Мікрокредит онлайн

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Способи отримання мікрокредиту на карту через інтернет?

Користуєтеся ви інтернетом чи ні, цифровий світ так само стрімко набирає обертів. Зараз куди не глянь – все робиться онлайн. Купувати одяг, продукти, ліки, техніку можна сміливо через інтернет ресурси. Також і юридичні консультації, і підбір автомобілів, та оформлення мікрокредиту онлайн, і оплата споживчих рахунків за електрику, воду, газ – все робиться через глобальну мережу. Безумовно цьому сприяє світові процеси, що відбуваються останніми роками та постійне зростання споживчого інтересу.

Якщо говорити про покупки через інтернет - з цим стикалися багато жителів нашої країни, що стосується оформлення мікрокредиту на картку в Україні, то варто зупинитися на цьому детальніше.

Взяти кредит онлайн (мікрокредит) може кожна людина, яка досягла повноліття. Такі послуги надають мікрофінансові організації, найчастіше зустрічається їхня абревіатура МФО. Ці установи працюють за іншим принципом, ніж банківські установи.

Особливі характеристики роботи МФО: 

 • немає вікового цензу;
 • відсутні вимоги пред'являти великий перелік документів;
 • наявність спрощеної системи оформлення заявок на сайті;
 • онлайн спілкування та затвердження договірних взаємовідносин;
 • можливість взяти мікрокредит онлайн швидко без необхідності приходити до офісу;
 • допустимість видачі позичок для людей із поганою кредитною історією;


кредит на картку через інтернет


Чи видає мікрокредит на картку України?

Число мікрофінансових організацій зростає з кожним місяцем. Тому українці давно використовують можливість взяти позику, особливо ті, хто шукає спосіб швидко закрити грошові питання у найкоротші терміни.

Компанія Мікрокеш - це комфортний та простий у використанні фінансовий сервіс, який успішно працює понад три роки на ринку фінансових послуг України. Він був створений фінансовою компанією "Фінтаргет" у 2018 році. Головними завданнями організації стало створення в Україні максимально оперативного та зручного доступу до фінансових послуг, зробити мікрокредит на карту загальнодоступним.

Використовуючи сучасні інформаційні технології Мікрокеш реалізовує заявлені цілі та працюючи в онлайн режимі гарантує термінову видачу мікропозики на карту усім своїм клієнтам. 

Наша команда надають якісний та професійний підхід на будь-якій ділянці роботи: від первинної консультації з мікрокредитів, до моменту, коли гроші вже зараховані вам на картку після оформлення заявки та супроводу вас до погашення позички.

Наша онлайн платформа дозволяє оформити позику за 5 хвилин, при цьому без потреби спілкуватися з живою людиною в офісі та виходу з дому.

Як оформити мікрокредит онлайн терміново?

Для початку вам потрібно зайти на сайт Мікрокеш і створити свій обліковий запис. Це просто реалізувати, дотримуючись підказок на сайті.

З умовами мікрокредитування можна ознайомитися на цій сторінці, вибравши варіант, який вам найбільше підходить. Усі договори укладаються строком на 90 днів. У перші 30 днів договору діє ставка 1,7% на день. Далі після 30-го дня з моменту оформлення позички ця ставка подвоюється і починаємо нараховувати 3,4% на день. 

Ми акцентуємо увагу, що гасити кредит якомога раніше значно вигідніше. Чим менше днів використання, тим меншим буде нарахований відсоток. Мінімальний термін кредитного договору становить три дні. 

Також варто приділити увазі погашення заборгованості. Позичальник, який взяв кредит у нашої організації може погасити свій мікрокредит достроково  онлайн. Користуючись кредитом 10 днів, ви вносите відсотки лише за 10 днів, і жодних додаткових комісій компанія не стягує, штрафів не буде. 

Погашення позички можна здійснити декількома зручними способами:

 • з вашої банківської картки;
 • безпосередньо у банку, тут мають на увазі як можливість перерахувати гроші через інтернет-банк, так і в стаціонарній касі банку;
 • використовуючи термінали Приват24, Сіті24 та інші.


мікрокредит онлайн терміново


Якщо з якихось причин ви хочете продовжити дію поточного договору, тоді ви можете скористатися послугою пролонгації. Щоб активувати пролонгації, потрібно внести лише нараховані на час пролонгації відсотки. Максимальний термін пролонгації може бути максимум 30 днів.  

Також можна пролонгувати кредит на менше днів. Щоб це зробити, потрібно внести відсотки, нараховані за аналогічну кількість днів.
Наводимо простий приклад: потрібно продовжити кредит на 5 днів, тоді клієнт вносить відсотки нараховані за 5 днів.  

Враховуйте те, що якщо робити пролонгацію протягом перших 30 днів користування кредитом, доки діє ставка 1,7% на день, ця знижена ставка продовжує діяти протягом усього періоду, на який клієнт продовжив свій кредит.

Хоча кількість пролонгацій не обмежена, щоразу замислюючись про продовження договору, пам'ятайте про доцільність пролонгації. Погасити мікрокредит через інтернетбуде вигідніше, ніж пролонгувати договір багато разів, а реалізувати бажання отримати позику швидко на свою карту можна оформивши новий договір після закриття попереднього.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі