Чи можливо отримати кредит у декреті?

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Чи можливо отримати кредит у декреті?

Народження дитини перевертає життя будь-якої мами з ніг на голову. Причому на турботу про маленьке диво йде не лише час і сили, а й фінанси. У зв'язку з чим, багатьох мам цікавить питання: чи дають кредит у декретній відпустці в Україні?

Кредитування молодих мам непроста процедура, яка супроводжується деякими складнощами. Незважаючи на те, що вагітні можуть отримати позику в банку, рішення кредитної комісії залежить від багатьох факторів. Для отримання споживчого кредиту жінка в декреті повинна відповідати таким вимогам:

 • надати довідку про доходи;
 • мати позитивну кредитну історію понад 2 роки;
 • знайти гаранта з високим стабільним доходом;
 • мати ліквідну заставу.

Жінка у становищі, звичайно ж, має стабільний дохід, але зовсім ненадовго. Комерційні Банки, перевіряючи кредитоспроможність потенційного позичальника, оцінюють не тільки його нинішнє фінансове становище, та ще й оцінюють, яким воно буде у наступні 3 роки. Тому шанси вагітної жінки отримати позику зводяться до нуля, тому що вона житиме переважно на допомогу по вагітності. Банки прирівнюють допомогу до додаткового доходу, але ніяк не до його джерела.

У тих випадках, коли допомога за пологами та вагітністю є додатковим доходом,  жінці потрібно написати заяву, вказати в ній, що вона розпочне роботу після закінчення декрету. Водночас вона має написати заяву про те, що виходить із декретної відпустки та вказати дату першого робочого дня. Також банки можуть вимагати довідку про працездатність із медичної установи, довідку від роботодавця про допуск до роботи після закінчення декрету із зазначенням розміру окладу. Вчишинвши таким чином, вагітна жінка збільшує шанс отримати кредит.  Банку ці документи потрібні для того, щоб підстрахувати рішення про видачу кредиту, оскільки жінка може вийти працювати після пологів чи закінчення декретного періоду. Багатьом матерям не підходить подібна тяганина, і вони шукають варіанти, в яких вона відсутня.

Саме з цієї причини мікрокредитування для мам у декреті вважається більш вигідною та зручною процедурою. Плюси звернення до мікрофінансової компанії:

 • можна взяти невелику позику на кілька днів під фіксовану винагороду;
 • гасити борг у будь-яких числах та сумах в умовах діючого договору;
 • достроково погасити позику або продовжити без штрафних санкцій.

Ці умови підходять для тих випадків , коли терміново знадобилася невелика сума коштів терміном до одного місяця.

кредит для молодих мам

Де взяти кредит у декретній відпустці в Україні?

Банк обов'язково вимагає позичальників подати довідку про доходи. Крім цього, у клієнта має бути позитивна кредитна історія. Багато мам немає ні першого, ні другого. Як бути? Ви можете звернутися за швидкою позикою до МФО. Як правило, вона не вимагає підтвердження платоспроможності, а це означає, що мама в декреті без особливих труднощів зможе отримати необхідну суму.

Плюси мікрокредитування в нашій компанії:

 • можна попередньо розрахувати вартість кредиту для мам у декреті;
 • компанія не застосовує у своїй роботі приховані комісії та додаткові платежі;
 • мінімальний список документів;
 • вільний графік погашення боргу;
 • миттєвий переказ коштів на картку будь-якого вітчизняного банку.

Якщо ви бували на жіночих форумах, то напевно бачили питання від новоспечених мам про те, де можна взяти кредит, перебуваючи в декреті. Ця тема не втрачає своєї актуальності, оскільки банки відносять молодих мам до неблагонадійних клієнтів. Цей вердикт обумовлений тим, що у жінки в декреті відсутній постійний заробіток, а дитяча допомога та інші соціальні виплати не гарантують її кредитоспроможність.

Заявку молодої мами схвалять лише в тому випадку, якщо вона матиме:

 • власну нерухомість;
 • поручителя;
 • офіційний стабільний дохід , депозит та інше.

Якщо у вас нічого цього немає, то радимо скористатися іншими варіантами, які видають позики жінкам у декреті. Вибір, звичайно, не великий, але він все-таки є. Це може бути комерційний банк, МФО чи кредитна картка. Кожен із запропонованих способів має як плюси, так і недоліки.

Якщо ви обрали банк, то вам доведеться знайти той, який практикує видачу кредиту жінкам у декреті. Сьогодні оформити таку позику можна в Альфа-банку або Ощадбанку за певних умов на короткий термін. Якщо ви не відповідаєте вимогам вищезгаданих організацій, то варто продовжити пошук відповідних пропозицій. Деякі молоді мами надходять простіше, оформляють позику на родичів, що працюють.

Мікрофінансові установи видають кредит у декретній відпустці на найпростіших умовах, не вимагаючи замість великий пакет документів. Отримати позику в нашій організації зможе будь-яка жінка в декреті.

Також не слід скидати з рахунків такий варіант як кредитна карта. Проте слід врахувати той факт, що подібні рішення мають кредитний ліміт. Якщо ви хочете, щоб розмір кредитного ліміту був нормальним, оформіть кредитку в тому банку, з яким ви співпрацюєте або співпрацювали раніше.

Чому кредит для молодих мам краще оформити в МФО?

Наш компанія більш демократично ставиться до своїх клієнтів. Ми пропонуємо спрощену схему онлайн кредитування, завдяки якій ви зможете отримати позику:

 • швидко;
 • без різних формальностей ;
 • без заставного майна, гарантів та страховки;
 • без довідки про доходи.

Сьогодні більшість молодих мам зазнають фінансових труднощів, оскільки витрати на дитину часто перевищують розмір щомісячної допомоги.

У ситуації, коли скінчилися гроші, а до чергової допомоги залишилося кілька днів, найкращим варіантом стане скористатися послугами МФО , яке видає кредит на картку в декреті.

Процедура кредитування в компанії Мікрокеш проходить набагато швидше, ніж у банку. Наш сервіс пропонує лояльні умови для всіх повнолітніх користувачів. Не вірите? Переконайтеся у цьому самі. Наша компанія готова прийти на допомогу всім бажаючим.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі