Позика на карту не виходячи з дому

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Як оформити позику на карту, не виходячи з дому?

Якщо у вас з'явилися фінансові труднощі або забракло коштів на придбання побутової техніки, то оптимальним виходом із ситуації можуть стати послуги мікрокредитних організацій. Деякі люди починають просити гроші у своїх друзів та родичів, але при кожній зустрічі відчувають почуття сорому та невпевненості. Саме тому краще брати позику в перевірених кредитних сервісах.

У житті трапляються ситуації, коли немає часу чекати заробітну плату, тому така послуга, як мікрокредитування, стала користуватися великою популярністю в нашій країні.

позика на картку

Переваги отримання мікропозики, не виходячи з дому

Великі фінансові суми краще купувати на тривалий термін у банківських організаціях. Щодо дрібніших позик, то віддайте переваги мікрофінансовим компаніям. Варто також зазначити, що банки готові співпрацювати лише з перевіреними позичальниками або з клієнтами, які зможуть довести високий рівень доходу, наявність майна та надати поручителів. Звісно, у разі банки видають великі суми під нижчі відсотки, ніж під час оформлення короткострокових кредитів у МФО.

Мікрофінансові компанії надають невеликі позички на строк від кількох днів до одного місяця. Щоб не потрапити до фінансової кабали, вам слід співпрацювати лише з перевіреними часом організаціями. Отримати кредит у банках досить непросто, оскільки потенційним позичальникам висувають жорсткі вимоги. Вам доведеться надати довідки про офіційне працевлаштування, доходи та показати заставу. Важливу роль у цій справі відіграє ваша кредитна історія. Якщо є прострочення або невиплата, то банк може вам відмовити.

Чому слід оформляти позику онлайн на карту, не виходячи з дому?

Мікрофінансова компанія Мікрокеш надає своїм позичальникам вигідні умови для співпраці. Кредит можна отримати швидко та зручно. До переваг оформлення позики у нас можна віднести наступне:

 • відсоток на короткострокові позики набагато нижчий, ніж у інших мікрокредитних організаціях;

 • платежі можна повернути у різний спосіб. Щоб уникнути нарахування пені та штрафних санкцій, потрібно своєчасно вносити виплати;

 • оформлення позички доступне навіть людям з поганою кредитною історією (докладніше тут);

 •  процедура кредитування не триватиме багато часу.

Кошти переказуються на карту будь-якої банківської організації. Вже за кілька хвилин після схвалення ви зможете розпочати розпоряджатися отриманими фінансами. Для оформлення кредиту не потрібно збирати велику кількість довідок. Для МФО необхідний мінімальний пакет документів, серед них паспорт, ІПН та банківська картка. Також вам знадобиться пристрій з доступом в інтернет і мобільний телефон, що працює.

Більшість заявок, що надходять у кредитний сервіс Мікрокеш, отримують схвалення. Невеликі позички видають практично всім повнолітнім громадянам України.

Як отримати мікропозику, не виходячи з дому?

Оформити невелику позику може будь-який громадянин нашої країни. Для цього знадобиться мінімальний пакет документів. Щоб отримати позику, потрібно задовольняти наступним критеріям:

 • вік від 18 років;

 • наявність паспорта та ідентифікаційного податкового номера;

 • мобільний телефон або інший пристрій із виходом у глобальну мережу;

 • картки будь-якого банку.

Перед поданням заявки необхідно скористатися спеціальним кредитним калькулятором. З його допомогою ви зможете розрахувати розмір позички та термін кредитування. Зареєструйтесь на офіційному сайті компанії Мікрокеш і заповніть анкету своїми даними. У деяких випадках кредитор може запросити додаткову інформацію щодо розміру вашої заробітної плати, складу сім'ї тощо. Але часто достатньо даних, які вказані в анкеті. Перевірте коректність введених вами відомостей, оскільки у разі виявлення помилки система може відмовити в наданні позики.

Вже через кілька хвилин після подачі заявки ви зможете дізнатись схвалена вона або вам відмовили. Якщо вам дали позитивну відповідь, позикові кошти будуть переведені на вашу карту. Щоб вам не нарахували пеню чи штрафні санкції, слід своєчасно вносити виплати. Отримуючи позику у мікрофінансовій компанії, ви підписуєте договір, в якому описані ваші зобов'язання перед кредитором. Уважно прочитайте його, щоб у майбутньому не було проблем із закриттям кредиту.

Кредитний сервіс Мікрокеш видає позики на вигідних умовах і не висувають своїм клієнтам жорсткі вимоги.

Позики онлайн на карту, не виходячи з дому, без дзвінків від МФО

Коли людина потребує грошових коштів, то насамперед вона замислюється про послуги банківських організацій. Для отримання позики у банку знадобиться маса документів та довідок, а також позитивна кредитна історія. Для оформлення кредиту вам необхідно бути присутнім у відділенні банку, тому багато людей віддають перевагу швидкій позиці на карту, не виходячи з дому.

Послуги мікрокредитування стали дуже популярними на території країн, що розвиваються. Буквально за кілька років вона почала користуватися високим рівнем попиту. У мікрофінансових компаніях можна отримати позику онлайн на банківську картку, не виходячи з дому. Більшість подібних організацій взаємодіють із клієнтами через свій власний сайт.

Здебільшого люди беруть позики для короткострокових цілей, наприклад, на медичне обстеження, купівлю лікарських засобів, продуктів, одягу, взуття, побутової техніки. Проте трапляються випадки, коли в людини закінчуються гроші, а до отримання зарплати залишилося лише кілька днів. Щоб не позичати кошти у своїх родичів, ви можете просто подати заявку на оформлення кредиту до МФО Мікрокеш. Компанія співпрацює навіть із соціально вразливими верствами населення. Процедура кредитування здійснюється дистанційно, що дозволяє суттєво заощадити час, сили та нерви.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі