Взяти кредит на карту за паспортом

Відсотки
грн
Сума виплати:
тіло кредиту + відсотки
грн

Чи можна отримати кредит терміново за паспортом?

У житті людини іноді виникають непередбачені ситуації, на вирішення яких потрібні гроші. Це є поломка побутової техніки, оплата комунальних послуг, медичне обстеження, косметичний ремонт тощо. Як правило, більшість людей не мають накопичень, тому ці життєві питання стають для них справжньою проблемою. Що робити?

Терміново знадобилися гроші, але не знаєте, хто їх позичає? Не бажаєте повідомляти друзів та рідних про свої проблеми? Потрібна позика на вигідних умовах? Всім цим побажанням відповідає компанія Microcash, яка видає кредити у кілька клацань. Процедура кредитування легка та проста, з нею розбереться навіть школяр. У нашій організації можна взяти кредит терміново за паспортомбез гарантів і довідок.

Щоб отримати кредит у компанії, потрібний пристрій (ПК, мобільний телефон) з доступом до Інтернету та мінімальний пакет особистих документів. Отримати позику може будь-який охочий українець, незалежно від свого місцезнаходження та часу доби. Усю процедуру можна пройти дистанційно, це означає, що позичальнику не потрібно буде особисто з'являтися в офіс відділення, чекати своєї черги, заповнювати незрозумілі документи та чекати на кілька днів відповіді за заявкою. Процес кредитування в Мікрокеш повністю автоматизований і триває трохи більше 15 хвилин.

Зручний функціонал сервісу дозволяє отримати кредит терміново на карту через інтернет навіть тій людині, яка вперше звернулася до МФО. Потенційний позичальник сам вибирає умови кредитування, рахує відсотки та створює персональний особистий кабінет. Крім того, нові клієнти можуть отримати онлайн кредит майже безкоштовно.

Звернутися до Microcash може будь-який громадянин України віком 18-65 років. Позики видаються за спрощеною схемою. Іншими словами, компанія не висуває жорстких вимог до позичальників, як це зазвичай відбувається в банку. Позика перераховується на карту будь-якого українського банку, головне, щоб вона була активною та оформлена на ім'я позичальника. Як тільки кошти опиняться на карті, ви зможете їх перевести в готівку в будь-якому банкоматі і витратити на свій розсуд. Мета отримання кредиту та рішення за заявкою не пов'язані один з одним.

кредит терміново за паспортом

Як взяти кредит на картку за паспортом?

Для звернення до Мікрокешу позичальнику потрібен лише паспорт, ІПН, мобільний телефон та пластикова карта банку.

Отримання кредиту складається з наступних етапів:

 • заповнення заявки на кредит на сервісі кредитора із зазначенням розміру позики та періоду кредитування;
 • реєстрація на сайті та заповнення короткої анкети;
 • верифікація банківської картки;
 • очікування відповіді від компанії;
 • підписання угоди смс-кодом;
 • отримання грошей.

Якщо у вас колись виникне потреба в грошах, і ви знову оберете цю компанію, то анкету заповнювати вже не треба. Зумовлено це тим, що всі дані позичальників зафіксовані в особистому кабінеті. У цьому випадку процедура кредитування триватиме не 10-15 хвилин як завжди, а всього 5. У компанії Мікрокеш можна отримати кредит без особливих зусиль, оскільки заявки приймаються та обробляються цілодобово.

Хто може взяти кредит онлайн тільки паспорт?

Заявку на онлайн кредит може подати будь-який позичальник, який відповідає вимогам МФО. Як правило, відсоток схвалення заявок сягає 95%, це означає, що шанси отримати необхідну суму дуже високі. Відмову отримують переважно лише клієнти, які хочуть отримати позику за чужими документами, мають безліч відкритих прострочок за іншими фінансових структурах.

Мікрокеш видає кредити:

 • студентам;
 • пенсіонерам;
 • українцям, які мають неофіційну роботу;
 • самозайняті особи;
 • молоді мами;
 • безробітні;
 • прості роботяги.

Якщо вам терміново знадобилися гроші, то онлайн позика на сьогодні вважається найвірнішим рішенням. За рахунок того, що позички мають невеликий розмір та період дії, на схвалення заявки можуть розраховувати практично всі позичальники МФО.

У компанії Мікрокеш може отримати позику навіть клієнт із зіпсованою кредитною репутацією. Цей кредитор видає позики під мінімальну винагороду із можливістю продовження дії угоди.

Як ми вже говорили, клієнти Microcash можуть самі розрахувати вартість позики онлайн калькуляторі на сервісі компанії. Для розрахунків потрібно лише 2 показники – сума позики та термін. Результат розрахунків буде показано протягом кількох секунд. Якщо ви не вперше звертаєтеся до компанії, то вам потрібно просто увійти до свого облікового запису.

Багато користувачів не звертаються до МФО лише тому, що вважають їхні кредити надто ризикованими та дорогими, насправді це не так. Спробуйте звернутися до банку за 1000 гривень терміном на 7 днів. Будьте впевнені в тому, що він не запропонує вам стандартну ставку, і, швидше за все, відмовить у позиці, оскільки працює з більшими сумами та термінами. Тоді як МФО видають його за лічені хвилини.

Повертати позику краще у вказаний термін. Як правило, багато МФО при освіті прострочення застосовують до позичальника різні штрафні санкції, але не Microcash. Компанія пропонує кілька способів погашення кредиту – інтернет-банкінг, особистий кабінет, термінали самообслуговування тощо. Позичальнику потрібно лише вибрати оптимальний варіант із перерахованих вище. Детальнішу інформацію про способи виконання зобов'язань ви знайдете в умовах договору в особистому кабінеті.

Звичайно, найкраще оплату виконати через особистий кабінет, оскільки кошти списуються з картки без підтвердження, оскільки вона вже була верифікована. Якщо ви бажаєте сплатити без авторизації, то вам знадобляться такі дані:

 • номер договору;
 • номер картки та термін її дії;
 • CVV код картки.

Якщо позичальнику не вдається повернути позичку у встановлений термін, то він може скористатися послугою пролонгації. Суть цієї процедури у цьому, щоб продовжити дію угоди кілька днів. Щоб скористатися, потрібно погасити нараховані відсотки.

Виникли проблеми з грошима? Компанія Мікрокеш надасть своєчасну фінансову допомогу всім охочим без винятку. Якщо у вас виникли питання щодо кредитування, консультанти компанії нададуть відповідні роз'яснення.

Попередження для користувача споживчих кредитів

Шановні клієнти! На виконання вимоги Постанови НБУ № 100 повідомляємо Вас про наступне:

 • При отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, пені та інших сплат, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами кредитного договору;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право у будь-який час без додаткового погодження із позичальником відступити свої права (продати право вимоги) за договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів;
 • Порушення виконання зобов`язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Кредитодавець розпочинає дії, спрямовані на реалізацію свого права вимагати повернення простроченого кредиту (врегулювання простроченої заборгованості), з наступного дня за датою повернення кредиту, визначеною в договорі;
 • У разі неналежного виконання позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором кредитодавець має право звернутися до суду, що може привести к примусовому стягненню заборгованості;
Взяти гроші до зарплати на карту в Україні Кредит без перевірок кредитної історії за 5 хвилин Оформити кредит з поганою кредитною історією онлайн Мікропозика онлайн на картку 👉 подати заявку Швидка позика Кредит онлайн без відмови Взяти кредит без довідок терміново в Україні Кредит онлайн Кредит онлайн на карту швидко Кредити онлайн на карту Терміново гроші Кредит за паспортом Кредит на 15000 грн Кредити в Одесі Гроші в борг у Харкові Кредит у Києві Кредити з 20 років Онлайн кредит з 19 років Кредит онлайн з 21 року Кредити онлайн з 18 років Кредити онлайн пенсіонерам Кредит безробітним Кредит без паспорта Кредити готівкою Гроші у борг у Полтаві Швидка позика у Маріуполі Кредит онлайн у Дніпрі Кредит онлайн у Кривому Розі Взяти гроші в борг Кредит студентам Кредит онлайн у Черкасах Кредит онлайн у Миколаєві Кредит готівкою у Херсоні Кредит онлайн у Запоріжжі Кредит у Чернівцях Кредит у Тернополі Кредит у Вінниці Кредит у Хмельницькому Кредит у Кіровограді Кредит у Львові Кредит у Кременчуці Кредит у Чернігові Кредит в Ужгороді Кредит у Луцьку Кредит у Рівному Кредит у Івано-Франківську Кредит у Житомирі Кредит у Білій Церкві Кредит у Сумах Кредит у Кам'янському Кредит у Маріуполі