анкети або запитання, ви можете звернутися до служби підтримки або до менеджерів.

кредит 20000 гривень

Як розрахувати відсотки за кредитом на картку 20000?

Зробити розрахунки не складно, оскільки на сайті працює кредитний калькулятор. За лічені секунди він дасть результат. Але якщо ви не довіряєте технологіям, то можете зробити розрахунки за кредитом на 20000 грн., що видається онлайн на картку самостійно.

За умови: сума позики – 20000 гривень, термін -7 днів, відсоткова ставка 2%, розрахунок виглядатиме таким чином:

Добова винагорода 20000 гривень * 2% = 400 гривень

Винагорода за кредитом за весь період 400 *7 = 2800 гривень

Разом до повернення 20000+2800 = 22800 гривень.

Якщо ваша сума збіглася з тією, що видав онлайн-калькулятор, можете бути впевнені, що компанія не використовує в своєї роботи додаткові послуги та приховані платежі. Перш ніж подавати заявку, уважно вивчіть умови договору, щоб у майбутньому не виникло жодних непорозумінь із кредитором.

Якщо у клієнта не виходить вчасно погасити кредит онлайн на картку до 20000 грн, ми надаємо йому можливість продовжити фінансування. Пролонгація доступна лише тим позичальникам, які погасять відсотки за користування кредитними коштами.

Відповідальність позичальника за кредитом 20000 грн на картку

При невиконанні фінансових зобов'язань позичальником за кредитним договором Кредитор може:

 • почати процес примусового стягнення заборгованості;
 • передати права вимоги позики третім особам;
 • нарахувати неустойку за кожен день порушення умов договору.

Мало хто із позичальників усвідомлює той факт, що невиконання умов договору може негативно позначитися на його історії та рейтингу. Може вийти так, що в майбутньому йому відмовлять у кредитуванні всі МФО, що діють, оскільки він показав себе несумлінним клієнтом.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі