Як взяти кредит на погашення кредиту?

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Як взяти кредит для погашення кредиту?

У житті людини виникають такі ситуації, коли після оформлення позики вони не можуть своєчасно внести платіж. Банківські організації та інші подібні фінансові установи за наявності незакритого кредиту не видають нову позику. Як вчинити у такій ситуації? Ви можете взяти позику у нашій мікрокредитній організації. Своєчасне погашення мікропозики позитивно вплине на вашу кредитну історію.

Ми не вимагаємо від своїх позичальників надання інформації щодо попередніх позик і не звертаємо особливої уваги на іх кредитну історію. Навіть за наявності непогашених боргів перед фінансовими компаніями клієнт має однакову можливість звернутися за допомогою до мікрофінансової компанії.

Скористайтеся кредитом для погашення позички без додаткових відсотків і комісій. Кошти будуть доступні за лічені хвилини, і ви зможете сплатити попередні борги.

На головній сторінці нашого сайту ви зможете ознайомитися з умовами отримання коштів, які надає МФО Мікрокеш. За допомогою спеціального калькулятора розрахуйте необхідний розмір позики та терміни користування отриманими грошима. Цей інструмент миттєво покаже підсумкову суму виплати, і навіть розмір щомісячних платежів. Наша діяльність є абсолютно прозорою. У нас ви не зіткнетесь з додатковими платежами чи прихованими комісіями.

Взяти кредит, щоб погасити інші кредити в Україні, досить просто. Проте слід зважити на той факт, що нові позичальники мають деякі обмеження. Наприклад, максимальний розмір позики становить 5000 гривень, а термін кредитування – не більше 30 днів. Якщо ви вчасно вносили платежі, то при наступних зверненнях дані показники позики буде збільшено. Таким чином, наступного разу ви зможете отримати в борг більшу грошову суму і на більш тривалий термін.

Якщо виникли фінансові проблеми, і ви не можете вчасно закрити заборгованість, наша компанія надає позичальникам послугу пролонгації позики. Для цього необхідно сплатити відсотки за поточний день та час користування кредитними коштами буде продовжено.

Взяти кредит для погашення мікропозик можуть мешканці будь-якого населеного пункту України. Наш кредитний сервіс працює цілодобово, тому заявку можна надіслати у будь-який час дня та ночі. Ми працюємо навіть у святкові та вихідні дні, тому ви завжди зможете розраховувати на фінансову підтримку від нашої мікрокредитної компанії.

Тимчасові фінансові труднощі можуть вибити з колії будь-яку людину. Якщо ви не хочете змінювати свої плани, то скористайтесь пропозицією Мікрокеш.

кредит

Як взяти кредит для погашення іншого кредиту?

Щоб стати клієнтом нашої компанії, необхідно пройти реєстрацію на сайті. Потім внесіть в анкету свої особисті дані і можете розпочати заповнення онлайн заявки. Оскільки система обробляє заявки, що надходять в автоматичному режимі, то вам не доведеться довго чекати відповіді від кредитного сервісу. Буквально через 10-15 хвилин вам прийде повідомлення на мобільний телефон і до Особистого кабінету.

Для оформлення кредиту для погашення кредиту вам не доведеться збирати велику кількість різних довідок та документів, достатньо мати при собі паспорт та ІПН. До обов'язкових умов, які пред'являє наша компанія, можна віднести наступне:

 • вік від 18 років;
 • наявність громадянства України;
 • відсутність судимості.

Процедура кредитування здійснюється віддалено, тому ви зможете заощадити значну частину свого часу. Вам не доведеться відвідувати офіс нашої організації та простоювати у чергах, оскільки всі необхідні дії можна виконати через інтернет, у тому числі прикріпити потрібні документи. Також вам знадобиться карта будь-якого вітчизняного банку, гаджет з доступом до Всесвітньої Павутини та мобільний телефон, що діє.

Перед тим як оформити кредит, щоб погасити інший кредит, необхідно ознайомитися з умовами. Якщо вас все влаштовує, і ви впевнені у своїх фінансових можливостях, можете сміливо подавати заявку. Наша компанія гарантує безпеку ваших конфіденційних даних.

Якщо всі поля заповнені правильно, то можливість отримати кредитні кошти становить 90 відсотків. Найчастіше причиною відмови є механічні помилки при внесенні інформації про себе.

У разі отримання позитивної відповіді від системи, позичальнику необхідно підписати договір. Після цієї процедури кошти миттєво надійдуть на вашу картку, і ви зможете погасити свою попередню позику.

Що стосується закриття кредиту онлайн для погашення інших кредитів, то ми пропонуємо вам кілька варіантів. Ви зможете вибрати найбільш зручний для вас. Переказ може здійснюватися як готівковим, так і безготівковим способом.

Готівку можна зарахувати на рахунок кредитора, якщо скористатися послугами банку або через платіжні термінали. В даному випадку вам доведеться сплатити за послуги, яким ви скористалися. Якщо скористатися Особистим кабінетом, то гроші будуть моментально зараховані на рахунок кредитора, а ви заощадите на послугах сторонніх організацій.

Такий фінансовий продукт як кредит на погашення кредиту можна використовувати не тільки для закриття попередньої позики. Ви можете отримати позику та витратити її на такі потреби:

 • погашення боргу за комунальні платежі;
 • оплату оренди квартири;
 • закриття боргу перед освітніми установами.

Цей список можна продовжувати дуже довго, тому що ми не просимо клієнтів надати доказ того, куди було витрачено позикові кошти. За допомогою нашого сервісу ви зможете не лише закрити старі борги, а й покращити свою кредитну історію, не відриваючись від щоденних справ. Подати заявку можна, перебуваючи в офісі або вдома, що суттєво спрощує життя людини.

Якщо є доступ до глобальної мережі, то ви зможете оформити, пролонгувати та погасити борг.


Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі