Кредит готівкою з 18 років

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Чи можна отримати кредит у 18 років?

Одним з основних обмежень при оформленні будь-якої фінансової позики є вік позичальника. Багато кредитних організацій віддають перевагу співпраці з громадянами, що перебувають у економічно активній віковій групі 21-55 років. Якщо ви тільки днями стали повнолітніми, то отримати гроші буде не так просто, як здається на перший погляд.

В Україні юридично прийнято людину вважати дорослою, як тільки їй виповниться 18 років. Проте практика показує, що у цьому віці психологічне дорослішання не до кінця сформовано. Цей процес може ще тривати 3-5 років. Іншими словами, людина доросла лише за документами, у моральному плані вона до багатьох питань все ще належить як дитина.

Наприклад, у цьому віці у багатьох:

 • відсутні навички фінансової грамотності та грамотного планування свого бюджету;

 • немає усвідомлення відповідальності за свої дії, юний позичальник може не розуміти, наскільки важливо своєчасно повернути зайняті гроші;

 • немає стабільного доходу;

 • Існують інші справи, які можуть відвернути від погашення кредиту.

Саме з цих причин більшість фінансових установ намагаються працювати із клієнтами старшого віку. Однак у наші дні є компанії, які практикують видачу кредитів із 18 років.

Часом у житті виникають такі обставини, що студенту потрібна пара сотень чи тисяч гривень до чергової зарплати чи стипендії. Можливо, йому хочеться відвідати крутий концерт, придбати модні рвані джинси, презент або новий айфон. Якщо ви здобуєте освіту в одному з українських вищих навчальних закладів, то без проблем можете оформити кредит з 18 років навіть без роботи. Студенти сьогодні можуть отримати швидку позику на карту онлайн по всій Україні, все що потрібно для отримання – це паспорт та код.

кредит у 18 років

Залишається лише вирішити, куди краще подати заявку? Нині позички видають як банки, а й мікрофінансові організації. У ситуаціях, коли потрібна невелика сума на кілька днів, перевагу краще віддати МФО. Чому? Ці установи не такі вимогливі до позичальників як банки. Вони не вимагають надати заставу, поручителя та довідку про доходи, також їх не цікавить, на що ви витратите отримані кошти. Єдина вимога зводиться до того, що позичальник повинен вчасно сплатити борг.

Нові клієнти МФО зазвичай представляють такі документи:

 • документ, що підтверджує особу позичальника (паспорт);

 • ідентифікаційний податковий номер;

 • особисту банківську картку.

Якщо ви хочете отримати позитивну відповідь на заявку, вказуйте під час заповнення заявки лише правдиві та достовірні відомості про себе. Крім перерахованих документів, потрібно буде надати адресу своєї електронної пошти та номер мобільного телефону. Заповнення заявки в середньому займає не більше 15 хвилин, цей час може бути більшим або меншим, все залежить від здібностей позичальника, а точніше від його швидкості введення даних. Вся процедура кредитування триває трохи більше півгодини.

Як оформити кредит онлайн з 18 років?

Перш ніж починати заповнювати заявку на видачу кредиту, необхідно визначити суму та термін кредитування. У середньому МФО видають позики у розмірі від 500 до 15000 гривень терміном 1-29 днів.

Мало хто зі студентів знає, що при оформленні кредиту величезне значення має відсоткова ставка. Як правило, винагорода в МФО набагато вища, ніж у комерційному банку. За кожні 1000 гривень позичальник сплачує приблизно 19 гривень на день. Наприклад, якщо клієнт візьме кредит 1000 гривень на 10 днів, то до кінця терміну дії кредитної угоди йому доведеться повернути кредитору вже 1190 гривень. Ця переплата незначна, коли гроші потрібні терміново, та ще й у 18 років.

Після того як позичальник визначився із сумою та термінами кредитування, можна приступити до заповнення заявки та прикріпити картку банку. У МФО позитивну відповідь отримують близько 90% заявок. Цей відсоток схвалення перевищує банківський у кілька разів.

Коли потенційні позичальники надсилають заявку на розгляд, вони чекають лише кілька хвилин. Розгляд заявок відбувається автоматично за допомогою кредитного скорингу. Після того, як за заявкою ухвалено рішення, на пошту або телефон надходить повідомлення.

Залишається лише підписати кредитну угоду в онлайн-режимі. МФО працює повністю в режимі онлайн, а це означає, що позичальнику вже не потрібно з'являтися в офісі кредитора навіть для підписання кредитної угоди. Після того, як контракт укладено, бажана сума відразу надходить на банківську картку, зазначену у заявці.

Де оформити кредит з 18 років онлайн?

Деякі повнолітні позичальники, напевно, не знають про те, що банки в основному видають кредити з 21 року, та й то за наявності поручителя. Тому багато студентів, які мають досвід оформлення кредиту в банку, намагаються до нього більше не звертатися. Звернувшись до компанії Microcash, студенти можуть бути на 100% впевнені, що отримають необхідну суму в 18 років без гарантів та застави.

Дана установа працює цілодобово та без вихідних. Тут кожен може  оформити заявку на кредит з 18 років, головне – це бути громадянином України та мати вихід в інтернет. Подати її можна як через комп'ютер так і смартфон.

Погашується позика різними способами: через особистий кабінет, платіжні термінали, інтернет-банкінг та в касі будь-якого банку. Найшвидшим способом із перерахованих вище вважається оплата через особистий кабінет. Як правило, банківський переказ надходить не день у день, врахуйте цей факт при погашенні боргу, інакше на вас буде накладено штраф.

Оформити кредит онлайн від 18 років у компанії Microcash - легко та просто! Компанія не ставиться упереджено до віку позичальника. Відмовити можуть з технічних причин або за наявності прострочок з інших позик, які погашені. Незважаючи на те, що компанія Мікрокеш видає повнолітнім невеликі суми, вони дозволяють своєчасно вирішувати фінансові негаразди.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі