Кредит з поганою кредитною історією на карту

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Microcash - Ваш миттєвий кредит на карту з поганою кредитною історією

Кредитна історія є основним фактором, що впливає на видачу позики. Є основні три види КІ. Перша, так звана "чиста" історія має відношення до тих, хто не брав раніше позик в банківських установах або МФО. "Позитивна" - це КІ людей, які все-таки брали позики, але віддавали їх повністю і в строк. І, нарешті, "негативна" історія вказує на позичальників, які брали кредити і віддавали їх з простроченням.

На жаль, ніхто не застрахований від форс-мажорних обставин і деякі клієнти банків просто не встигають погасити позику вчасно. Така поведінка позичальника розцінюється фінансовою організацією як ухилення від відповідальності, що призводить до зростання пені та процентної ставки. 

Ситуації бувають різні, але несвоєчасне повернення коштів негативно позначається на вашому кредитному рейтингу, роблячи подальше отримання кредиту онлайн з поганою історією скрутним, а в деяких випадках - неможливим. 

Однак в Microcash, немає нічого неможливого! Якщо вам терміново потрібні гроші, але у вас вже є прострочені платежі і ви буквально стоїте на краю боргової прірви, чи не час впадати у відчай! Компанія Microcash завжди рада піти вам назустріч, видаючи онлайн кредити з поганою кредитноюісторією.Ми працюємо 24/7 і без відмов, так як фінансове благополуччя наших клієнтів - наш головний пріоритет. 

миттєвий кредит

Як оформити кредит з поганою історією онлайн?

Наша компанія використовує ті ж бази даних, що і банки. Однак, умови отримання позики у нас набагато лояльніше. Якщо позичальникові з нульовій або позитивній КІ для отримання миттєвого позики достатньо лише вибрати суму, заповнити просту анкету і прив'язати карту будь-якого українського банку, то у позичальника з поганою історією можуть попросити додаткові дані, а саме:

 • довідку про доходи

 • фото з паспортом для підтвердження особи

 • телефони родичів, колег або друзів для поручительства

Однак, вам слід врахувати, що відмова в кредиті з поганою історією все ж можливий. Таке рішення може бути прийнято на основі надмірно велике боргове навантаження, відсутності можливості пройти ідентифікацію особистості, надання нерелевантних анкетні даних та іншого.

Переваги наших онлайн кредитів з поганою історією

У Microcash ми високо цінуємо наших клієнтів і завжди намагаємося прийняти рішення на їхню користь за максимально короткий період часу. Тисячі українців вибирають наш сервіс як відмінну альтернативу банкам і неспроста. Наступні конкурентні переваги роблять Microcash лідером українського ринку в сфері споживчих кредитів: 

 • ТехнологіяІІ.Штучний інтелект, на базі якого працює Microcash, аналізує відразу всі дані з величезної кількості джерел, що робить отримання позики максимально швидким.

 • Обробка заявок24/7.Завдяки нашому інноваційному сервісу, ви можете подавати заявку і отримувати позику терміново на карту в будь-який час дня і ночі, включаючи свята і вихідні.

 • Простаанкета.Нам не потрібно знати дівоче прізвище вашої матері або іншу особисту інформацію. Паспорти, ІПН і відповідей на кілька стандартних запитань буде цілком достатньо.

 • Лояльність перш завсе.Процентна ставка 1,7% в день, наявність 3 днів пільгового періоду і можливість пролонгації при погашенні відсотків.

 • Видаємо тим, кому відмовили скрізь. Безробітні, пенсіонери, домогосподарки, студенти та інші бажаючі взяти кредит онлайн з поганою історією майже завжди успішно отримують позику в Microcash.

Ви все ще думаєте про те, де в Україні взяти мікропозик безвідмов? Microcash - ваш вірний друг, готовий завжди протягнути руку допомоги. У нас ви можете взяти кредит на будь-які потреби, будь це лікування, відпочинок або покупка побутової техніки.

Погана кредитна історія - не вирок. Оформляйте заявку прямо зараз і отримуйте гроші на карту протягом півгодини!

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі