Взяти кредит лише по ІПН

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Чи можна отримати кредити онлайн без паспорта?

Якщо ви вже неодноразово зверталися до послуг мікрофінансових компаній, то, напевно, знаєте, що для оформлення позики необхідно мати при собі податковий код та паспорт. Ці документи є обов'язковими атрибутами укладання фінансової угоди. Проте практично бувають ситуації, коли позики видавалися позичальникам, які мають при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Під ідентифікаційним кодом мається на увазі унікальна наслідування чисел. Номер складається із 10 цифр. Код зареєстрований у державних податкових реєстрах та залежить від дати народження клієнта та інших факторів. Це поєднання чисел залишається незмінним протягом усього життя. Дізнатися про свій ідентифікаційний код досить просто, достатньо звернутися до податкової служби та взяти довідку. Документ включає таку інформацію:

 • ПІБ платника податків;
 • статеву приналежність;
 • дату та місце народження;
 • дату реєстрації у податкових органах;
 • печатку комітету, який видав довідку.

На території нашої країни податковий номер є таким самим важливим документом, як і паспорт.

 кредит онлайн без паспорта

Як взяти кредит тільки за ІПН?

Більшість мікрофінансових компаній готові надати фінансову допомогу, якщо позичальник надасть паспорт та ІПН. Однак деякі МФО, такі як Мікрокеш, можуть видати позику і без скан-копій цих документів. Однак клієнту необхідно вказати паспортні дані, за якими можна буде встановити його особистість. Такий підхід дозволить швидше отримати схвалення системи та почати використовувати позикові кошти. Якщо ви звернулися за кредитом до мікрофінансової компанії Мікрокеш, то не варто переживати, що до ваших даних отримають доступ треті особи. Сервіс гарантує повну безпеку конфіденційної інформації. Коли ви вирішите повторно звернутися до цієї МФО, то достатньо буде вказати ІПН. Ввівши податковий номер у графу, система одразу визначить вашу особу. Також можна авторизуватися та подати заявку з Особистого кабінету.

Для чого потрібен ІПН фінансовим організаціям? Довідка з податкового комітету є підтвердженням підтвердження особи позичальника. Цей номер використовується у багатьох фінансових операціях. Отримати позику без ІПН досить складно. Ваша заявка може бути схвалена лише у деяких кредитних сервісах. Фізична особа може не мати податкового номера лише, якщо його отримання суперечить релігійним переконанням цієї людини.

В даний час багато фінансових установ спеціалізуються на видачі невеликих позичок на нетривалий термін. Перший кредит можна оформити під низькі відсотки, тобто позику ви отримаєте практично задарма. За фактом позичальник поверне ту саму суму, яку було отримано від МФО.

Щоб уникнути штрафних санкцій та нарахування пені, позичальнику слід вчасно вносити платежі. При повторних обігу процентна ставка може зрости до 1,5-2% на день. Звичайно, цей показник трохи перевищує стандартну ставку банку. Проте, вигідніших умов на фінансовому ринку вам не знайти. Жодна організація не видасть людині необхідну суму за 20-30 хвилин, не вимагаючи від неї поручителів та застави.

Перед тим, як надіслати заявку до МФО, потенційний позичальник має оцінити свої фінансові можливості. Чи зможете ви вчасно закрити позику? Якщо у вас з'явилися зайві кошти, то постарайтеся наперед погасити свій борг. Тож ви зможете зменшити переплату, оскільки відсотки будуть нараховані лише за дні використання позики.

Якщо розглядати класичний банківський кредит, то його оформлення позичальнику потрібно зібрати більш об'ємний пакет документів. Варто зазначити, що банківські організації відмовляють своїм клієнтам набагато частіше, ніж МФО. Позичальникам слід вдаватися до даних послуг лише у випадках, коли потрібна велика сума, наприклад, ви плануєте купити квартиру чи автомобіль.

Де і як можна оформити позику грошей без паспорта?

Взяти позику за своїм ІПН можна на кредитному сервісі Мікрокеш. Для цього необхідно виконати такі кроки: -

 • зареєструватися на сайті кредитора;
 • вказати номер мобільного телефону, що діє, придумати пароль для отримання доступу до Особистого кабінету;
 • прочитати умови, на яких ви зможете отримати позику;
 • вказати особисту інформацію про себе.

Для заповнення анкети вам знадобляться паспортні дані, ІПН, відомості про освіту, доход, склад сім'ї, фактичну адресу. Отримати позикові кошти можна лише на картку, яка оформлена на ваше ім'я. Не дозволяється оформлювати кредит та вказувати банківські картки своїх родичів чи знайомих. Після надсилання заявки потрібно дочекатися відповіді системи та підписати договір.

Що робити, якщо система відмовила у видачі грошей у борг без документів?

Кожна мікрофінансова компанія оцінює платоспроможність своїх клієнтів та ризики, пов'язані з видачею позики. Якщо вам було відмовлено в одній МФО, це зовсім не привід засмучуватися. Ви можете звернутися до іншої мікрокредитної компанії. Звичайно, набагато вища ймовірність отримання схвалення за наявності паспорта та ІПН. Відмовити у видачі позички можуть у тому випадку, якщо у вас є відкриті кредити.

Потенційним позичальникам ми рекомендуємо скористатися такими порадами:

 • уважно перевірте коректність інформації перед надсиланням заявки;
 • не намагайтеся завищити свій рівень доходу чи оформити кредит на чуже ім'я;
 • ознайомтеся із пропозиціями кредитора;
 • кредит онлайн тільки ІП можуть без проблем отримати люди з гарною КІ і стабільним доходом.

Клієнти мікрокредитних компаній повинні відповідати таким вимогам:

 • вік від 18 років;
 • громадянство України.

Погасити свій обов'язок можна у різний спосіб. МФО Мікрокеш пропонує вносити платежі через термінали, Особистий кабінет, інтернет-банкінг або касу будь-якого вітчизняного банку.

Щоб розрахувати суму позики та термін кредитування, можна скористатися кредитним калькулятором на сайті сервісу Мікрокеш.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі