Гроші в борг за паспортом

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Як оформити позики на картку за паспортом?

Ринок фінансових послуг в Україні помітно змінився. Наразі для жителів нашої країни стали доступні миттєві кредити. Тепер люди можуть взяти позику, не маючи офіційного працевлаштування. Навіть зіпсована кредитна історія не стане на заваді для отримання позички.

Спочатку потенційному позичальнику необхідно вибрати надійну мікрофінансову компанію, яка надасть йому фінансову допомогу. Ми рекомендуємо своїм читачам скористатися послугами кредитного сервісу Мікрокеш. Тут громадяни України зможуть знайти найвигідніші умови для кредитування. Для проведення процедури не потрібна присутність клієнта в офісі. Прикріплення документів та підпис позичальника здійснюється віддалено. Ця МФО не встановлює додаткових комісій за свої послуги. У середньому оформлення позики може тривати близько 20 хвилин.

Гроші у борг за паспортом видаються лише у мікрофінансових компаніях. Що стосується інших фінансових установ, які працюють у даному секторі ринку, то вони висувають своїм клієнтам більш жорсткі вимоги. У банківських організаціях для отримання позики необхідно довести свою платоспроможність, тобто взяти довідки з офіційного місця працевлаштування, а також знайти поручителів та заставу. Рішення банку доведеться чекати кілька днів, а в деяких випадках – і тижнів.

У ломбарді гроші видаються моментально, але для отримання позикових коштів слід залишити будь-яку цінну річ у цій установі. Як заставу приймають золоті прикраси, хутряні вироби, мобільні телефони та багато іншого.

Оптимальним варіантом є звернення до мікрокредитної компанії, тому що в даному випадку від потенційного позичальника не вимагатимуть наявності заставного майна та великого пакету документів. Отримати позику можна в день подання заявки. Процедура кредитування триває щонайбільше півгодини. При першому зверненні система має перевірити коректність введених даних, і навіть встановити особистість клієнта. При повторному оформленні розгляд заявки триватиме близько 5 хвилин.

В даний час на ринку України свою діяльність здійснює велика кількість компаній. Однак слід пам'ятати, що не всі МФО чесно працюють зі своїми позичальниками. Несумлінні підприємці можуть за бажанням змінити відсоткову ставку за кредитом, або до розміру позики додати різні комісії. Щоб уникнути подібних випадків, людині необхідно взаємодіяти тільки з надійними кредиторами. Якщо у вас немає часу на аналіз фінансового сектора, то скористайтесь пропозицією кредитного сервісу Мікрокеш. Дана мікрофінансова компанія пропонує своїм клієнтам чесні та вигідні умови.

позика на картку за паспортом

У чому особливість термінових позик за паспортом?

Для оформлення кредиту позичальнику необхідно знати свої паспортні дані та ІПН. МФО Мікрокеш взаємодіє зі своїми клієнтами через інтернет, тому доступ до фінансового продукту можна отримати, не виходячи з дому. Позику можна взяти як на кілька днів, так і кілька тижнів. При цьому людині не доведеться шукати поручителів та збирати безліч різноманітних довідок.

На яку мету можуть бути видані позики за паспортом онлайн?

Мікрокредитні організації надають фінансову підтримку громадянам України для задоволення потреб. До найпоширеніших причин, через які люди звертаються за допомогою, можна віднести наступне:

 • ремонт житла або автомобіля;
 • придбання нової побутової техніки чи гаджетів;
 • купівлю одягу та взуття;
 • медичне обстеження;
 • подорож і т.д.

Отримати позику в найкоротший термін може будь-який повнолітній житель нашої країни. Кредитний сервіс Мікрокеш працює з такими категоріями населення: бізнесменами, працівниками за наймом, пенсіонерами, домогосподарками, студентами, неофіційно працевлаштованими. Можливість скористатися позиковими коштами мають також люди з поганою кредитною історією.

Позики онлайн за паспортом можуть оформити позичальники віком від 18 до 75 років. 

Варто зазначити, що для отримання кредиту потрібно лише паспорт та 10-значний податковий номер. Для перерахування позикових коштів потрібна картка будь-якого банку, оформлена на ім'я заявника. Оскільки кредитор не вимагатиме від вас довідок з офіційного місця працевлаштування, то скористатися цим фінансовим продуктом можуть навіть самозайняті та сезонні працівники. Кожна заявка розглядається в індивідуальному порядку, тому шанс отримати гроші в борг має кожен позичальник.

Відсоткова ставка у різних мікрокредитних організаціях може суттєво відрізнятися. МФО Мікрокеш пропонує своїм позичальникам більш гнучкі умови. Перша позика оформляється під найнижчі відсотки, позику клієнт отримує практично задарма. При повторних зверненнях ставку буде збільшено до 2 відсотків на день. У цього кредитора немає прихованих комісій із позики. Всі умови обумовлені в договорі, тому перед підписанням обов'язково прочитайте його.

Переваги позик онлайн за паспортом 

До основних переваг вищезазначеного кредитного сервісу можна віднести як вигідні умови, але й простоту процедури кредитування. Заявку можна подати віддалено. Для цього людині потрібен пристрій з доступом до глобальної мережі, паспорта та ІПН. Карта, яку надійдуть позикові кошти, має бути оформлена з ім'ям позичальника. Не можна використовувати картки своїх родичів чи друзів. Перерахування грошей також відбувається в онлайн-режимі, що дуже зручно для громадян України, які не мають можливості відвідати офіс МФО. Покроково процедура отримання позики терміново за паспортом має такий вигляд:

 • реєстрація на сайті;
 • заповнення анкети та подання заявки;
 • відповідь від системи;
 • підписання договору;
 • зарахування коштів на картку.

Позикою за паспортом терміново можна розпоряджатися на власний розсуд. Кредитор не цікавитиметься, на які потреби було використано кошти, головне, не забути закрити свій борг.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі