Отримати кредит безробітному на картку

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Чи існують шанси взяти кредит безробітному на карту?

Люди, які залишилися без працевлаштування, стикаючись із необхідністю отримати матеріальні засоби, розуміють всю складність оформити позику без роботи. Ясно, що працюючій людині це набагато простіше. Водночас, навіть будучи не працевлаштованим, є шанс отримати позику. На ринку представлені різноманітні фінансові компанії, що передбачили спеціальні кредитні програми для безробітних без документів із місця роботи.

Більшість розуміючи мізерну можливість отримати позику, будучи непрацюючими людьми, думають про інші відомі варіанти, що гарантують платоспроможність. Йдеться, звичайно ж, про оформлення кредиту без роботи із зазначенням застави, також часто популярні способи з позначенням поручителів, рідше вдаються до довідок за банківськими формами. 

Хоча і зазначені вище способи широко відомі загальній масі населення, все ж таки їх популярність далеко не така висока, як розголос. Зрозуміло, не всі хочуть в умовах матеріальних труднощів ставити під ризик свою нерухомість, подаючи її у заставу для позики. Адже людині без роботи складно прогнозувати свої прибутки наперед і вона точно не буде 100% упевнена у можливості повернення боргу.

З іншого боку, навіть за таких умов та перестраховок, банки не готові зустрічатися зайвий раз із ризиками неповернення. Тому відсоток схвалень позичок людям без працевлаштування у банківських організаціях невеликий.

І все ж таки відповідаючи на запитання, чи є на кредитному ринку України організації, які спеціалізуються на видачі позики людям без постійної роботи, можна відповісти позитивно, якщо брати до уваги комерційні або некомерційні мікрофінансові організації, скорочено МФО. Саме вони готові перерахувати гроші на картку непрацюючому позичальнику.

кредит безробітному

На яких умовах можна оформити кредит терміново безробітним?

Стандартні вимоги до МФО логічно, що не можуть працювати. Для того, щоб перестрахувати всі свої ризики видаючи позику онлайн без роботи, встановлені інші умови позичок. Ризики МФО компенсують лімітом сум, які готові видати таким людям, обмеженими термінами видачі позик, і навіть завищеними відсотковими ставками. Мікрофінансові організації - благодійні товариства, вони такі ж учасники бізнесу, як і інші компанії, тому вони пильнують насамперед свої інтереси. Звичайно ж, основна мета діяльності будь-якого бізнесу - це бажання отримати максимальний прибуток і при цьому мінімізувати свої ризики та втрати. 

Тому, якщо взяти кредит вирішила безробітна людина він матиме таку можливість у МФО, але за це потрібно буде платити підвищеними відсотковими ставками. Одночасно з такими умовами, позичальник отримує також зручні для себе умови оформлення позички в Мікрокеш:

 • оформлення відбувається в онлайн режимі;

 • гроші нараховуються одночасно на банківську картку позичальнику;

 • відсутній великий портфель документів, що запитуються;

 • достатньо лише паспорта громадянина України для підписання договору;

 • немає необхідності приходити до офісу кредитора;

 • оформити кредит можна цілодобово, мфо працює без вихідних та перерв;

 • процедура оформлення заявки триває до 15 хвилин;

 • перерахування коштів позичальнику на карту відбувається протягом 15 хвилин після підтвердження заявки;

 • МФО лояльно ставиться до всіх своїх клієнтів: працевлаштованих та безробітних.

Послуги Mikrokesh підходять для тих людейякі розглядають трохи сумуи грошей для кредиту. Такі термінові Кредит дозволяється оформити на короткий термін, тут немає переваг у працюючої категорії населення. Для мікрофінансових організацій всі клієнти, у тому числі безробітні перебувають на рівних умовах. Насправді максимальна допустима сума мікрокредиту становить 15000 грн. Максимально можлива тривалість позички 90 днів, а мінімальні терміни видачі кредиту – 3 дні.

Варто враховувати той факт, що на відміну від відомих банківських організацій, які так акуратно та ретельно вивчають усі надані клієнтом документи і можуть приділити цьому навіть кілька робочих днів і після завершення дати відмову у позиці, МФО розглядають заявку на оформлення кредиту протягом 20 хвилин та потенційний клієнт працюючий чи без роботи отримує відповідь оперативна. 

кредит терміново безробітним

Що потрібно пам'ятати при отриманні кредиту на картку без роботи

Люди, які використовують кредитні програми мікрофінансових організацій, повинні усвідомлювати, що після закінчення терміну дії договору потрібно вчасно погасити заборгованість за кредитом на картку безробітним. За невчасне повернення повної суми мікропозики і відсотків користування позички, МФО вправі нарахувати неустойку за затримку виплати кредиту. 

У більшості МФО є негласне правило - давати 3 дні додатково на те, щоб зв'язатися із позичальником і нагадати йому про закінчення договору та необхідність погасити позику. Часто засобом зв'язку служить мобільний телефон клієнта, на який відправляється 

SMS-повідомлення, рідше на зв'язок виходять через онлайн спілкування. Дуже важливо контролювати дату завершення договору, оскільки люди без роботиможуть не підготувавшись заздалегідь.  до повернення боргу, мати проблеми з перерахуванням всієї суми позички одночасно.

Зважайте на те, що якщо позичальник не виходить на зв'язок тривалий час після закінчення договірних взаємовідносин, МФО можуть нараховувати додатковий штраф за прострочення. Уточнювати розмір штрафних санкцій слід за умови підписання договору з МФО.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі