Кредит 24/7 з поганою кредитною історією

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Експрес кредит з поганою кредитною історією в Україні

Більшість людей нашої країни впевнені в тому, що тільки столиця надає необмежені можливості у сфері онлайн послуг. Але це далеко не так, особливо якщо розглядати фінансовий ринок України, а саме кредитний сектор. 

З розвитком онлайн системи надання послуг, яка стрімко розвивається останні 2 роки, багато галузей перейшли в онлайн простір, щоб зменшити свої витрати, а також надати послуги для людей, які з якихось причин не можуть бути особисто присутніми в офісах. Якщо говорити про учасників кредитного ринку, саме МФО, то для них робота через інтернет давно не новина. Мікрофінансові організації спочатку спеціалізувалися на видачі кредитів онлайн 24/7 з поганою кредитною історією.

Варто звернути окрему увагу до двох особливостей оформлення позик через МФО:

 1. Ці організації надають послуги лише через онлайн платформу.

 2. Мікрофінансові компанії видають позики без будь-яких обмежень усім людям, у тому числі швидкий кредит онлайн з поганою кредитною історією.

Також перевагою оформлення позички через Мікрокеш є графік роботи організації – сервіс доступний цілодобово, без перерв на обід, без вихідних. І навіть у державні святкові дні людина, яка зіткнулася з матеріальною проблемою, може закрити своє питання шляхом спілкування з менеджером компанії та залишення запиту на готівку.

Однозначно є свої переваги для співпраці саме з Мікрокеш, адже незалежно від того, де людина перебуває і який у неї був досвід із мікропозиками, вона може оформити кредит 24/7 з поганою кредитною історією.

Фінансова компанія “Фінтаргет” створила Мікрокеш у 2018 році. І це МФО надає свій ряд послуг протягом більше 3-х років та її діяльність легалізована успішною реєстрацією через Нацкомфінпослуг. За цей час аудиторія компанії розширилася по всій Україні, чи є людина жителем великого мегаполісу чи віддаленого села.


Для того, щоб скористатися послугами мікрокредитування, достатньо буде мати інтернет і зареєструватися на сайті, створивши свій особистий кабінет і в ньому оформивши заявку на позику за паспортом з поганою кредитною історією. Компанія акцентує увагу на своїй лояльності до позичальників і не дискримінує людей, якщо ті мали негативний досвід до суду раніше.

єкспрес кредит

Етапи та умови оформлення кредиту 24/7 на картку з поганою кредитною історією

Послідовність дій, що передують зарахування готівки на картку позичальника наступні:

 1. Під час створення свого облікового запису потрібно вказати повне ім'я, прізвище та по батькові нового клієнта.

 2. Позначити свої контактні дані, а саме номер мобільного телефону, який може належати будь-якому мобільному оператору України.

 3. Далі відбувається процес внесення паспортних даних для посвідчення особи клієнта.

 4. Після цього система запросить дані банківської картки, які будуть перевірені для підтвердження її активності.

 5. Після успішного проходження вищевказаних кроків, людина залишає свою заявку із зазначенням суми мікропозики, а також кількістю днів, на яку хоче взяти гроші у борг.

 6. Схвалення заявки на кредит онлайн 24/7 з поганою кредитною історією відбувається швидко, трохи більше 30 хвилин.

 7. Підписавши договір позики, людина вже за кілька хвилин отримає зарахування матеріальних коштів на свою карту, вказану в особистому кабінеті.

Зауважте, що іноді тривалість перерахування коштів буває збільшена і може зайняти до 3-х робочих днів. Це з роботою банку, якому належить карта клієнта. Важливий момент, який варто знати - дата зарахування готівки на картку клієнта буде датою початку дії договору.

Умови позички будуть рівними для всіх людей - максимальна кількість днів договору становить 90 днів. 30 перших днів діє ставка 1,7% на день. Далі з 60-го дня ставка підвищується та становить 3,4% на день. Логічно, що клієнту вигідніше якомога раніше закрити борг. 

Максимальна допустима сума позики для клієнтів, що повторно звертаються – 15000 грн, але для людей, що вперше вирішили співпрацювати з Мікрокешем, вона становить 6000 грн.

 Як розрахувати всі дані по кредиту онлайн без відмови, що видається терміново людям з поганою кредитною історією?

Багато клієнтів плутаються у відсоткові ставки, а також неправильно називають дату закінчення договору. Щоб полегшити завдання розрахунку кредиту, на сайті компанії абсолютно безкоштовно працює кредитний калькулятор. Він доступний усім позичальникам  24/7 і дозволяє мінімізувати ризики виникнення затримок із виплат та зростання боргу, адже правильно розрахована дата закінчення дії договору сприятливо впливає на позитивні взаємини між кредитором та позичальниками. Трапляються люди, які просто некоректно розрахували дату і відповідно не вчасно погасили кредит. І навіть, якщо це була лише помилка, МФО вправі нарахувати пеню або штраф. 

Тому, щоб уберегти себе від поганої кредитної історії , Мікрокеш підкреслює важливість дотримання умов договору, а також рекомендує встановити нагадування за кілька днів до закінчення договору за взятим експрес кредитом.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі