Видача кредитів із поганою кредитною історією

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Чи можна оформити кредит із поганою кредитною історією без довідок?

Ситуації у житті трапляються різні. У непередбачені фінансові труднощі потрапляють багато людей. І в результаті безпорадність, паніка та страх спонукають людей робити помилки. Одним із таких випадків стає – позичка, яку людина бере без аналізу своєї платоспроможності і, відповідно, на момент повернення позики стикається з нестачею коштів, щоб сплатити борг. І тоді виникають проблеми з кредитною організацією, і в людини з'являється погана кредитна історія. Але якщо є люди, які періодично нерозумно використовують свої матеріальні кошти, то більшість таки випадково потрапляють у боргову яму з першим кредитом, і надалі надходять більш розважливо та акуратно. Як відомо, погана кредитна історія може стати причиною відмови у багатьох банках та інших кредитних установах. Видача кредитів із поганою кредитною історією залишається можливою лише у деяких фінансових компаніях.

На відміну від суворої банківської системи перевірки потенційних клієнтів, мікрофінансові організації не так ретельно аналізують історію своїх позичальників. Вони більш лояльно ставляться до людей і готові видати кредит без проблем із поганою кредитною історією. Фактично видача позичок людям, які у більшості кредитних організацій отримають відмову, є рисою МФО. Саме така робота із проблемними для багатьох банків клієнтами – це особливість діяльності мікрофінансових організацій.

І навіть якщо багато фінансових компаній намагаються убезпечити себе від можливих ризиків і затримок із виплат боргу, то МФО не приділяє цьому великої уваги і захищає себе від можливих невиплат тільки процентною ставкою, яка значно вища, ніж у класичної кредитної організації – банку. Тому в цих організаціях залишається можливість отримати кредит без довідок із поганою кредитною історією.

Які категорії людей можуть отримати кредит без застави з поганою кредитною історією

Мікрокредитні організації не поділяють своїх клієнтів на групи, тому стати клієнтом такої організації можуть усі:

 • люди, які досягли свого вісімнадцятиліття;

 • студенти;

 • офіційно не працевлаштовані громадяни країни;

 • безробітна група населення;

 • пенсіонери;

 • люди старше 65-річного віку;

 • клієнти з поганою кредитною історією.

Для всіх людей, які планують оформити заявку на кредит онлайн з поганою кредитною історією МФО висуває лише дві вимоги: повноліття та українське громадянство. Це є головні умови співпраці, доступні більшості споживачів.

Для багатьох молодих людей часто є проблемою вікові обмеження чи упередження до юного віку з боку банківських структур. Але не вся молодь безвідповідальність і це варто враховувати. Мікрокеш саме та компанія, яка не має вікового цензу і дозволяє отримати кредит з 18 років з поганою кредитною історією.

Для того, щоб оформити кредит готівкою онлайн з поганою кредитною історією, потрібно виконати на цій сторінці наступні дії:

 • зареєструватися в онлайн системі компанії, створивши свій персональний обліковий запис клієнта;

 • заповнити всі заявлені поля, вказуючи ПІБ, контактний номер телефону;

 • верифікувати свою банківську картку, щоб система перевірила її активність (верифікація відбувається шляхом переадресації клієнта на сайт відповідний платформ, типу Platon);

 • після успішної реєстрації потрібно подати заявку на позику та вказати суму кредиту;

 • отримавши підтвердження за власним запитом, клієнт підписує договір;

 • далі готівка буде зарахована на карту клієнта.

Як бачите ця процедура проста і не має особливих вимог або обмежень для людей із  поганою кредитною історією.

Умови оформлення кредиту готівкою через онлайн платформу Мікрокеш для людей з поганою КІ

Як уже говорилося раніше, компанія не поділяє людей на категорії, пропонуючи їм абсолютно різні умови співпраці. Усі пакети послуг можуть також отримати різні люди. Особливими перевагами ми наділяємо наших постійних клієнтів. І навіть оформлення кредиту для людини з поганою кредитною історією, яка не вперше звертатиметься до Мікрокешу, стане вигідніше, ніж для першого клієнта без кредитної історії. Всі без проблем оформлюють позику, тільки максимальна сума позики для повторно звернених клієнтів становитиме 15 000 грн, а для того, хто вперше звернувся за мікропозикою - 6000 грн.

Термін укладання договору за кредитом теж однаковий як для людей 18 років, так і для громадян з поганою кредитною історією. Тривалість договору будь-яких клієнтів становитиме 90 днів.

Видаючи кредити, ми дозволяємо здійснювати пролонгацію договору – збільшення терміну договору позики. Цю операцію може зробити і людина з поганою кредитною історією. Достатньо внести лише нараховані на момент пролонгації відсотки, щоб пролонгувати свою позику. Продовження мікропозики можна зробити на незначну кількість днів і внести відсотки, нараховані за аналогічну кількість днів. Наприклад, якщо потрібно продовжити кредит на чотири дні, тоді клієнт вносить відсоток, нарахований за чотири дні. Максимальний термін пролонгації становить 30 днів, а можливість її повторення неодноразова.

Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі