Кредит онлайн

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Microcash - Рішення №1 для термінового оформлення кредиту онлайн в Україні

Мікрокредитування - відносно нове віяння в фінансовому секторі нашої країни. У свідомості багатьох українців досі діє стереотип про те, що якщо потрібна велика сума в борг - то це банківський кредит, а невеликі гроші, найчастіше, беруть у знайомих. Причина такого поділу криється в поганій фінансовій обізнаності, адже багато хто просто не знають про наявність надійних і швидких способів отримання онлайн позик.

Ласкаво просимо в Microcash - сервіс, якому довіряють десятки тисяч українців. Розраховуйте на нашу допомогу, якщо вам потрібно взяти кредит онлайн швидко, без перевірок, стоси документів і навіть в нічний час доби. Ми видаємо невеликі споживчі кредити на вигідних умовах, терміном до 30 днів. Навряд чи ми зможемо допомогти вам з покупкою нового авто або квартири. Однак, ви можете розраховувати на суму до 5 тисяч гривень при первісному зверненні і до 15 тисяч гривень у разі своєчасного погашення першого кредиту. Завдяки нашій інтуїтивної і повністю автоматизованої платформі на базі штучного інтелекту, ми обробляємо заявки 24/7, а весь процес займає не більше 5 хвилин. 

Як взяти кредит онлайн в МФО Microcash?

Наша компанія надає мікропозики українцям з 2018 року. За цей час ми доклали максимум зусиль, щоб зробити процес реєстрації і отримання онлайн кредиту максимально швидким, зручним і безпечним. Тому процедура кредитування в Microcash зводиться до декількох простих кроків:

 • Вибір суми та терміну. Скористайтеся кредитним калькулятором на нашому сайті, щоб самостійно вибрати суму, яку хочете замовити, дату погашення кредиту і розрахувати процентну ставку за вашою заявкою.

 • Заповнення короткої анкети. Верифікуйте свій номер телефону та електронну пошту, вкажіть дані паспорта та ідентифікаційний код, а також коротко дайте відповідь на кілька стандартних запитань.

 • Не забудьте про промо. На нашому сайті ви завжди можете знайти актуальний промокод для зниження процентної ставки. Введіть його в зазначене поле, щоб зробити кредитування практично безвідсотковим.

 • Верифікація Карти. У вас обов'язково повинна бути карта будь-якого українського банку з позитивним балансом. У процесі верифікації з балансу знімається сума до 1 гривні, а потім повертається на ваш рахунок.

 • Схвалення Заявки. Наша автоматична система на базі ІІ аналізує десятки чинників, використовуючи ті ж ресурси, що і банки. Однак, на відміну від інших фінансових інститутів, наш відсоток схвалення прагне до 100.

 • Підписання Договору. Електронний підпис, згідно з українським законодавством, прирівнюється до фізичної, тому підписуючи договір, ви повністю погоджуєтеся на зазначені умови, які не можуть бути змінені.

 • Зарахування Коштів. Після підписання договору, ви отримаєте свої гроші буквально в лічені хвилини, без розмов з менеджерами, сканів і іншої непотрібної тяганини.

У наступні звернення процес оформлення кредиту online зводиться всього до пари хвилин. Спробуйте, щоб оцінити якість нашого сервісу самостійно! 

Хто може взяти кредит онлайн в Україні?

МФО Microcash дуже лояльно ставиться до своїх користувачам. Ми допомагаємо з кредитами онлайн в Києві, Одесі, Харкові та будь-яких інших містах України, видаючи позики тим, кому відмовили навіть інші МФО. З нами на невелику позику можуть розраховувати:

 • пенсіонери

 • інваліди

 • повнолітні студенти

 • домогосподарки

 • клієнти без офіційного працевлаштування

 • позичальники з відкритими кредитами в банках і інших МФО

На відміну від банків, ми не попросимо вас про заставу, довідці з роботи і не змусимо вас збирати цілу папку документів. Однак, навіть Microcash буде змушений відмовити в онлайн кредиті особам з великими простроченням за позиками за останні кілька років. 

Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі