Оформити заявку на кредит

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Як подати заявку на кредит?

Нині великим попитом стали користуватися послуги мікрокредитування. Це зумовлено швидкістю оформлення та легкістю отримання кредиту.

Непередбачені витрати можуть з'явитися у будь-якої людини, причому більшість людей не мають фінансової подушки, якою могли б скористатися в такій ситуації. Де взяти гроші в борг? Чи друзі зможуть позичити необхідну грошову суму? Подібні питання починають непокоїти людину. Звичайно, перша думка, яка з'являється в голові – це звернутися за фінансовою допомогою до банківської установи. Однак скористатися цією можливістю можуть тільки люди з хорошим офіційним доходом та ідеальною кредитною історією. Процедура отримання позики у банку відрізняється тривалим терміном розгляду заявки та великим пакетом документів. Потенційному позичальнику доведеться ще не раз втрачати свій дорогоцінний час у чергах та розмовляти з менеджерами. Саме з цієї причини зараз багато людей вирішують звернутися до мікрокредитної компанії, а не до банку. МФО Microcash видає невеликі позички на вигідних умовах.

кредит вигідно

Переваги надсилання онлайн запиту на кредит у Microcash

У даному сегменті ринку функціонує велика кількість компаній, серед них не тільки мікрокредитні організації, але також ломбарди, приватні банки тощо. Потенційному позичальнику слід ознайомитися з особливостями роботи цих установ і після цього подавати заявку. Якщо ж ви не хочете витрачати свій час на вивчення ринку та аналіз інформації, то рекомендуємо вам звернутися до МФО Microcash. Тут будь-який громадянин України зможе отримати фінансову підтримку. Заповнити онлайн-заявку на кредит можна тут, на офіційному сайті компанії. Мікрокеш дає гроші у борг, і при цьому не вимагає присутності клієнта в офісі. Вся процедура здійснюється в режимі онлайн. Щоб зробити онлайн заявку на кредит, потенційному позичальнику необхідно зареєструватися на сайті, заповнити анкету коректними даними. Все, що вам знадобиться – це паспорт, банківська картка та будь-який пристрій із виходом у глобальну мережу. Якщо вашу заявку буде схвалено, то в найближчі кілька хвилин необхідну грошову суму буде переведено на ваш рахунок.

Новим потенційним позичальникам позичка видається під низькі відсотки. Якщо ви потрапили на акцію, то можете оформити на себе безвідсотковий кредит. Подібні заходи дозволяють отримати позику на дуже вигідних умовах.

Відправити онлайн заявку на кредит може будь-яка людина, так як мікрофінансова компанія Microcash схвалює до 95 відсотків запитів, що надійшли. Невелику позику можна взяти навіть, маючи погану кредитну історію. Якщо вам відмовили у банківській установі, то не варто опускати руки. Ви можете отримати фінансову допомогу у МФО Microcash. Рішення щодо видачі кредиту приймається майже миттєво. Потім відразу піде переказ коштів. Наша компанія гарантує безпеку ваших даних та захист інформації від сторонніх осіб.

Сервіс працює без вихідних та святкових днів, заявки приймаються цілодобово. Оскільки діяльність компанії добре продумана система працює в автоматичному режимі. Вона оцінює платоспроможність клієнта та перевіряє коректність введених даних.

На кредит оформити заявку досить просто, але не слід забувати про те, що його потрібно погасити. У разі виникнення фінансових труднощів, вам слід заздалегідь повідомити представників мікрофінансової компанії та пролонгувати позику. Своєчасне звернення до Мікрокешу дозволить уникнути сплати додаткових штрафів та пені, а також не допустити появи негативних наслідків. Наша мікрофінансова компанія пропонує своїм клієнтам:

 • чесні умови;

 • відсутність нав'язаних послуг, прихованих комісій;

 • індивідуальний підхід;

 • можливість продовження терміну кредитування.

Які документи будуть потрібні, щоб заповнити заявку на кредит онлайн?

Для оформлення позики вам не доведеться збирати цілий стос документів та різних довідок, надавати заставне майно та шукати поручителів. Подібні дії необхідні лише для отримання коштів у банківських установах. Якщо ж ви вирішили скористатись послугами МФО Microcash, то для оформлення буде потрібно мінімальний перелік документів, серед них:

 • паспорт громадянина України;

 • ідентифікаційний код;

 • карта будь-якого банку, розташованого біля нашої країни.

Якщо кредит хоче взяти пенсіонер, то потрібно прикріпити пенсійне посвідчення. Наявність прописки, якою вже понад 6 місяців, підвищить шанси отримання кредиту. 

Хто може взяти кредит готівкою онлайн в компанії Microcash?

Скористатися даними фінансовими послугами може будь-який мешканець України, якому виповнилося 18 років. При цьому ви можете не мати офіційного працевлаштування. Варто зазначити, що погана КІ не є приводом для відхилення вашої заявки. Мікрофінансова компанія Microcash готова співпрацювати навіть зі студентами, які не мають стабільного прибутку. Таким чином, на фінансову допомогу можуть розраховувати навіть соціально вразливі верстви населення.

До основних причин відмови можна віднести:

 • некоректну інформацію;

 • невідповідний вік;

 •   наявність великої кількості непогашених та прострочених боргів у інших організаціях.

Кожна заявка розглядається індивідуально. На розв'язання системи можуть вплинути різні фактори.

Процедура оформлення кредиту

Для того, щоб отримати онлайн позику потенційному клієнту, необхідно мати при собі паспорт, ІПН, банківську картку та телефон з виходом в інтернет. Процедура не забере багато часу, тому цими фінансовими послугами можна скористатися навіть у тих випадках, коли вам не вистачає грошей на покупку товарів або оплати рахунку в кафе.

Зареєструйтесь на офіційному сайті Мікрокеш, заповніть анкету особистою інформацією та надішліть заявку. Як тільки система схвалить ваш запит, пройдіть до Особистого кабінету та прочитайте договір. Якщо ви погоджуєтесь з умовами надання кредиту, підпишіть його за допомогою коду, який прийде на ваш телефон. Через кілька хвилин позикові кошти надійдуть на ваш рахунок, і ви зможете розпорядитися ними на власний розсуд.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі