Кредит безробітним

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Де взяти кредит без роботи та офіційного працевлаштування?

Як заявляють інформаційні канали, банківська система України поступово розвивається. Цей процес характеризується зростанням ресурсної бази банків, і навіть впевненим збільшенням кредитних портфелів. Зростання банківського сектора сприяє залученню нових клієнтів у банківські організації та поліпшення фінансових можливостей людей, які розраховують на грошову підтримку з боку комерційних організацій. І хоча банки зараз більш доброзичливо ставляться до своїх клієнтів у питаннях видачі позичок, взяти кредит без офіційної роботи залишається так само неможливо для непрацевлаштованих осіб.

Зазвичай до підприємств, схвалюють видачу коштів і дозволяють отримати кредит без довідок і поручителів входять мікрофінансові організації (спрощена абревіатура МФО). Саме вони вважаються найнадійнішими за рівнем видачі підтверджень позик у невеликих сумах на невеликий термін.

Також швидко, як банківська галузь, зростає кількість мікрофінансових організацій, які пропонують свої послуги всім повнолітнім мешканцям України. Потреба у негайній позиці є досить популярною серед українців. Безперечно, рівень життя наших громадян нижчий, порівняно з більш розвиненими країнами ЄС. Тому звернення під час термінових фінансових потреб до кредитних організацій стає не рідкісними. 

Чому кредит без довідок про доход, заставу та поручителів краще оформити в Мікрокеш?

Ключовими перевагами співпраці з нами є:

  • законність та легальність діяльності з видачі кредиту під заставу без довідок відповідно до законодавчої бази України;

  • понад п'ять років діяльності у сегменті мікрокредитування;

  • оперативність оформленнядоговірних взаємовідносин між компанією та позичальником;

  • швидкість зарахування реальних сум на банківську картку клієнта;

  • можливість широкого вибору різних умов договору, у тому числі й наявність кількох варіантів повернення боргу;

  • негайне погашення заборгованості, проданої шляхом онлайн-операції для перерахування грошей з реквізитів банківської картки позичальника на компаніюта;

  • простота та прозорість при оформленні позички на всіх етапах операцій;

  • лояльне ставлення компанії до заборгованостей та відсутність необхідності оформляти позику під заставу нерухомості;

  • мінімальний перелік документів: клієнт потребує лише паспорту громадянина України, без довідок з місця працевлаштування та інших документів, які часто обов'язково запитують банки;

  • періодична організація акції та видача промокодів назнижку постійним клієнтам дозволяють отримати позику не тільки в стислі терміни, але і при цьому виграти зручні для себе умови.

Мікрокеш використовує різні способи залучення нових клієнтів і в той же час вона дбайливо ставиться вже до клієнтів компанії, що відбулися. Тому з метою підвищення своєї привабливості та підвищення інтересу до неї для поточних користувачів, Мікрокеш використовує програму лояльності, в рамках якої є шанс взяти кредит на більш вигідних умовах, використовуючи промокоди на знижки та різні акції компанії. Навіть людина без роботи та постійного каналу доходу може розраховувати на допомогу з боку нашої кредитної організації та вирішувати свої фінансові труднощі вчасно.

Про nДетальну інформацію проsці спеціальні та чудові пропозиції можна знайти на головній сторінці або в онлайн-чаті зі своїм менеджером. У той же час інформуємо, що вся інформація, представлена на сервісі, є актуальною і компанія дбає про її своєчасне оновлення. Тому, якщо у вас виникла потреба взяти кредит готівкою без довідок про доход, за паспортом, тоді ви можете звертатися прямо до Мікрокешу. Уважно вивчивши всі умови та варіанти мікрокредитування на сайті, слідуючи всім підказкам, можна самостійно заповнити анкету та відправити її.

Додаткові нюанси погашення кредиту в Мікрокеш

Позичальник має право на дострокове повернення боргу, взятий у мікрофінансової організації. Хочемо зазначити, що про цю можливість йдеться у відповідних пунктах договору. Погашення позички, взятої без надання довідок про доходи та заставу майна, відбувається завжди без штрафів. Потрібно враховувати всі аспекти повернення грошей раніше часу, тому що кожна окрема мікрофінансова компанія має свою певну процедуру та форму взаєморозрахунку за мікропозикою без поручителів.

У Мікрокеші відсутні комісії при достроковому поверненні. Як це зазвичай відбувається: якщо клієнт 10 днів користувався кредитом, він вносить відсотки лише за 10 днів. Тут уточнюємо, що мінімальний термін, на який дозволяється взяти кредит без довідок про доход, становить 3 дні. Для оформлення такої короткострокової позики вам знадобиться лише паспорт та особиста банківська картка для переказу готівки. Погасити свій обов'язок можна як з картки, так і в банку або терміналах Приват24, Сіті24 та інших.