Чи можна отримати кредит інвалідам?

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Чи можна отримати кредит інвалідам?

У медицині виділяють три групи інвалідності. Вони відрізняються за рівнем порушення функціональних можливостей організму.

До першої групи можна віднести пацієнтів, які мають значні розлади. Такі люди не можуть обходитися без сторонньої допомоги, оскільки їм потрібен нагляд. Трапляються випадки, коли інваліди вирішуються на виконання певного виду робіт, але для цього їм необхідно створити спеціальні умови. Взяти кредит інваліду у банківській організації непросто. У більшості випадків їхні заявки одержують відмову. Страхові агенції також намагаються уникати укладання контрактів із такими клієнтами.

Інвалідам другої групи також не надають кредити у банках. Звичайно, ця категорія пацієнтів має певні порушення, але вони можуть піклуватися про себе самостійно. Трудову діяльність можна здійснювати вдома, оскільки їм потрібні спеціальні умови.

До третьої групи належать особи, які мають незначні порушення. Таким пацієнтам необхідно змінити умови праці. Якщо людина має нерухоме майно як заставу і поручителів, то деякі банки готові дати їм невеликий кредит.

Інвалідам буває досить складно отримати позику в банку, крім того, для оформлення кредиту потрібна особиста присутність позичальника.

Жителі України, які мають інвалідність, досить часто стикаються з різними проблемами. Їм потрібна не лише допомога суспільства та держави, а й фінансова підтримка. Убогі посібники не завжди дають можливість покрити витрати. Банківські організації намагаються працювати лише з платоспроможними клієнтами, а інваліди не належать до цієї категорії людей. Найчастіше людина, провівши у банку кілька годин і зібравши всі документи, у результаті отримує відмову.

Наразі в Україні популярністю користуються мікрокредити. Отримати фінансову підтримку в МФО набагато простіше. Відсоток схвалення запитів досить великий. Клієнту не доведеться надавати документи на заставне майно або збирати повний пакет документів. Мікрокредити стануть оптимальним варіантом для людей, які не можуть відвідати офіс, мають невеликий дохід або зіпсовану кредитну історію.

кредит інвалідам

Як взяти кредит інваліду?

Отримати позику в нашій мікрофінансовій компанії можна, якщо ви підходите наступним вимогам:

 • вік від 18 років;
 • наявність громадянства України;
 • карта будь-якого вітчизняного банку.

Спочатку вам необхідно зареєструватися на нашому сервісі. Під час заповнення анкети вказуйте лише правдиву інформацію. Будь-які помилки або помилкові відомості можуть стати причиною відмови у видачі кредиту. З документів вам знадобиться паспорт та індивідуальний податковий номер.

Умови кредитування інвалідів

 Якщо у вас є нерухоме майно, стабільний дохід та поручителі, то ви можете подати заявку до банку. Однак не завжди в оточенні є люди, які готові стати вашими поручителями. Також люди із особливими потребами часто працюють неофіційно. Надати своє житло як заставу вирішиться не кожен, тому банківські продукти практично недоступні для цієї категорії людей. Теоретично, отримати позику у банку можуть лише особи з інвалідністю третьої групи. Щодо решти, то їх шанси можна прирівняти до нуля.

Наш кредитний сервіс відноситься до людей з обмеженими можливостями без будь-яких упереджень. У нас ви зможете отримати невелику позику на достатніх вигідних умовах. Ми пропонуємо наступні умови:

 • онлайн-обслуговування – вам не доведеться їхати в наш офіс і сидіти в черзі;
 • не потрібні довідки з роботи, застава та поручителі;
 • доступ до кредитних коштів мають навіть особи з поганою кредитною історією.

Наш сервіс працює цілодобово, без святкових та вихідних днів. Ви можете у будь-який зручний для вас час подати заявку. Сама процедура кредитування триває трохи більше 20 хвилин. Борг можна закрити достроково або поділити його на кілька платежів.

Як погасити кредити для інвалідів?

Ми пропонуємо кілька варіантів закриття боргу:

 • в касі будь-якої банківської установи;
 • через платіжний термінал;
 • в особистому кабінеті на нашому сайті.

Останній варіант вважається найбільш оптимальним, оскільки кошти миттєво зараховуються на рахунок кредитора, і вам не доведеться платити комісію. Оскільки процедура кредитування здійснюється дистанційно, ви можете перебувати у будь-якому куточку України. Подати заявку на отримання кредиту можна, не залишаючи межі свого будинку.

Наш фінансовий сервіс надає позички не лише працездатним громадянам України, а й інвалідам, пенсіонерам, самозайнятим та іншим мешканцям країни. Якщо ваші фізичні можливості обмежені, вам не варто переживати, оскільки фінансову підтримку ви зможете отримати на нашому сайті.

Рекомендації щодо оформлення кредитів інвалідам

Щоб підвищити свої шанси на отримання позики, вам необхідно вказати, якнайбільше інформації про себе, а також розповісти про свої джерела доходу. Можливо, ви десь підробляєте або здаєте житло в оренду.

Не намагайтеся обдурити систему, оскільки суперечлива інформація може стати приводом для відмови у видачі позики інвалідам.

Вчасно вносите платежі та уникайте прострочень, оскільки вони можуть вплинути на ваш кредитний рейтинг та збільшити суму до виплати. Якщо ви плануєте і надалі вдаватися до даних фінансових послуг, то серйозно поставтеся до погашення кредиту.

Варто також зазначити, що нові клієнти можуть отримати позику практично задарма, тобто під низькі відсотки. Також у нашій компанії є програма лояльності, за допомогою якої постійні позичальники отримують вигідні умови для оформлення кредиту.

Ми з розумінням ставимося до проблем наших клієнтів, тому якщо у вас виникли фінансові складнощі, ви не можете вчасно зробити платіж, то скористайтесь послугою пролонгації позики. Вона допоможе вам уникнути нарахування пені та штрафних санкцій.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі