Кредит без довідки про доходи в Україні

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Кредит без довідки про доходи в Україні

Коли потрібні гроші, можна взяти кредит у банку або оформити позику у мікрофінансовій структурі. Якщо ви вирішили звернутися до банку, на це знадобиться час, тому що доведеться зібрати необхідні документи, підтвердити дохід тощо. Швидше та простіше буде взяти кредит без довідки про доходи в Україні у компанії MICROCASH. Ми опрацюємо ваш запит максимально швидко, ухваливши рішення за пару хвилин. Більшість заявок ми схвалюємо, навіть якщо у вас були раніше прострочення банківських позик, ви отримаєте схвалення.

Кредит без довідки в Україні

Гроші можуть вимагати несподівано і, як правило, терміново. Не у всіх є можливість скористатися накопиченими засобами або попросити у борг у родичів, багаті друзі теж є не у кожного. Тому перша думка у разі виникнення складнощів з фінансами – кредит. Взяти кредит без довідки про доходи в Україні в банку не вдасться, в таких установах необхідно не лише підтвердити зарплату та працевлаштування, а іноді ще й знайти поручителів чи заставу. Та й часу на це знадобиться чимало. Саме тому, коли немає можливості чекати, і гроші потрібні терміново, багато хто з нас вибирає мікрофінансові структури для кредитування. Сервіс MICROCASH надає можливість усім охочим скористатися позиковими коштами, ми не вимагаємо багато документів, достатньо лише паспорта. Часу на подачу заявки та отримання грошей потрібно небагато. Нашими клієнтами можуть стати різні категорії громадян:

 • студенти;

 • пенсіонери;

 • молоді мами у декреті;

 • безробітні та ін.

Якщо ви входите до категорії громадян від 18 до 65 років, маєте паспорт, ідентифікаційний код та картку вітчизняного банку, реєструйтесь на нашому сайті та заповнюйте анкету. Ми схвалюємо практично всі заявки, відразу після отримання підтвердження запитувана сума впаде на вашу картку.

Якщо ви вперше потрапили на наш сервіс, скористайтесь кредитним калькулятором, щоб розрахувати суму кредиту та зручний термін виплат. Заповнивши анкету на видачу позики, ви протягом кількох хвилин отримаєте відповідь, у більшості випадків вона буде позитивною. Рішення на нашому сервісі приймається автоматично. Якщо ви отримали відмову, причинами цього можуть бути різні фактори, наприклад, ви вказали в анкеті недостовірні факти про себе або не пройшли ідентифікацію особи.

Якщо ви отримали відмову у видачі позики, що буває вкрай рідко, можна подати заявку ще раз. Кількість разів не обмежена. При цьому ви повинні розуміти, що сума, яку ви зазначаєте в заявці, не впливає на рішення про видачу позики.

Ми працюємо цілодобово, тому будь-якої доби в режимі онлайн ви можете заповнити заявку на кредити в Україні без довідки про доходи. Навіть у святкові та вихідні дні, вночі чи вдень у вас є можливість заповнити анкету, практично одразу отримати схвалення та гроші на карту. Якщо залишаються якісь питання, ви можете поставити їх по телефону, наш контакт-центр працює з 09 до 18 у будні, без перерв.

Якщо ви хочете вперше оформити кредит без довідки про доходи в Україні, MICROCASH пропонує вам максимальну суму до 6000 гривень. При наступних зверненнях ваш ліміт може бути збільшений, а умови кредитування будуть лояльнішими.

MICROCASH – це мікрофінансовий сервіс онлайн-кредитування в Україні. Ми спеціалізуємося на послугах мікрокредитування, пропонуючи кожному громадянину, який досяг 18 років, взяти кредит без довідки про доходи в Україні. Для того, щоб стати нашим клієнтом, необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код, а також карту будь-якого українського банку. Реквізити картки ви вказуєте під час заповнення анкети, у разі схвалення позики гроші відразу надходять на вашу картку.

Подача заявки на позику не займе у вас багато часу, дійте за таким алгоритмом:

 • зареєструйтесь у сервісі MICROCASH;

 • використовуйте кредитний калькулятор для вибору суми позики та строку погашення;

 • заповніть просту анкету, при повторному зверненні до нас вам не доведеться заповнювати анкету ще раз;

 • пройдіть обов'язкову ідентифікацію;

 • дочекайтеся рішення, це займе багато часу;

 • вивчіть умови договору, підпишіть документи;

 • прив'яжіть свою банківську картку та отримайте на неї схвалений кредит.

При виникненні будь-яких питань або складнощів з оформленням заявки ви можете зателефонувати нашим фахівцям, крім цього, відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на нашому сайті в розділі «Найчастіші запитання».

Як гасити кредит?

Ви можете вносити платежі за позикою зручним для вас способом. Найоптимальніший варіант – у своєму особистому кабінеті на сайті MICROCASH. Погашувати позику можна з тієї ж картки, на яку ви отримали гроші. Ви також можете скористатися терміналами, вибравши на них MICROCASH і дотримуючись подальших інструкцій.

Термінали Приват банку також підходять для погашення платежів, для цього необхідно в розділі платежі вибрати «Фінтаргет» і далі дотримуватися інструкцій.

Крім цього, ви можете вносити гроші в будь-якому українському банку або онлайн-кабінеті.

Ми пропонуємо нашим клієнтам виплати кредиту частинами, якщо це необхідно. У кредитному договорі ви можете вивчити всі умови та графік часткового погашення позики. Часткову дострокову оплату ви можете вносити будь-якими зручними для себе способами.

Якщо ви захочете продовжити термін кредиту, ми не заперечуватимемо. Але для цього необхідно на момент продовження позики заплатити всі нараховані за період використання кредиту відсотки. Сума відсотків доступна у вашому особистому кабінеті на сайті MICROCASH. Цю функцію ви можете скористатися за три дні до закінчення терміну вашого кредиту.

Онлайн-сервіс MICROCASH – це реальна можливість отримати потрібну суму грошей у найкоротший термін. При цьому ви можете бути впевнені, що вас не обдурять, не змусять платити зайві відсотки або приховані комісії. Ми працюємо на фінансовому ринку не перший рік, цінуємо свою репутацію та благополуччя наших клієнтів.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі