Позика грошей за паспортом

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Мікропозики онлайн за паспортом у Microcash

Серед потенційних позичальників існує думка, що для отримання кредиту необхідно підготувати велику кількість різних документів. Якщо ви плануєте взяти гроші на кредитному сервісі Мікрокеш, то для оформлення позики достатньо буде надати паспорт та податковий номер. Клієнту цієї мікрофінансової компанії не доведеться збирати довідки про доходи, наявність майна тощо. Маючи на руках лише паспорт, людина легко зможе отримати доступ до позикових коштів. Варто зазначити, що мікрофінансова компанія Мікрокеш видає невеликі позички на нетривалий термін.

Багато людей не раз у своєму житті стикалися з фінансовими труднощами, звичайно, це тимчасові проблеми, які потребують негайного вирішення. У такій ситуації зазвичай людина не має в своєму розпорядженні зайвого часу, тому гроші потрібно знайти швидко.

Завдяки кредитному сервісу Мікрокеш, взяти гроші в борг досить просто, при цьому потенційному позичальнику не доведеться їхати на інший кінець міста і простоювати в чергах, як це відбувається в банках. Позикові кошти можна отримати за кілька хвилин. Процедура кредитування здійснюється через інтернет, тому ви зможете легко подати заявку прямо з дому. Користуючись послугами МФО Мікрокеш, позичальники перестали ламати голови над тим, як вирішити свої тимчасові фінансові проблеми. За лічені хвилини вони заповнюють заявку та чекають відповіді системи. У разі схвалення кошти миттєво надходять на банківську картку позичальника.

Перед тим, як підписати договір на отримання позики, ми рекомендуємо уважно прочитати всі його пункти, щоб у майбутньому не виникало запитань. На головній сторінці кредитного сервісу є спеціальний калькулятор, за допомогою якого будь-хто хоче зробити розрахунки позики грошей за паспортом. Щоб дізнатися суму повернення клієнту необхідно запровадити розмір позички і термін, який він планує оформити позику.

Слід врахувати той факт, що нові клієнти можуть оформити мікропозику онлайн за паспортом під низькі відсотки. При повторному обігу ставка збільшується до 1,5-2 відсотків на день, при цьому розмір та термін кредиту також зростає. Цей кредитор надає своїм клієнтам послугу пролонгації позики. Щоб скористатися цією можливістю, позичальнику слід своєчасно вносити платежі.

Діяльність мікрокредитної компанії Мікрокеш продумана таким чином, що для оформлення позики клієнту не потрібно бути присутнім в офісі. Документи та іншу інформацію можна вказати через глобальну мережу. Для подання заявки людині знадобиться паспорт, ІПН, картка будь-якого українського банку.

На які потреби видається позика за паспортом на карту?

На подачу заявки та перерахування коштів клієнту йде не більше 20 хвилин. При цьому позичальники можуть розпоряджатися грошима на власний розсуд. На вигідних умовах люди беруть кошти до одержання заробітної плати, оформляють споживчі кредити. Досить часто кредит використовуються для покупки путівки, що горить, лікарських препаратів, побутової техніки, одягу та взуття.

Одержувачу позикових коштів зовсім не потрібно розповідати представникам компанії про те, куди він планує витратити позику. Головним правилом, яке необхідно засвоїти споживачам цих послуг, є своєчасне погашення боргу. Однак, у разі виникнення непередбачених обставин, ви можете продовжити кредит. Особливість даної процедури полягає в тому, що якщо першу фінансову підтримку було надано зі знижкою або під найнижчі відсотки, то після пролонгації на кредит буде нараховано стандартну процентну ставку.

Як взяти позику на карту за паспортом у Microcash?

Отримати гроші в борг, маючи під рукою тільки паспорт, досить просто, якщо ви звернетеся до послуг мікрофінансової компанії Мікрокеш. Для новачків у цій сфері нижче наведено інструкцію:

 • спочатку потрібно зареєструватися на сайті обраного кредитного сервісу;
 • заповнити анкету, інформація про клієнта має бути коректною. В іншому випадку система відхиляє заявку;
 • прив'язати банківську картку до свого облікового запису.

Після цих процедур можна надіслати заявку на отримання фінансової допомоги від МФО. Заповнення форми отримання позики займає в людини близько 10 хвилин, система обробляє запит близько 5 хвилин. У разі позитивної відповіді позикові кошти будуть одразу перераховані на картку заявника. У Особовому кабінеті необхідно вказати свої паспортні дані та податковий номер. Для підписання договору потрібен мобільний телефон, що діє.

У мікрофінансовій компанії Мікрокеш більшість заявок отримують схвалення. Як тільки гроші надійдуть на карту, клієнт може розпорядитися ними на власний розсуд.

Найбільш поширеною причиною, через які люди вдаються до послуг мікрокредитних компаній, є нестача коштів на такі потреби:

 • погашення боргів за комунальними платежами;
 • оплата оренди за квартиру;
 • медичні послуги;
 • покупка медикаментозних препаратів;
 • ремонт побутової техніки та ін.

В Особистому кабінеті буде вказано дати, коли необхідно вносити платежі. Не варто забувати про це, щоб уникнути застосування штрафних санкцій та нарахування пені. Варто зазначити, що своєчасне внесення виплат дозволяє покращити кредитну історію, яка буде потрібна, якщо ви захочете отримати позику в банку. Погасити заборгованість перед МФО можна кількома способами, у тому числі платіжні термінали, каси банківських відділень, інтернет-банкінг. Для переказу грошей на рахунок МФО Мікрокеш необхідно мати при собі паспорт.

Кредитні кошти надаються людям, які не мають офіційного працевлаштування та прописки. Вік позичальників має бути не менше 18 років. Оформити позику на карту онлайн за паспортом можна, перебуваючи у будь-якому куточку України. Головне, щоб у вас був пристрій із виходом в інтернет.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі