Кредит без довідок з 18 років

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Чи можна взяти кредит без довідок з 18 років?

Позика в компанії Microcash розрахована в основному на громадян, яким терміново потрібна певна сума коштів у борг без довідок та поручителів.

Багато громадян сьогодні мають неофіційну роботу, яку складно підтвердити документами, або вони просто не хочуть ставити в курс своїх колег про те, що відчувають фінансову скруту і збираються звернутися до фінансової установи. Як правило, проблеми з отриманням фінансів у банку можуть виникнути у будь-якого позичальника, особливо це стосується студентів, пенсіонерів, мам у декреті, тимчасово безробітних та інших соціально вразливих категорій населення.

У компанії Мікрокеш ви зможете отримати кредит без довідки про доходи від 18 років без зайвих формальностей та поручителів протягом півгодини. Зумовлено це тим, що кредитор не використовує у своїй роботі класичну схему кредитування банків. Завдяки такому підходу компанія в рази зменшує тимчасові витрати на отримання позикових коштів. До того ж вона робить позику доступною для багатьох українців, незалежно від їхнього статусу та фінансової спроможності.  

Чи думали ви про те, хто такий поручитель і чому позичальники часто не можуть його надати? Наявність цієї фігури є обов'язковою вимогою багатьох комерційних банків. Поручителем (гарантом) називається людина, яка бере на себе зобов'язання розрахуватися з банком у тому випадку, якщо позичальник не зможе виконати свої зобов'язання за кредитною угодою у встановлений термін. Як це розуміти?

Припустимо, що клієнт оформив у банку короткострокову позику, терміном до одного року. Перші кілька місяців йому вдавалося вчасно вносити платежі, але потім прийшли «важкі часи», через які він втратив можливість своєчасно погашати кредит. Ось у цей час зобов'язання щодо виплати позики покладаються на «плечі» поручителя. Вимоги будуть такими ж, ніби він узяв позику на себе. Якщо поручитель відмовиться виконувати умови кредиту, це позначиться його кредитної репутації.

До поручителя також пред'являються певні вимоги:

 • такий самий пакет документів як і позичальника;
 • постійне місце роботи та стабільний дохід;
 • позитивна кредитна історія.

Ось з цих причин знайти сьогодні поручителя для оформлення грошей у борг у банку дуже складно, оскільки жодна розсудлива людина не захоче вішати собі «на шию» такий вантаж. Тому як поручитель зазвичай вибирають близького родича або людину, з якою встановлені довірчі відносини.

кредит без довідок із 18 років

Як оформити кредит готівкою без довідки про доходи з 18 років?

МФО Мікрокеш видає позику всім охочим, у тому числі й особам, яким нещодавно виповнилося 18 років. Компанія пропонує прості та вигідні рішення. Ще одним плюсом є те, що не потрібно надавати поручителів та збирати додаткові папери.

До переваг компанії належить таке:

 • індивідуальний розрахунок винагороди із позики;
 • лояльне та довірче ставлення до клієнтів;
 • можливість пролонгації угоди.

Завдяки програмі лояльності клієнти можуть непогано заощадити на мікропозиці, зокрема на відсотках. Крім того, постійні клієнти можуть розраховувати на збільшення кредитного ліміту.

Щоб отримати кредит з 18 років без довідки про доходи, не потрібно залишати будинок чи офіс. Все, що потрібне для отримання кредиту, це вихід в інтернет та документи, які є у всіх громадян України 18+. Компанія гарантує повну безпеку та збереження даних позичальників. У разі позитивної відповіді системи, переказ грошей виконується на пластикову картку будь-якого українського банку.

При оформленні кредиту без довідок та поручителів з 18 років, серйозно поставтеся до вибору періоду кредитування. Якщо ви бачите, що не зможете повернути таку суму у зазначений термін, змініть суму або термін у заявці.

Як правило, фінансові структури типу банку відмовляють новим клієнтам у кредитуванні. Щоб отримати велику позику, необхідно подати довідку про доходи та заставне майно. За відсутності перерахованих вище факторів не варто розраховувати на те, що великий банк видасть вам кошти. МФО пропонують мінімальні вимоги до позичальників:

 • паспорт та ідентифікаційний номер;
 • активний номер мобільного телефону;
 • вік 18-65 років;
 • особиста банківська картка.

Якщо позичальник має постійне джерело доходу, то цей факт можна вказати в анкеті. Переказ грошей виконується лише на іменну картку, яка оформлена на заявника. У МФО Мікрокеш можна отримати кредит з 18 років без поручителів протягом 30 хвилин.  

На які цілі можна взяти кредити з 18 років без довідки про доходи?

Вся процедура кредитування відбувається в онлайн режимі, у тому числі підписання договору. Компанія Microcash видає мікрокредити лише за 2 документами – паспорт та ІПН, умови співпраці опубліковані на сайті кредитора. При вивченні умов договору увагу слід звернути суму кредиту, терміни, наявність додаткових послуг, можливість пролонгації тощо.

Цільове використання позикових коштів може бути різним. Це може бути:

 • терміновий ремонт чи покупка нової техніки;
 • діагностика захворювання та його лікування;
 • урочисту подію;
 • ремонт авто;
 • косметичний ремонт житла;
 • повноцінний відпочинок із сім'єю тощо.

Як правило, МФО не ставлять питання, пов'язані з використанням позики. А це означає, що отриману суму ви можете витратити на все, що завгодно. Головне для МФО – це своєчасне виконання зобов'язань. У компанії можна одержати кредит від 500 грн. до 5000 терміном до 30 днів під мінімальний відсоток.

Де взяти кредит з 18 років без довідок та поручителів?

Сьогодні цей вид кредитування пропонує багато МФО, тому вибрати кредитора буде непросто. Якщо ви не знаєте, до кого звернутися за грошима, рекомендуємо скористатися пропозицією компанії Мікрокеш.

Цей кредитор має гарну репутацію, яке програми користуються підвищеним попитом в населення. Мікрокеш не використовує у своїй роботі приховані платежі та інші хитрощі, переконатися в цьому можете, вивчивши численні відгуки про компанію.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі