Швидка позика з 18 років

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Чи можна отримати швидку позику з 18 років?

Для багатьох позичальників вік стає справжньою перепоною на шляху кредиту. Оформити позику в молодому віці вдається далеко не кожному. Як правило, комерційні банки не працюють з особами, які нещодавно стали вважатися повнолітніми. Тому молоді люди, які потрапили в непросту фінансову ситуацію, починають шукати фінанси серед близьких і знайомих людей. Якщо цей варіант не дає жодних результатів, то вони здають існуючі цінності в ломбард. Перелічені способи не завжди зручні, оскільки в першому варіанті доведеться пояснювати причину, а за другого можна втратити цінності.

Якщо вам 18 років та терміново потрібні гроші, радимо скористатися онлайн сервісом Мікрокеш. Кредитор лояльно ставиться до клієнтів, навіть тих, яким нещодавно виповнилося 18 років. Вся процедура кредитування відбувається у режимі онлайн.

При зверненні до будь-якого українського банку не варто розраховувати на те, що вам видадуть кредит у такому юному віці. Пояснюється це тим, що банки вважають за краще працювати з більш дорослими позичальниками, вік яких 21-23 роки, оскільки вважають їх відповідальнішими і свідомішими. Як показує дійсність, молоді люди дуже недбало ставляться до позик, на першому місці у них особисте життя та розваги. Майже 65% позик, виданих 18-річним позичальникам, мають прострочення платежу. До того ж у 18 років мало, хто може похвалитися офіційним місцем працевлаштування, зарплатою тощо, оскільки багато молодих людей ще навчаються або займаються пошуками роботи. Наразі молодому позичальнику надається можливість оформити кредит без гарантів та заставного забезпечення.

Таким чином, отримати позику повнолітні громадяни можуть лише, звернувшись до МФО, оскільки банки не співпрацюватимуть з ними з низки причин. Компанія Мікрокеш прийде на допомогу в будь-який час доби і тим самим допоможе вам виплутатися навіть із скрутних ситуацій. Безперечним плюсом компанії є те, що вона пропонує вигідні умови співпраці повнолітнім позичальникам України.

позика з 18 років

Як отримати швидку позику з 18?

Незважаючи на те, що більшість МФО пропонують новим позичальникам позику на 1 місяць за символічним відсотком, для позичальників 18 років передбачені зовсім інші умови кредитування, які залежать від кредитної історії та джерел доходу.

На відміну від них, компанія Мікрокеш не вимагає надання поручителів та застави у вигляді нерухомості, авто та інших цінностей. Щоб отримати кредит, потрібно просто пройти реєстрацію на сервісі та заповнити заявку.

Перш ніж подавати заявку на кредит, визначтеся із сумою позики та строками її погашення. Винагороду за таким кредитом можна розрахувати автоматично, використовуючи онлайн-калькулятор, який знаходиться на сервісі кредитора у вільному доступі. Компанія не співпрацює з особами, яким нема 18 років. У разі виникнення запитань, зверніться до менеджера за додатковою інформацією та роз'ясненнями.

Молоді люди, досягнувши повноліття, починають не лише відчувати самостійність, а й виявляти її. Зокрема, вони подають заявку на позику, щоб вирішити такі проблеми:

 • оплата освіти;
 • оплата медичних послуг;
 • розвиток своєї справи;
 • купівля нових речей, техніки тощо;
 • проведення дозвілля з друзями.

Незалежно від того, на що ви берете швидку позику 18 років, компанія Microcash надасть необхідну суму за кілька хвилин. Отримати мікрокредит можуть лише українці, які відповідають вимогам кредитора.

Найчастіше через відсутність кредитної репутації виникають різні складнощі з отриманням кредиту. Велику роль отриманні кредиту грає правильне заповнення заявки. Щоб вона не викликала сумнівів з боку скорингу системи, вносите в неї лише актуальні та достовірні відомості.

Для отримання позики на карту з 18 потрібно виконати такі кроки:

 • зареєструватися на сервісі та отримати доступ до особистого кабінету;
 • заповнити заявку;
 • вказати дані банківської картки. Вона має бути оформлена на позичальника;
 • відправити заявку;
 • підписати згоду про співпрацю кодом із смс.

Після виконання всіх кроків потрібно буде дочекатися відповіді від системи. Як правило, він приходить протягом кількох хвилин. МФО мають право не пояснювати причину відмови, однак, як показує реальність, більшість заявок отримує позитивну відповідь. Перевірка відомостей, зазначених позичальником, провадиться автоматично без участі людини. А це означає, що суб'єктивне ставлення до позичальника виключається.

У разі схвалення кошти надходять одразу на банківську картку. На карті має бути хоча б 1 гривня для верифікації. Якщо платіж не надійшов, потрібно зв'язатися зі співробітником МФО. Затримка грошового переказу пояснюється обслуговуванням картки з боку банку, який її випустив. Фахівець МФО зв'яжеться з банківськими працівниками та з'ясує причину затримки переказу.

Які документи потрібні для позик онлайн від 18 років?

Швидку позику на карту з 18 років можна отримати, маючи на руках лише 2 документи – паспорт, що підтверджує особу та громадянство позичальника, а також ІПН. Інші документи для кредитування не потрібні.

Фахівці компанії Мікрокеш не перевіряють фінансову спроможність позичальника, а також не вимагають її підтвердження різними довідками. Якщо позичальник надає недостовірну інформацію під час заповнення заявки, він може потрапити до «чорного списку». Дані потенційних позичальників перевіряються в БКІ, тому ошукати систему не вдасться.

МФО Microcash видають позики онлайн на картку з 18 років позичальникам, що відповідають мінімальним вимогам компанії – повнолітній вік та громадянство України.

Більшість молодих людей цього віку безвідповідально ставляться до своїх зобов'язань, часто забувають про їхнє виконання. У результаті їхня кредитна історія містить безліч похибок, які можуть у майбутньому вплинути на отримання кредиту. Якщо ви знаєте, що вам потрібні будуть кредити в майбутньому, не очорняйте свою репутацію замолоду.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі