Кредит онлайн без поручителів

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Споживчий кредит без поручителів у Мікрокеш

Далеко не всі банківські установи привітно ставляться до непрацевлаштованих людей. Природні ризики, які можуть зазнати банки у разі невиплати боргу, є важливим аргументом у бік відмови такої категорії клієнтів. Але, як і всі бізнес-структури, банківські організації також залишають лазівку для цієї категорії позичальників у вигляді поручителів. Поручитель – це людина, яка у разі невиплати суми та відсотків за боргом зможе внести матеріальні кошти за кредитом замість позичальника.

Напевно, не всі можуть похвалитися тим, що в їхньому колі є люди, які добровільно підуть на такий ризик і стануть поручителем. У свою чергу, якщо банки здебільшого відмовляють неспроможним клієнтам, то МФО навпаки легко видають кредит фізичним особам без поручителів.

Спочатку давайте розберемося, хто такі МФО. Мікрофінансові організації – це учасники кредитного ринку України, що спеціалізуються на видачі позик на короткий термін. Чому видача позички часто ризикована для МФО? Це пов'язано з тим, що на відміну від банківських організацій МФО схвалюють заявку на кредит онлайн без довідок та поручителів усім повнолітнім громадянам України, не перевіряючи їх платоспроможність та КВ. 

Для того, щоб оформити вигідний кредит без поручителів у Мікрокеш, який також є МФО, достатньо лише мати паспорт громадянина України та бути повнолітнім. Жодних інших документів компанія не вимагає від своїх клієнтів.

Позика може бути оформлена в будь-який зручний для клієнта час, адже кредит онлайн без поручителів оформляється тільки через сайт. Онлайн офіс компанії - це надійна фінансова платформа, яка зберігає всю інформацію про користувача, його історію спілкування з менеджером в особистому кабінеті і дозволяє оформити саму угоду через інтернет.

споживчий кредит 

Як швидко можна отримати кредит без поручителів в Мікрокеш

Ключовою перевагою оформлення заявки в компанії є оперативність відповіді та висока швидкість зарахування коштів на картку клієнта щодо схвалення запиту на позику. Кредит, що видається швидко без поручителів - це 30 хвилин від початку роботи (створення свого особистого облікового запису, де зберігатимуться всі дані щодо угоди та історія спілкування з менеджером надалі) до моменту поповнення банківської картки позичальника готівкою.

Що потрібно для оформлення вигідної заявки на позику в Мікрокеш:

 • паспорт громадянина України;

 • досягнення вісімнадцятирічного віку;

 • наявність банківської картки з ім'ям позичальника;

 • бути власником мобільного номера будь-якого мобільного оператора України;

 • 30 хвилин;

 • інтернет.

Ці кілька пунктів легко виконати та отримати позикові кошти.

Які умови пропонує Мікрокеш своїм новим клієнтам для позики без довідок та поручителів?

 • Цілодобова можливість надіслати анкету;

 • відсутність необхідності особистої присутності в офісі компанії – вся робота налаштована онлайн;

 • оформлення позики можливе до 5000 грн.;

 • укладання договору строком від 3-х днів;

 • можлива оплата частинами боргу;

 • можливість пролонгації договору;

 • дострокове погашення боргу завжди буде без штрафів.

Фізичні особи, оформляють кредит без поручителів не вперше, мають дещо інші умови співпраці. Для них максимальна сума позики становить 15000 грн. 

Також клієнти, що звертаються повторно в Мікрокеш заА споживчим кредитом можуть користуватися системою лояльності компанії, куди входять періодичні акції та промокоди на знижки для оформлення позички.

Будь-який клієнт, як новий, так і постійний, може продовжити кредит. Щоб скористатися послугою пролонгації, достатньо на момент продовження позики тільки повернути всі фактично нараховані відсотки. Всю цю операцію можна зробити онлайн в особистому кабінеті клієнта, де також є інформація за сумою нарахованих відсотків. Акцентуємо увагу на той факт, що пролонгацію можна здійснити не пізніше ніж за 3 дні до закінчення дії договору з позики.

Кредит без поручителів: часті питання

Оформляючи свій перший кредит у Мікрокеш люди часто ставлять одні й самі питання. Наприклад, багатьох цікавить безпека надання особистих даних по банківській карті позичальника. Тут потрібно зрозуміти те, що фактично компанія не отримує цієї закритої інформації, так як дані верифікації картки проходять, як і при оформленні різних інших онлайн послуг або покупок через сервіс спеціальних платіжних систем, наприклад, одна з них Platon. Процес верифікації відбувається швидко і потрібен для того, щоб МФО перевіряти ще раз активна карта і чи є можливість зарахувати на неї готівку.

Також деякі клієнти стикаються з тим, що після оформлення кредиту без поручителів, вони не отримують SMS-повідомлення. Для того, щоб усунути цю незручність, перш за все потрібно перевірити, чи правильно вказаний номер телефону як засіб зв'язку в особистому кабінеті. А також потрібно перевірити, чи відзначена функція отримання sms-повідомлень там же. У разі виникнення інших питань отримати відповіді на них завжди можна в онлайн чаті з менеджером на сайті компанії.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі