Кредит без застави та поручителів

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Хто видає кредити без застави та поручителів?

Куди звернутися людині, яка зіткнулася з різкою необхідністю в грошах? Якщо сума потрібна велика - серйозні вливання у бізнес, який різко потребує інвестицій або купівля нерухомості, спровокована незапланованими змінами в житті, то у цих випадках для людей відчинені двері банків. Саме вони готові видати величезні суми своїм клієнтам. Відповідно до процедури та регламенту, вони, у свою чергу, вимагатимуть об'ємний пакет документів, гарантії в особі піклувальників. А також без застави свого майна є велика ймовірність, що клієнту відмовлять. Якщо людина готова йти на такі умови, щоб взяти позику, а також чекати на кілька робочих днів розгляду заявки на кредит, тоді це хороший і перевірений варіант.

Як відомо, банківські організації не працюють із клієнтами, які не можуть надати заставу майна або не мають матеріального поручителя при оформленні кредиту під маленький відсоток на тривалий термін. Такі суворі правила легко пояснити тим, що вони готові пожертвувати частиною своїх потенційних клієнтів, щоб уберегти себе від ризиків та фінансових втрат у випадку неплатоспроможності позичальника. 

Але багато людей часто стикаються з дрібними фінансовими труднощами та зазвичай закривають їх, домовляючись зі знайомими взяти кредит без застави у них. По-своєму це часто працює і такий шлях вирішення проблеми найзручніший. Тільки тут треба мати такі знайомства, де завжди є гроші і бажання піти на зустріч другові в біді. 

кредитибез застави та поручителів

Вимоги Мікрокеш для оформлення кредиту без застави та поручителів

Для людей, які періодично стикаються з потребою в грошових вливаннях або у яких вперше виникли матеріальні труднощі, що потребують оперативного рішення, існують МФО. 

МФО – це мікрофінансові організації у кредитному секторі фінансового ринку України. Діяльність таких компаній законна, а суть роботи полягає у видачі невеликого кредиту готівкою без застави на короткий термін. p align="justify"> Також характерною різницею з банківськими організаціями є відсутність великого портфеля документів при оформленні позички, поручителя та вікового цензу для позичальника.

Мікрокеш проявляє гнучкість та лояльність до всіх своїх клієнтів. Ними безперешкодно можуть стати такі категорії населення:

 • повнолітні громадяни України;

 • люди віку 65+;

 • офіційно працююче населення країни;

 • люди без офіційного місця роботи;

 • клієнти, які безробітні;

 • група людей із поганою кредитною історією;

 • позичальники з простроченими позиками.

Єдиною відмінністю постійного клієнта Мікрокеш від нового буде сума позики. Для першої позички новому клієнту надається можливість оформити без застави та інших незручних умов кредит на суму 6000 грн готівкою. При цьому достатньо пред'явити лише чинний паспорт громадянина України.

Терміни дії договорів у Мікрокеш становлять до 90 днів. Щоб розрахувати свою відсоткову ставку та дату погашення договору позики, рекомендується скористатися кредитним калькулятором на сайті компанії. Він простий у використанні і зрозумілий навіть просунутим користувачам інтернет ресурсів. Загальні дані щодо процентних ставок такі: отримуючи позику без поручителів та застави клієнт повинен оплачувати 1,7% на день протягом перших 30 днів дії договору. Далі умови змінюються, і з 60 дня дії договірної угоди діє відсоткову ставку 3,4 %. Якщо клієнт гасить свій борг перш, ніж настає 30 день від дати укладання договору, тоді він сплачує лише свої відсотки та суму позики. 

Логічно, що погашаючи кредит якомога раніше, позичальник зберігає свої гроші. 

Правила безпеки для позичальників кредиту без поручителів та застави

Співпрацюючи з організаціями, що надають послуги тільки в онлайн режимі, як це роблять МФО, людям слід бути більш завбачливими та перевіряти організації, перш ніж укладати з ними договір. Зрозуміло, що позику без поручителів, а також без застави хочуть отримати багато жителів нашої країни. Часто у форс-мажорних ситуаціях люди не мають багато часу, щоб проаналізувати документи кредитних організацій та перевірити легальність їхньої роботи у відповідних реєстрах компаній України. Тому вони без роздумів оформлюють кредит у першому-ліпшому МФО в інтернеті. Часто в таких випадках користувачі стикаються з шахраями або поспіхом зовсім не розуміються на нюансах договору, та вимогах погашення позички. Потім вони стають жертвами колекторських контор, які морально давлять на них і вибивають суми, які незрозуміло, звідки беруться. Щоб уникнути таких випадків, рекомендується вивчити нижче наведену інформацію.

 • Перевіряйте свідоцтво реєстрації МФО та інші документи у державних реєстрах, доступних на відповідних сайтах.

 • Ознайомтеся з умовами та уточніть усі незрозумілі пункти до моменту укладання договору.

 • Встановіть нагадування про закінчення дії договору за кілька днів до дати. Таким чином, у вас буде час, щоб зібрати суму для погашення боргу, якщо ви раніше про це не подбали.

 • Головна рекомендація звучить так: якщо у вас немає необхідності брати позику у МФО або є інші способи оформлення позики без відсотків – скористайтеся ними. Не зловживайте послугами МФО – вони виручають у скрутну хвилину, але клієнт повинен чітко розуміти свої можливості повернення позики без застави та поручителів та повернути всю суму та відсотки у строк.

Мікрокеш – це компанія яка якісно реалізовує свої функції. Відносячись до співпраці обдумано клієнт завжди залишиться задоволений і не матиме проблем.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі