Мікрокредит на карту

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Що таке мікрокредитування онлайн?

За все життя майже кожна людина стикалася з необхідністю взяти гроші в позику. Для цього зазвичай потрібно було звернутися до родича, друга або до банку, де й відбувалася позика грошей. Але на жаль, знайомі не завжди готові терміново врятувати, а банки не працюють цілодобово, тому оформити мікрокредит в Україні, щоб отримати необхідну суму у будь-який час доби можна лише через мікрофінансові організації, скорочено МФО.

МФО - це фінансові організації, які видають невеликі суми грошей на невеликий термін. Щоб конкурувати з банківськими організаціями, які дуже популярні та вже багато десятиліть знайомі для людей, МФО зайняли принципово іншу нішу та надають свої послуги всім повнолітнім громадянам України. Скористатися послугами Мікрокеш можуть різні категорії громадян: і працюючі, і без працевлаштування, і пенсіонери, і студенти, навіть люди з поганою кредитною історією чи заборгованостями.

Головна перевага МФО - це онлайн режим, коли клієнти мають можливість взяти мікрокредити 24/7, тобто цілодобово, такий сервіс реалізовує і наша компанія Мікрокеш. Ми надсилаємо гроші позичальникам на картку без очної явки в офіс.

Як компенсуються ризики співпраці з усіма соціальними категоріями громадян? Такий відповідальний МФО обслуговування має перестраховку як високих відсоткові ставки і додаткових витрат, про які такі організації заздалегідь зобов'язуються повідомити. Про це повідомляє своїх клієнтів Мікрокеш в онлайн спілкуванні менеджера з клієнтом, а також у відповідних розділах на сайті.

У нас детально розписані умови укладання договору. Процентна ставка у розмірі 1.7% діє перші 30 днів договору, а далі вона піднімається до позначки 3,4% на день - це відбувається після шістдесятого дня з моменту укладання договірних взаємин та отримання позики на вашу картку. Строк дії всіх договорів складає 90 днів. 

Також ми анонсуємо знижки та промокоди у рамках програми лояльності для наших постійних клієнтів. Використовуючи промокоди на 20%, 30%, а іноді й на 40%, ви можете оцінити перевагу роботи з нами.

мікрокредитування онлайн

Хто може отримати мікрокредит онлайн?

Мікрокеш надає мікропозику на рівних умовах усім жителям України. Головна умова – це досягнення повноліття. Винятків немає: і пенсіонери, і працевлаштовані люди, а також безробітні можуть у терміновому режимі отримати позику на карту, підписавши договір з нашою компанією.

Для оформлення мікрокредиту потрібно створити заявку на сайті і після перевірки всіх інформації вашим менеджером можна буде отримати зарахування коштів на банківську картку.

Яких правил безпеки необхідно дотримуватися при оформленні мікрокредитів на картку онлайн?

Як і в будь-якій іншій галузі, серед мікрофінансових організацій також трапляються, на жаль, шахраї. Наша компанія волає до здорового глузду і пропонує пам'ятати ключові правила безпеки при виборі МФО та укладанні договорів:

 • Кожна офіційно працююча установа внесена до загального реєстру компаній, тому чи дійсно організація, до якої ви звернулися працює легально, можна дізнатися скориставшись таким реєстром.

 • Кожен МФО має свої відгуки та рейтинг, з яким можна ознайомитися на сайті самої компанії або на відповідних інтернет ресурсах.

 • Відсоткова ставка в мікрофінансових організаціях у середньому однакова, тому не звертайте увагу на компанії, які мають дуже низькі ставки та пропонують великий мікрокредит на картку.

 • Більшість компаній має скан-копії своїх документів на своїй інтернет-сторінці - обов'язково ознайомтеся з ними.

 • Менеджери МФО не повинні просити Вас повідомити їм PIN код вашої банківської картки, паролі. Також вони не вимагають залишити в заставу якісь ваші документи.

 • Перед підписанням договору уважно вивчіть його та погодьте всі незрозумілі питання у свого менеджера. Не поспішайте отримати мікрокредит, поки ви всі не роз'яснили для себе.

 • Перерахування грошей на вашу картку після оформлення заявки має відбуватися у найкоротші терміни – 5-10 хвилин. Слідкуйте за статусом свого перекладу і якщо він затримується, зверніться до свого МФО.

 • Часто шахраї дзвонять з інших номерів або відправляють SMS повідомлення, якщо у вас був підозрілий дзвінок від імені вашого МФО, передзвоніть на офіційний номер компанії, в якій ви брали позику і уточніть, чи був цей дзвінок або SMS повідомлення від них. 

 • Після закінчення терміну дії договору та необхідності повернення вашої позички та відсотків не оформлюйте грошові перекази невідомим для вас людям осіб, дійте відповідно до укладеного договору.

 • Підключаючи послугу SMS-повідомлень для своєї банківської картки, ви можете відслідковувати рух грошей.

Для того, щоб закрити своє грошове питання з мінімальним ризиком для себе, звертайтеся до перевірених мікрофінансових організацій, які давно працюють на ринку України. 

Мікрокеш саме та компанія, яка гарантує якісну та професійну роботу. І вже понад 3 роки надає послуги з мікрокредитування, яким ви можете скористатися у нас на сайті в онлайн режимі.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі