Кредит з поганою кредитною історією на карту

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Microcash - Ваш миттєвий кредит на карту з поганою кредитною історією

Кредитна історія є основним фактором, що впливає на видачу позики. Є основні три види КІ. Перша, так звана "чиста" історія має відношення до тих, хто не брав раніше позик в банківських установах або МФО. "Позитивна" - це КІ людей, які все-таки брали позики, але віддавали їх повністю і в строк. І, нарешті, "негативна" історія вказує на позичальників, які брали кредити і віддавали їх з простроченням.

На жаль, ніхто не застрахований від форс-мажорних обставин і деякі клієнти банків просто не встигають погасити позику вчасно. Така поведінка позичальника розцінюється фінансовою організацією як ухилення від відповідальності, що призводить до зростання пені та процентної ставки. 

Ситуації бувають різні, але несвоєчасне повернення коштів негативно позначається на вашому кредитному рейтингу, роблячи подальше отримання кредиту онлайн з поганою історією скрутним, а в деяких випадках - неможливим. 

Однак в Microcash, немає нічого неможливого! Якщо вам терміново потрібні гроші, але у вас вже є прострочені платежі і ви буквально стоїте на краю боргової прірви, чи не час впадати у відчай! Компанія Microcash завжди рада піти вам назустріч, видаючи онлайн кредити з поганою кредитноюісторією.Ми працюємо 24/7 і без відмов, так як фінансове благополуччя наших клієнтів - наш головний пріоритет. 

Як оформити кредит з поганою історією онлайн?

Наша компанія використовує ті ж бази даних, що і банки. Однак, умови отримання позики у нас набагато лояльніше. Якщо позичальникові з нульовій або позитивній КІ для отримання миттєвого позики достатньо лише вибрати суму, заповнити просту анкету і прив'язати карту будь-якого українського банку, то у позичальника з поганою історією можуть попросити додаткові дані, а саме:

  • довідку про доходи

  • фото з паспортом для підтвердження особи

  • телефони родичів, колег або друзів для поручительства

Однак, вам слід врахувати, що відмова в кредиті з поганою історією все ж можливий. Таке рішення може бути прийнято на основі надмірно велике боргове навантаження, відсутності можливості пройти ідентифікацію особистості, надання нерелевантних анкетні даних та іншого.

Переваги наших онлайн кредитів з поганою історією

У Microcash ми високо цінуємо наших клієнтів і завжди намагаємося прийняти рішення на їхню користь за максимально короткий період часу. Тисячі українців вибирають наш сервіс як відмінну альтернативу банкам і неспроста. Наступні конкурентні переваги роблять Microcash лідером українського ринку в сфері споживчих кредитів: 

  • ТехнологіяІІ.Штучний інтелект, на базі якого працює Microcash, аналізує відразу всі дані з величезної кількості джерел, що робить отримання позики максимально швидким.

  • Обробка заявок24/7.Завдяки нашому інноваційному сервісу, ви можете подавати заявку і отримувати позику терміново на карту в будь-який час дня і ночі, включаючи свята і вихідні.

  • Простаанкета.Нам не потрібно знати дівоче прізвище вашої матері або іншу особисту інформацію. Паспорти, ІПН і відповідей на кілька стандартних запитань буде цілком достатньо.

  • Лояльність перш завсе.Процентна ставка 1,7% в день, наявність 3 днів пільгового періоду і можливість пролонгації при погашенні відсотків.

  • Видаємо тим, кому відмовили скрізь. Безробітні, пенсіонери, домогосподарки, студенти та інші бажаючі взяти кредит онлайн з поганою історією майже завжди успішно отримують позику в Microcash.

Ви все ще думаєте про те, де в Україні взяти мікропозик безвідмов? Microcash - ваш вірний друг, готовий завжди протягнути руку допомоги. У нас ви можете взяти кредит на будь-які потреби, будь це лікування, відпочинок або покупка побутової техніки.

Погана кредитна історія - не вирок. Оформляйте заявку прямо зараз і отримуйте гроші на карту протягом півгодини!